Daljinski upravljač - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 42 od ukupno 42
  1. #31

    Odgovor: Daljinski upravljač

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Posto mi je utisak svez, jucerasnji.. Ne mogu da gledam i slusam onu Marinkovicku sto vodi "Magazin IN".. Cak i ako mi se neko od gostiju dopada. Njena boja glasa, krivljenje i uspijanje ostavlja jaci utisak na mene od simpatije prema nekom gostu, recimo.
    Ima ih jos..
    ni nju ni bilo koju drugu piskalicu krešatalicu,a i ona Lea Kiš ne zaostaje...to je toliko iritirajuće da boli-bukvalno,pitam se pogledaju(čuju) li one kad svoje emisije

  2. #32

    Odgovor: Daljinski upravljač

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Koje su to emisije koje vas nateraju da promenite kanal ili isključite televizor?
    Sve ali bukvalno sve "emisije" (ako se njihove emisije uopste mogu smatrati emisijama) koje emituje TV Pink.

    Nista pametno ne moze da se vidi ili da se nesto nauci ili da se covek zabavi iz "emisije" koje se prikazuju na TV Pink vec jedino moze da postane glup a to TV Pink i radi zaglupljuje narod svojim postojanjem.
    Kako bi ja tu Televiziju ukinuo, da mogu uf, sa zadovoljstvom.

    Ta televizija treba da promeni ime u TV Primitivizam.

  3. #33

    Odgovor: Daljinski upravljač

    Citat duga12 kaže: Pogledaj poruku
    ni nju ni bilo koju drugu piskalicu krešatalicu,a i ona Lea Kiš ne zaostaje...to je toliko iritirajuće da boli-bukvalno,pitam se pogledaju(čuju) li one kad svoje emisije
    duZo.. nisi dobra..

    Spominjes mi Leu Kish pred spavanje.. Ionako sam odgojila podocnjake ko da sam pod istragom..

    A, "Stranci u noci"
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  4. #34

    Odgovor: Daljinski upravljač

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Koje su to emisije koje vas nateraju da promenite kanal ili isključite televizor?
    Bice da u poslednjih mesec-dva-tri, oups, zabrojah se, izgleda, TV pogledam jedno 10 minuta dnevno. Ako malo bolje pogledam i zadubim se koje su emisije preskakane, bice da su sve sem okrnjenog dela dnevnika, i to onog o vremenskoj prognozi.
    ...................

  5. #35

    Odgovor: Daljinski upravljač

    Citat Charlie Harper kaže: Pogledaj poruku
    Sve ali bukvalno sve "emisije" (ako se njihove emisije uopste mogu smatrati emisijama) koje emituje TV Pink.
    Pa ti ne znaš šta propuštaš, nisam ni ja znala pre neki dan naletim na Menjam ženu, sam kraj. Čoooooooooooooooooovečeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ee On treba njoj da ispuni želju, a njena želja je da on opere zube On pola zuba nema, pola kvarni. Čim joj je to želja, onda ih verovatno nikad nije ni oprao i mogu misliti Zajedno ulaze u kupatilo, on trlja goreee doleeee pa u kruuuug kao dete kad učiš kako se peru zubi, a mladi ljudi oboje, zeva u kameru i trlja, a ona slaže neke face pa kad je pljunuo u lavabo, a ona krene da trokira onako kao da će da povrati, pa se zatrči iz kupatila u wc i krene da riga Ja ne verujem šta gledam, nema, bez teksta A posle nisam mogla ništa ni da jedem vala Ako su sve emisije takve, do jaja
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #36

    Odgovor: Daljinski upravljač

    Ne biH imala sta reci sto nije vec prezvakano i izqdjeno na ovoj ili nekoj drugoj temi..
    Posto ne igram bingo, ne gledam ni izvlacenje istog.

    Malo je sadrzaja koji me zaokupljavau ali nema ni onih od kojih imam potrebu dubijem televizor.
    Biljka.

    Nabavila sam oruzije, zlu netrebalo:


    shtoljpi
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  7. #37

    Odgovor: Daljinski upravljač

    Sve manje i manje gledam tv..ali desi se da gledam nešto pa ostane na tom kanalu...pa krene "hiho mio" ili neka portugalska rečenica, praćena uvodnom pjesmicom neke latino zvijezde...ja se bacim preko kreveta kao neki komandos da dohvatim daljinski i prebacim...dok se tresem. Uglavnom to sve popratim rečenicom "ti ćeš meni tu da kmečiš ...beeeeeep...da ti beeeeeeeep beeeeeep"

    Dalje...ne podnosim bosanke političke emisije, kada vidim galeriju likova u studiju, dođe mi da i prebacujem odmah...

    Skoro sve reklame sa naših prostora, a naročito za Stars žvake eliminišem brzinom svjetlosti.

    Meni uglavnom tv stoji na Discovery-u ili Animal planet-u i mirna Bačka..tu nema šta da se prebacuje.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  8. #38

    Odgovor: Daljinski upravljač

    Sto ne volim kada se u nekoj kulinarskoj emisiji pojavi , recimo . pjevacica
    sa jedno pola kg sminke i u toaleti za, recimo, docek nove godine , pa pocne da sprema neko jelo . I tako ...kuva i i kuva , pa pocne prica kako je recept za to ukusno i jednostavno za pripremiti jelo, a uz mali finansijski trosak , naucila od svoje mame koja je bila
    izvrsna kuvarica....
    A tek njena baka sto je bila kuvarica !
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  9. #39

    Odgovor: Daljinski upravljač

    Ne volim da gledam filmove o raznim (ne)mogućim scenarijima, šta može zadesiti našu planetu, razni katastrofični scenariji - komete, asteroidi, poplave, vulkani, vanzemaljci... To mi zaista ide na... nerve.
    Prvi utisak uvek vara

  10. #40

    Odgovor: Daljinski upravljač

    Tv skoro i da ne gledam...al' kad pogledam to su obicno emisije poput Insajdera...
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  11. #41

    Odgovor: Daljinski upravljač

    Ne volim onu emisiju sa orginalnim i egoisticnim i posesivnim nazivom
    "Zikina Sarenica "
    I danas na kviz pitanje " U kojem delu Vojvodine se nalazi Zrenjanin ?'
    gledalac odgovara " U Sremu ".
    Posle kraceg dvoumljenja Zika je odgovorio da odgovor nije tacan.
    Ne mogu da verujem koliko se malo poznajemo.
    Verovatno usled nedostatka putopisnih reportaza.
    Ne moze Jovan Memedovic bas svuda da stigne.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  12. #42

    Odgovor: Daljinski upravljač

    RAZGIBAVANJE od danas na TV B92.
    Puštaju video klipove sa ju tjuba i umiru od smeha. Užas!
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Pokrajina treba da upravlja i policijom
    Autor Turkmenbashi u forumu Spomenar
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 10.04.2010, 23:30

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •