Kakav Vam je partner potreban - Strana 2
Strana 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 96
  1. #16

    Odgovor: Kakav Vam je partner potreban

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Ako ste Škorpion, vi ste jako motivisani da nađete partnera s kojim ćete moći da razmenite emocije na najdubljem nivou. U životu, kod vas, nema kompromisa. Sve je crno-belo; na život ili smrt; dramatično - sve dok ne prođete to traumatično iskustvo, a potom: kao da ništa nije bilo.
    pa bas i nije.. vise volim sredinu..
    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Potreban vam je čestit partner koji će razumeti vašu nezgodnu prirodu i obezbediti ispunjenje vaših nemerljivih i tajnih potreba.
    meni treba samo ravnopravan.. jesam dominantnija po prirodi, ali to ne znaci po difoltu da cu da se pojavim sa bicem i maskom u ruci i da od njega zahtevam da mi lize stikle
    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Ništa vas ne može pokolebati u odluci, pa često su vaši partneri u tom smislu slabiji od vas - ono što kažete to i uradite. Teško je vas pratiti i biti vam partner jer vi prihvatate mirno uobičajeno neprihvatlljive konsekvence. Žene su magnetične i provokativne, obično privuku tajnovitog, tihog, snažnog i seksualno atraktivnog muškarca.
    nije da su slabiji.. samo su mirniji mozda..
    a bez obzira na to sto trazim.. obicno zavrsim sa totalnom suprotnoscu od onoga sto sam zamislila... po difoltu..
    Krek, krek.. Ne gudra

  2. #17

    Odgovor: Kakav Vam je partner potreban

    Ako ste Riba, vi ste jako motivisani da se žrtvujete; pružite utehu nekome ili da ga spasete. Jako ste osetljivi na potrebe drugih ljudi, a ta prevelika senzitivnost i nekritičko davanje sebe, dovodi vas često u neprimerene situacije, pa i u zablude. Ribe vole da služe drugima, pa ih često nalazimo gde se nosi uniforma. Ribe lako upadaju u "minus fazu", iz koje se teško izvlače. U nerazumevanju i nesnalaženju "na zemlji" često je ljudi karakterišu kao nepraktičnu, pa čak i nebuloznu - zato je veliki greh vređati Ribe. One nemaju prag tolerancije i razumevanja, pa upravo, takve, sebi slične izabiraju za partnere, a često i, ljude sa vrstom kompleksa na emotivnom planu, skoro uvrek neko kome je potrebna pomoć.


    Ko je ovo napisao treba mu pomoći 'izlivima' što emocija,što ostalim telesnim tekućinama primerenim ovako pogrešnom sudu...

    Jeste da nemam prag,al' em se grozim ljudi sa svakom vrstom kompleksa,pa i emotivnim koji je kao pojam već za raspravu,em mi se ne diže ukoliko se na trenutak osetim inferiornim,a do sada mi niko nije dokazao nikada da mogu biti inferioran... možda jednom hoće ili je neko i mogao,ali nisam ja kriv što u tu priliku sebe i druge ne dovodim ako ne želim...

    Jbt možda je ovo samo za žene,a ja ne stajem...

  3. #18

    Odgovor: Kakav Vam je partner potreban

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku

    Ako ste Rak, vi imate veliku potrebu da u vaše odnose uneste puno osećajnosti. Briga o porodici je prioritet u vašem životu i vi ćete birati partnera s kojim ćete moći da formirate stabilnu porodicu i dobijete decu. Ulazite u vrlo opsesivne odnose. Osetljivi ste, ranjivi, posesivni, a kada vam ne ide, vrlo ste zlovoljni; povlačite se kada naiđe opasnost. Vaš izbor može biti osoba koja je ili sentimentalno raspoložena prema vama ili neko na položaju koji će vam obezbediti sigurnost - to se pre svega odnosi na žene. Vi nećete izabrati partnera koji je grub i koji narušava vašu intimu i emocionalnu sigurnost na bilo koji način.
    ...mda...
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  4. #19

    Odgovor: Kakav Vam je partner potreban

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Ako ste Vaga, vi ste jako motivisani za život u dvoje, (nema Vage koja "nešto ne petlja" na ljubavnom ili bračnom planu). Biti u vezi je nešto što vas ispunjava. U vezama tražite harmoniju, a ako je nema sve ćete učiniti, pa i kompromisom da je postignete i izgladite "neravnine". Težite da izbegnete konfrontacije, a svoje protivnike i partnere "pobeđujete" (uspete da ubedite) na fini, diplomatski način. Nećete izabrati nekoga ko je neotesan ili vulgaran. Fini maniri, ljubavne zavrzlame, lepe stvari, boje, muziku, ples, ugođaj, hranu, topao dom, mirnu luku - to voli Vaga. Novac joj nije prioritet u životu, ali odnosi jesu. Zato žena Vaga obično privuče finog, elegantnog, razumnog i lepog partnera.
    ........recimo
    Ćuti i prenesi dalje....

  5. #20

    Odgovor: Kakav Vam je partner potreban

    Žemski po mogućstvu
    ne baren pre mlogo
    i da ne soli pamet pre više
    brm, brm, brrrrrrrrrrrrrrrrm m

  6. #21

    Odgovor: Kakav Vam je partner potreban

    Ako ste Strelac, vi ste jako motivisani da proširite svoje znanje i horizonte u cilju spoznaje smisla života. Na tom putu vi ne vidite prepreke, pa je zato vaša sloboda neophodna da bi se realizovali (stekli te uvide). Vi izabirate partnere koji vas neće sputavati na tom putu; partnera koji voli da putuje, iskusan, verski nezavistan, čak i druge vere.

    ...sloboda bez sputavanja,recimo,mada čini mi se da podznak preovladava,ovako laički

    Ako ste Vaga, vi ste jako motivisani za život u dvoje, (nema Vage koja "nešto ne petlja" na ljubavnom ili bračnom planu). Biti u vezi je nešto što vas ispunjava. U vezama tražite harmoniju, a ako je nema sve ćete učiniti, pa i kompromisom da je postignete i izgladite "neravnine". Težite da izbegnete konfrontacije, a svoje protivnike i partnere "pobeđujete" (uspete da ubedite) na fini, diplomatski način. Nećete izabrati nekoga ko je neotesan ili vulgaran. Fini maniri, ljubavne zavrzlame, lepe stvari, boje, muziku, ples, ugođaj, hranu, topao dom, mirnu luku - to voli Vaga. Novac joj nije prioritet u životu, ali odnosi jesu. Zato žena Vaga obično privuče finog, elegantnog, razumnog i lepog partnera.

    ... ipak vaga u ovom smislu,više liči na moj karakter.

  7. #22

    Odgovor: Kakav Vam je partner potreban

    Ako ste Blizanac, vi imate veliku potrebu za druženjem i razmenom ideja. Intelektualni kontakti su vam važniji nego emocionalna uplitanja. Karakteriše vas površnost u svemu, ali ne i odgovornost. Zato i izabirate odgovornije partnere na koje se možete osloniti da brinu o onome što vi i ne obraćate pažnju, pa često to budu i egzistencijalna pitanja. Nećete izabrati nekoga ko vas neće razumeti, i koji će vas sputavati i sprečavati u vašim svakodnevnim obilascima grada. Žena privlači neodgovorne, površne tipove, umetnike, novinare i sl.

    Znaci, trazim odgovorne a privlacim neodgovorne ... ...
    Omnia vincit Amor

  8. #23

    Odgovor: Kakav Vam je partner potreban

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku




    Ako ste Bik, vi imate veliku potrebu za sigurnošću onoga što posedujete; pre svega materijalnih vrednosti i onoga što najviše volite. U tom smislu nećete reskirati ni na ljubavnom planu. Stoga cenite partnera koji će vam biti potpora i pomoći da sve to uvećate i koji će velikodušno uzvratiti na vaše davanje. Žene obično biraju partnera koji su dobro situirani. Vaš kapacitet za zadovoljstvima je ogroman, pa, zato oni koji vam remete vaš ugođaj; ne pružaju ili ne uzvraćaju, i ne mogu biti vaši partneri.
    Jeste, kako da nije... na vr' brda vrba mrda
    neunistiva zlojebaba!

  9. #24

    Odgovor: Kakav Vam je partner potreban

    Ako ste Vodolija, vi ste jako motivisani za nesputanost, nezavisnost i životom u slobodi. Zato je vama teško da pomirite dve opozitne potrebe čoveka: emocionalnu vezanost prema partneru i prijateljstvo. Ne vezujete se duboko pa vas ljudi vide kao hladnu i bezosećajnu. Potreban vam je partner koji će vas prihvatiti takvom kakvom jeste, koji vas razume i nema nagon da vas menja.

    Pa dobro,malo i liči... Ne menjam se mnogo ali mislim da je to moja pozitivna osobina... ...a partner to treba da ceni... i poštuje

  10. #25

    Odgovor: Kakav Vam je partner potreban

    Ako ste Rak, vi imate veliku potrebu da u vaše odnose uneste puno osećajnosti. Briga o porodici je prioritet u vašem životu i vi ćete birati partnera s kojim ćete moći da formirate stabilnu porodicu i dobijete decu. Ulazite u vrlo opsesivne odnose. Osetljivi ste, ranjivi, posesivni, a kada vam ne ide, vrlo ste zlovoljni; povlačite se kada naiđe opasnost. Vaš izbor može biti osoba koja je ili sentimentalno raspoložena prema vama ili neko na položaju koji će vam obezbediti sigurnost - to se pre svega odnosi na žene. Vi nećete izabrati partnera koji je grub i koji narušava vašu intimu i emocionalnu sigurnost na bilo koji način.
    ovo je istina
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  11. #26

    Odgovor: Kakav Vam je partner potreban

    lav/lav ?.....pa jos pocetnik
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  12. #27

    05 Odgovor: Kakav Vam je partner potreban

    Citat Lillith kaže:
    Znak u kojem ste rodjeni pokazuje kakv Vam je partner potreban:


    Ako ste Vaga, vi ste jako motivisani za život u dvoje, (nema Vage koja "nešto ne petlja" na ljubavnom ili bračnom planu). Biti u vezi je nešto što vas ispunjava. U vezama tražite harmoniju, a ako je nema sve ćete učiniti, pa i kompromisom da je postignete i izgladite "neravnine". Težite da izbegnete konfrontacije, a svoje protivnike i partnere "pobeđujete" (uspete da ubedite) na fini, diplomatski način. Nećete izabrati nekoga ko je neotesan ili vulgaran. Fini maniri, ljubavne zavrzlame, lepe stvari, boje, muziku, ples, ugođaj, hranu, topao dom, mirnu luku - to voli Vaga. Novac joj nije prioritet u životu, ali odnosi jesu. Zato žena Vaga obično privuče finog, elegantnog, razumnog i lepog partnera.
    Pa jes', samo da mi neko da jos i sHtanc-masinu pa cu oMa narocito ovo boldovano...
    Crveno moZ i bez sHtanc-masine- ne mogu da zamislim (i nikada nisam) sebe pored neke sIrovine...



    Ako ste Škorpion, vi ste jako motivisani da nađete partnera s kojim ćete moći da razmenite emocije na najdubljem nivou. U životu, kod vas, nema kompromisa. (...) Potreban vam je čestit partner koji će razumeti vašu nezgodnu prirodu i obezbediti ispunjenje vaših nemerljivih i tajnih potreba. Ništa vas ne može pokolebati u odluci, pa često su vaši partneri u tom smislu slabiji od vas - ono što kažete to i uradite. Teško je vas pratiti i biti vam partner jer vi prihvatate mirno uobičajeno neprihvatlljive konsekvence. Žene su magnetične i provokativne, obično privuku tajnovitog, tihog, snažnog i seksualno atraktivnog muškarca.
    AHaM & E&M : coroskop mi je zesce kontradiktoran. OvdI vaga, tamo skorpija - prosto da s' ubijes u kombinaciji! DakleM - da skratim, potreban mi je ludZak na kvadat i to molEm lepo sa atestom & osiguranjem...



    A dotLe...ce se zadvoljim sa imaginacijom...izgleda.
    Poruku je izmenio triViALna, 26.05.2008 u 01:30 Razlog: slovCe...
    Never confuse movement with action.

  13. #28

    Odgovor: Kakav Vam je partner potreban

    " Ako ste Jarac, vi ste jako motivisani da puno radite i da nađete partnera za duge staze. Vi ste ambiciozzna, ozbiljna i pomalo hladna ličnost, kod koje je sve konklretno i definisano, nema reskiranja, uvek se ide na sigurno. Vama je potreban partner-pomoćnik u životu koji će biti kod kuće dok vi radite i zarađujete za topao dom u kome ćete ga smestiti da vas čeka. Nećete odabrati partnera koji u tom smislu neće moći da vas prati."

    Donekle je tačno.

  14. #29

    Odgovor: Kakav Vam je partner potreban

    vrh podznaka(ascendent) smo mi,a suprotno od ascendenta je descendent,osoba kojoj tezimo,da nadopuni ono sto nemamo

    npr ako je nas podznak jarac,mi tezimo raku,da oplemeni nashu hladnocu,da natopi nashu zemlju

    isto tako i suprotno,rak je sretan jer njegova voda,topi suvu zemlju,poslije toga trava ce da buja....

    (jarac zemljani znak,rak -vodeni)

  15. #30

    Odgovor: Kakav Vam je partner potreban

    boze me sacuvaj rakova.....pa nek sam stoput jarac u podznaku....
    Ploviti se mora i bez broda ..

Strana 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kakav ste forumas?
    Autor Sonja u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 183
    Poslednja poruka: 10.07.2015, 16:36
  2. Kakav je bog?
    Autor AdrijanKronauer u forumu Religija
    Odgovora: 65
    Poslednja poruka: 22.06.2015, 15:01
  3. Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 07.06.2011, 11:53
  4. Kako da otkrijete da li vas partner vara...
    Autor ELA u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 30.03.2010, 01:24

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •