Srećan rođendan forumaši! - Strana 44
Strana 44 od 70 PrvaPrva ... 34424344454654 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 646 do 660 od ukupno 1039
  1. #646

    Odgovor: Srećan rođendan forumaši!

    Draga moja Euridiko,

    Zbog radosti s kojom zivis ovaj zivot, zbog tvoje dobrote, optimizma, ljepote i prijatelja kojima si potrebna, zelim ti bezbroj rodjendana i srecu koja ce se sa godinama povecavati.


    Srecan rodjendan!!!
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  2. #647

    Odgovor: Srećan rođendan forumaši!

    Srećan rodjendan Euridiko želim ti sve najbolje

  3. #648

    Odgovor: Srećan rođendan forumaši!

    Srećan rođendan Euridiko
    Želim ti sve najbolje da nam doktoriraš uskoro i da nas obraduješ sa malim kumčićima uskoro
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala

  4. #649

    Odgovor: Srećan rođendan forumaši!

    Citat Daniela kaže: Pogledaj poruku
    SVIMA KOJI DANAS SLAVE RODJENDAN, NEKA IM JE SA SREĆOM

    i od mene

  5. #650

    Odgovor: Srećan rođendan forumaši!

    Citat irnik kaže: Pogledaj poruku
    Draga moja Euridiko,
    Zbog radosti s kojom zivis ovaj zivot, zbog tvoje dobrote, optimizma, ljepote i prijatelja kojima si potrebna, zelim ti bezbroj rodjendana i srecu koja ce se sa godinama povecavati.
    Srecan rodjendan!!!
    najveće za tebe!

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Srećan rodjendan Euridiko želim ti sve najbolje
    fala za svećičicu, super je slatka

    Citat Papak kaže: Pogledaj poruku
    Srećan rođendan Euridiko
    Želim ti sve najbolje da nam doktoriraš uskoro i da nas obraduješ sa malim kumčićima uskoro
    Hvala dragi Papak! Dotoriraćemo već nekada, nek smo mi živi i zdravi . A kumčići, eee mislim da bi tu trebalo da se poštuje neki red, i poredak, a?
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  6. #651

    Odgovor: Srećan rođendan forumaši!


    Da ti otpevam pesmicu, ili samo da te povučem za uši, ljubnem i kažem:
    Srećan rođendan, Euridika.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  7. #652

    Odgovor: Srećan rođendan forumaši!

    ... Kao svojom umetnošću, Orfej se proslavio i ljubavlju prema svojoj mladoj ženi Euridiki. Ali sudbina mu nije namenila da s njom poživi život u sreći: berući cveće, Euridika je nagazila na zmiju otrovnicu, a kad je Orfej dotrčao, čuvši njen krik, ona je već bila mrtva. Obuzela ga je beskrajna tuga koja se pretvorila u očajanje, a zatim u odluku da preduzme nešto za šta do tada nije skupio snagu ni jedan smrtnik: odlučio je da pođe u podzemni svet i zatraži od njegovog vladara da mu vrati voljenu ženu. Čarolijom svoje muzike Orfej je smekšao starca Harona i on ga je u svom čamcu prevezao preko Stiksa, reke podzemnog sveta. Tada je Orfej stupio pred Hada i njegovu ženu Persefonu. Zapevavši pred njima pesmu o svojoj ljubavi prema Euridiki, zamolio ih je da mu je vrate u ime svoje vlastite ljubavi. Od njih on zapravo ne traži nikakav dar, nego jednostavno posudbu: ionako će je ponovo dobiti natrag kad završi svoj zemaljski život. A ako mu je ne daju, moli za drugu milost: neka njega uzmu u svoje carstvo gde će živeti pored njene sene. Orfejeva pesma je ganula ceo podzemni svet: Tantal je zaboravio na svoju zeđ i glad, Sizif je prestao da gura svoj kamen, Iksionov točak se zaustavio. Čak su se i u očima neumoljivih Erinija zacaklile suze. Kad je Had video da se rasplakala i njegova žena Persefona, obećao je da će ispuniti Orfejevu molbu pod jednim uslovom: kad ga bog Hermes bude vodio iz podzemnog carstva nazad, poći će za njim strmim i tegobnim stazama i neće se okretati za Euridikom koja će ga pratiti sve dok se ne vrate u gornji svet.

    ... prvo je bila plava, išla na utakmice Partizana, dosadilo joj da je zovu pametna plavuša... pa se ofarbala u prirodnu, tamniju nijansu... pa je sad zovu samo pametna...



    Orfej je odusevljeno pristao na Hadov uslov i savladavao se uspešno tokom tog dugog i mukotrpnog puta. Pre samog ulaska u tenersku provaliju, iza koje se već prostiralo carstvo živih, Orfeja je izdalo strpljenje. Okrenuo se da vidi nije li Euridika zalutala i klonula od umora: ali tada je opazio samo senu kako nestaje u daljini ...

    Želim ti da te služi zdravlje, prati sreća, za ljubav i pare se sama pobrini... (nađi nekog frajera - Orfeja da te greje u toj hladnoj Holandiji... )
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  8. #653

    Odgovor: Srećan rođendan forumaši!

    A6quattro cestitam ti za rodjendan
    No me toques

  9. #654

    Odgovor: Srećan rođendan forumaši!

    A6quattro
    da nam još dugo pišeš
    i srećan rodjus
    od zelim



    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe

  10. #655

    Odgovor: Srećan rođendan forumaši!

    Damo u crvenom,




    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  11. #656

    Odgovor: Srećan rođendan forumaši!

    A6quatrro i Damo u crvenom, zelim vam sretan rodjendan!!!!!
    Savrseno normalna djevojka

  12. #657

    Odgovor: Srećan rođendan forumaši!

    Pridruzujem se cestitkama i zelim srecu oboma.Prizeljkujem A6quatrrove postove na ovom forumu - bar koju pricu s vremena na vreme.


  13. #658

    02 Srećan rođendan forumaši!



    ..svima koji slavite danas..
    ....

  14. #659

    Odgovor: Srećan rođendan forumaši!

    Lady in red, happy bday i živela. Ako je i Audiju bio ili je, kao što vidim iznad, promakao mi je, pa čestitam i njemu
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  15. #660

    Odgovor: Srećan rođendan forumaši!

    Mom drugaru A6 srećan rodjendan sa zakašnjenjem


    A za moju drugaricu u crvenom baš kako zaslužuje





    Srećan ti rodjendan

Strana 44 od 70 PrvaPrva ... 34424344454654 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Uticaj foruma na emotivni život forumaša!?
    Autor memento u forumu Ljubav
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 30.04.2017, 06:41
  2. Forumaški ČNLJS
    Autor SQUAW u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 218
    Poslednja poruka: 04.01.2010, 00:59
  3. Okupljanje forumaša?!
    Autor Invisibleman u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 03.04.2009, 10:22
  4. Templejt foruma
    Autor sussi u forumu Spomenar
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 04.10.2008, 23:46
  5. Spamovanje Foruma
    Autor zvecarka5 u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 01.10.2008, 18:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •