Daljinski upravljač - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 42
  1. #16

    Odgovor: Daljinski upravljač

    Kad bolje razmislim to su dobre stvarcice jos narocito ovi Univerzalni koji imaju 4-5 aparata na sebe jos kad bi imao ko staviti cd ili dvd u liniju ili dvd player sve bi bilo super
    u svakom zlu ima nesto dobra

  2. #17

    Odgovor: Daljinski upravljač

    retko kad ag i gledam.. ali nikad ne gledam "Sve za ljubav" ili "Magazin IN'.. ili bolje sto bi se reklo, nijednu talk show emisiju..
    niti spanske serije..
    niti politicke emisije..
    Krek, krek.. Ne gudra

  3. #18

    Odgovor: Daljinski upravljač

    Na B-92 Utisak nedelje, utisak neobjektivnosti i neukusa, žalosno!

  4. #19

    Odgovor: Daljinski upravljač

    Recite mi iskreno.. Jeste vi čuli da se za daljinski kaže i telepilot?

    Hehehehe, moj ne voli kad ga tako nazivam a ja onda baš namjerno

    Ok, kad okrećem i vrtim programe? Kad je neka politička emisija..neki šport koji meni ne leži (npr. hokej), glupi film..
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  5. #20

    Odgovor: Daljinski upravljač

    Ne volem politiku, razno razne ružičaste emisije (baj d vej, uopšte ružičasto ne gledam, sem ponekog filma...), španske i slične serije...

  6. #21

    Odgovor: Daljinski upravljač

    malo iznad, ja navedoh sta ne gledam.. samo da dodam, ne gledam nijednu emisiju, ali aman bas nijednu nema nista interesantno sto bi meni moglo dovoljno dugo da zadrzi paznju bacim pogled na neku serije, koje uglavnom prikazuju na Avali ili Foxu, da covek ne poveruje i da, gledam Sundjer Boba
    i uvek, ali UVEK prebacim kanal cim vidim da ce film slucajno da primirise Staloneu, Sigalu ili Majklu Dudikofu .. majko mila, ko tu kreaturu smisli tako antipaticnu, nek' se pokrije usima..
    a TV kod mene radi non-stop, ne gasi se, samo kad nestane struje
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #22

    Odgovor: Daljinski upravljač

    Daljinac je vrlo dobra naprava i odlicna za zdravlje,narocito nerve!Od programa gledam poneki film,volim da odgledam AGAPE,neku od emisija iz oblasti psihologije i kad sam u mogucnosti UTISAK.

  8. #23

    Odgovor: Daljinski upravljač

    samo ne po glavi ni po ekranu daljincem
    a program ko program

  9. #24

    Odgovor: Daljinski upravljač

    Momentaaalno pritiskam dugmiće kao pomahnitala kada vidim prenos iz Skupštine, političke duele u kojima su glavne face obično jedan pljuvač i jedan finac, VB vip ili ne, festivale, debilne humorističke serije, izjave za TV ekrane malih prijemnika svih onih koji su snimili novi kompakt cd, reklame, a posebno dobijem koprivnjaču od vidovitih, astro-numerologa i čitača tarota, potom domaće (a bogami i strane) filmove prikazane petstoti put od svoje TV premijere ... Kad iščitam sve što sam nakuckala, dolazim do zaključka da ja TV gledam tako što se uglavnom zezuckam vrteći kanale i tažeći nešto normalno... A toga slabo ima...
    PS Nisam spomenula suđenje u Hagu!!!?
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  10. #25

    Odgovor: Daljinski upravljač

    Posto mi je utisak svez, jucerasnji.. Ne mogu da gledam i slusam onu Marinkovicku sto vodi "Magazin IN".. Cak i ako mi se neko od gostiju dopada. Njena boja glasa, krivljenje i uspijanje ostavlja jaci utisak na mene od simpatije prema nekom gostu, recimo.
    Ima ih jos..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  11. #26

    Odgovor: Daljinski upravljač

    Menjam kanal kada vidim:

    - Ognjena Amidžića ..... jasan primer kako neko ko je ružan, glup i netalentovan može da bude popularan kod nas
    - prenos skupštine
    - bilo koju reklamu sa Sekom Sabljić, kao i reklamu za Stars žvake
    - bilo kog političara kako palamudi nešto
    - tenis /pun mi je kufer tenisera i "prestižnih" turnira širom sveta
    - kada vidim neku našu "hit" seriju tipa "Ranjeni orao", "Bela lađa" ili bilo koju seriju sa španskog govornog područja .....
    - čujem/vidim neku "estradnu" umetnicu sa "fenomenalnim" glasovnim mogućnostima
    Poruku je izmenio Bombica, 13.04.2009 u 19:44 Razlog: slovce

  12. #27

    Odgovor: Daljinski upravljač

    Citat Leonard Peltier kaže: Pogledaj poruku
    Menjam kanal kada vidim:

    - Ognjena Amidžića ..... jasan primer kako neko ko je ružan, glup i netalentovan može da bude popularan kod nas
    izwini ,jes da ga ni ja nesto ne gotiwim...ali nije ni glUp i netalentowan..njegowe emisije se gledajU,i slusaO sam ga onako u par nawrata,i ne bi rekao da je Glup jbt..mozda si zawidan
    Poruku je izmenio egzotic, 14.04.2009 u 18:03

  13. #28

    Odgovor: Daljinski upravljač

    Citat Leonard Peltier kaže:
    Ognjena Amidžića ..... jasan primer kako neko ko je ružan, glup i netalentovan može da bude popularan kod nas
    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    izwini ,jes da ga ni ja nesto ne gotiwim...ali nije ni glUp i netalentowan..njegowe emisije se gledajU,i slusaO sam ga onako u par nawrata,i ne bi rekao da je Glup
    To je tvoje mišljenje i to je OK - ne slažemo se. Za mene je Ognjen Amidžič običan white trash plagijator + sve ono što sam naveo ranije

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    jbt..mozda si zawidan
    A ti si ovde neki pametnjaković mlađi pa sebi dozvoljavaš svašta? ... Niko te nije dirao i zato svoje provokacije i smisao za humor ostavi za mamicu i taticu. Jasno?

  14. #29

    Odgovor: Daljinski upravljač

    Ja TV ne gledam skoro uopšte, ali ga gledaju moji ukućani..uglavnom ne pojačavaju jako ton i mogu sve da podnesem kao neobavezni slušalac, sem serijala velikog brata..niko ga u kući nije ni gledao, srećom, ali moj suprug na t-textu prati sportske rezultate i kad prebaci da pogleda, a u pozadini čujem "ukućane", demonstrativno napuštam prostoriju ili ako mi nije zgodno da odem, gasim TV na samom televizoru i to bez najave..
    srećom, brzo je ukapirao, pa kad želi da pogleda rezultate na dotičnoj televiziji, prvo isključi ton..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  15. #30

    Odgovor: Daljinski upravljač

    Citat Leonard Peltier kaže: Pogledaj poruku



    A ti si ovde neki pametnjaković mlađi pa sebi dozvoljavaš svašta? ... Niko te nije dirao i zato svoje provokacije i smisao za humor ostavi za mamicu i taticu. Jasno?
    jel tebe zaboljelO to sto se ne slazem s tobOm,i stO ti rekoh da chowjek nije glUp..ako plagija,neka ga ali nije glUp,umije...znas..i nemOj da se sjekirash tOliko,dobices infarkt..nisam te uwrijediO nemOj ni ti mene,ae sad

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Pokrajina treba da upravlja i policijom
    Autor Turkmenbashi u forumu Spomenar
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 10.04.2010, 23:30

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •