Engleski buldog - English Bulldog - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 19 od ukupno 19
  1. #16

    Odgovor: Engleski buldog - English Bulldog

    Prvo bio sam pod nickom BULDOG al nesto nece da me loguje pod tim imenom.

    Drugo neko ko se ne razume u rasu a sebi dozvoljava da prica o ceni je stvarno neozbiljno jos da pri tom govori 250-350 evra,izvinite al to je stvarno smesno.
    Dal neko od vas ima Buldoga il svi vi pricate lajicki pa su vasi postovi toliko smeni da ja to nemogu da vam opisem.
    Donekle ste u pravu,ima za 300 evra al to vam Buldog samo u papirima,stim sto je majka 99 posto staford.
    Sa takvim Buldogom ni kod komsije nemozete da prodjete jer ga niko nece prepoznati kao Buldoga.
    Pravi Buldog odnosno izlozbeni tip u Srbiji ide od 1200-2000 evra.
    Sve ispod toga mogu da vas ubedjuju da je dobro verujte mi da vas lazu.
    Buldozi od 800 evra u Srbiji su Buldozi koji imaju odlike rase al imaju debele mane,sa tim Buldogom vi mozete da prodjete samo u Srbiji na izlozbi i nigde vise,stim da ste jedini u razredu il da se pojavi neki od 300 evra pa da pobedite.
    Inace kad se pojave baje sa bulodozima koji su pravi vi ispadate smesni samim ulaskom u ring jer je to neverovatna razlika,malo dete moze da vidi tu razliku u kvalitetu.
    Znate li vi veliki Buldogasi koji pricate o rasi koliko je Buldoga u istoriji drzave ucestvovalo na WORLD I EVRO CH?
    Drugo pricati da su Buldozi slabo zastupljeni u Srbiji je toliko neozbiljno da ja nemam reci.
    Znate li da su Buldozi na prostoru stare JUGOSLAVIJE najzastupljeniji u SRBIJI?
    Dal znate koliko ima odgajivaca u Srbiji koji imaju u svojim odgajivacnicama od 5-50 buldoga?
    Koliko ima jos onih koji imaju ispod 5?
    Verujte mi ja sam veoma zapanjen vasim postovima i vasom tolikom slobodom u pricanju o rasi.
    Veoma mi delujete svi neozbiljno i sramota je sto dozvoljavate sebi sve to.
    Ovo vam sve kaze neko ko ima registrovanu odgajivacnicu Engleskih Buldoga,i ko ima 5CH u svom dvoristu.
    Ko god hoce da vidi sta imam nek mi posalje PM i mail i poslacu mu slike,slike ne postavljam javno iz sopstvenih razloga jer je to moja privatna svojina,mnogo puta su se slike zloupotrebile i vise ih ne postavljam.
    Vama svima zelim sve najbolje i ovako kako pricate lajicki mene kao odgajivaca je sramota da komuniciram sa vama a kamoli da vam otkrijem mnoge tajne u vezi Buldoga.
    Tako da ako nekog nesto interesuje nek me kontaktira na PM jer ovako nemam nameru niti mi ponos dozvoljava da komuniciram sa vama na taj nacin.
    POZDRAV I SANJAJTE BULDOGA

  2. #17

    Odgovor: Engleski buldog - English Bulldog

    Citat Ferari007 kaže: Pogledaj poruku
    Prvo bio sam pod nickom BULDOG al nesto nece da me loguje pod tim imenom.

    Drugo neko ko se ne razume u rasu a sebi dozvoljava da prica o ceni je stvarno neozbiljno jos da pri tom govori 250-350 evra,izvinite al to je stvarno smesno.
    Dal neko od vas ima Buldoga il svi vi pricate lajicki pa su vasi postovi toliko smeni da ja to nemogu da vam opisem.
    Donekle ste u pravu,ima za 300 evra al to vam Buldog samo u papirima,stim sto je majka 99 posto staford.
    Sa takvim Buldogom ni kod komsije nemozete da prodjete jer ga niko nece prepoznati kao Buldoga.
    Pravi Buldog odnosno izlozbeni tip u Srbiji ide od 1200-2000 evra.
    Sve ispod toga mogu da vas ubedjuju da je dobro verujte mi da vas lazu.
    Buldozi od 800 evra u Srbiji su Buldozi koji imaju odlike rase al imaju debele mane,sa tim Buldogom vi mozete da prodjete samo u Srbiji na izlozbi i nigde vise,stim da ste jedini u razredu il da se pojavi neki od 300 evra pa da pobedite.
    Inace kad se pojave baje sa bulodozima koji su pravi vi ispadate smesni samim ulaskom u ring jer je to neverovatna razlika,malo dete moze da vidi tu razliku u kvalitetu.
    Znate li vi veliki Buldogasi koji pricate o rasi koliko je Buldoga u istoriji drzave ucestvovalo na WORLD I EVRO CH?
    Drugo pricati da su Buldozi slabo zastupljeni u Srbiji je toliko neozbiljno da ja nemam reci.
    Znate li da su Buldozi na prostoru stare JUGOSLAVIJE najzastupljeniji u SRBIJI?
    Dal znate koliko ima odgajivaca u Srbiji koji imaju u svojim odgajivacnicama od 5-50 buldoga?
    Koliko ima jos onih koji imaju ispod 5?
    Verujte mi ja sam veoma zapanjen vasim postovima i vasom tolikom slobodom u pricanju o rasi.
    Veoma mi delujete svi neozbiljno i sramota je sto dozvoljavate sebi sve to.
    Ovo vam sve kaze neko ko ima registrovanu odgajivacnicu Engleskih Buldoga,i ko ima 5CH u svom dvoristu.
    Ko god hoce da vidi sta imam nek mi posalje PM i mail i poslacu mu slike,slike ne postavljam javno iz sopstvenih razloga jer je to moja privatna svojina,mnogo puta su se slike zloupotrebile i vise ih ne postavljam.
    Vama svima zelim sve najbolje i ovako kako pricate lajicki mene kao odgajivaca je sramota da komuniciram sa vama a kamoli da vam otkrijem mnoge tajne u vezi Buldoga.
    Tako da ako nekog nesto interesuje nek me kontaktira na PM jer ovako nemam nameru niti mi ponos dozvoljava da komuniciram sa vama na taj nacin.
    POZDRAV I SANJAJTE BULDOGA
    Posto si lupio žešće u vezi staforda ne mogu da komuniciram na tom nivou o psima uopšte s tobom... i nisi trebao menjati nik....

  3. #18

    Odgovor: Engleski buldog - English Bulldog

    Citat Ferari007 kaže: Pogledaj poruku
    Prvo bio sam pod nickom BULDOG al nesto nece da me loguje pod tim imenom.
    Probaj da isključiš caps lock to često zna da bude problem naročito ako je čovek nervozan ili se u brzini loguje da se nekomnajebesvegapospiskui onogštonaspiskunema pa mu šifra ode u đavola. A nema potrebe

    Nemam buldoga, nisam ga nikad imala i sve što sam napisala na ovoj temi sam čula od nekoga ili se sama uverila (osim onog što je kopirano sa neta na početku), a od tebe, vrsnog poznavaoca, evo sad čitam drugi i treći put, nisam ništa naučila, a mislila sam da hoću kako je krenulo. Sve što vidim je dobro upakovana reklama Iskreno, od tebe ne bih sad uzela buldoga ni da ga poklanjaš ... a delovao si tako ozbiljno.

    Ja se vraćam da čitam ako se pojavi neka tajna koju si spreman da otkriješ. Dotle, hajd' u zdravlje
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #19

    Odgovor: Engleski buldog - English Bulldog

    Ma sad ni Ferari bez jednog r ne bih kupio kad bi mi dali bulUdoga i dzabe,a da neću gledati Jamesa Bonada 007 da i ne pišem... Kolega BULDOG-u , em si se ofir'o da nisi neki kinolog , em ni sa automobilima ne stojiš kako treba,tj. stojiš kao i sa buldozima,a jedino se tešim da si sa kinematografijom iole bolji mada je i to diskutabilno,jer najpoznatiji tajni agent Nj.V. nije nikada vozio Ferrari,em nikada sem riba nije upražnjavao sex sa buldozima,naročito ne tako skupim... od tol'ko luda u kuplerajima i jeftinijih,a pogodnijih kuja ne verujem da bi mu i palo na pamet da opšti sa buldogom...

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Na slovo, na slovo (English)
    Autor Cezar u forumu Igre bez granica
    Odgovora: 286
    Poslednja poruka: 26.04.2017, 20:14
  2. Americki Buldog
    Autor dexstarr u forumu Rase pasa
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 13.03.2010, 17:38
  3. Bul Terijer - English Bull Terrier
    Autor silvia u forumu Rase pasa
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 22.07.2009, 11:39
  4. Francuski buldog - Bouledogue Francias
    Autor silvia u forumu Rase pasa
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 30.06.2007, 08:39

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •