Kakav Vam je partner potreban - Strana 5
Strana 5 od 7 PrvaPrva ... 34567 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 96
  1. #61

    Odgovor: Kakav Vam je partner potreban

    Snazan,svestran,vredan,pametan,sarmantan,snalazlji v,nezan,romantican,pazljiv..... samo koji li je to znak
    Najveca vlast je vladati sobom.

  2. #62

    Odgovor: Kakav Vam je partner potreban

    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    Snazan,svestran,vredan,pametan,sarmantan,snalazlji v,nezan,romantican,pazljiv..... samo koji li je to znak
    To ti je znak Princ,podznak beli konj

  3. #63

    Odgovor: Kakav Vam je partner potreban

    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    Snazan,svestran,vredan,pametan,sarmantan,snalazlji v,nezan,romantican,pazljiv..... samo koji li je to znak
    pa bik bwe!




    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  4. #64

    Odgovor: Kakav Vam je partner potreban

    joj, sa ovom mojom blentavom Venerom i Suncem u Vodoliji, podznakom u Blizancima, Marsom u Ribama..sedmom u Strijelcu..ja bih jednog opichenog avanturistu, lukavog, prepredenog, intelektualno jacheg sa znakom ili podznakom Blizanca, Strijelca...ima l' takvih...
    mushkarci, iskljuchivo..nijesam raspolozhena za experimentisanja...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  5. #65

    Odgovor: Kakav Vam je partner potreban

    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    Snazan,svestran,vredan,pametan,sarmantan,snalazlji v,nezan,romantican,pazljiv..... samo koji li je to znak

    pa to ti je jedan Rak - Jarac..
    Jarac- Rak...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  6. #66

    Odgovor: Kakav Vam je partner potreban

    Mislim neki mutavi
    Ja cu pricati za oboje
    A on ce slusati
    Najveca vlast je vladati sobom.

  7. #67

    Odgovor: Kakav Vam je partner potreban

    Citat Vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    pa to ti je jedan Rak - Jarac..
    Jarac- Rak...
    Da li su jarcevi romanticniAhm rakovi jesu pa ce se nadopunjavati.
    Srce si
    Najveca vlast je vladati sobom.

  8. #68

    Odgovor: Kakav Vam je partner potreban

    Jarchevi su Snazhni, svestrani, vrijedni, pametni, a Rak ti je ostatak tvojih zhelja - romantichni, njezhni, pazhljivi..
    samo ako nabasash na Raka, onda se spremi da mu budesh druga majka..
    a ako djecu budesh imala s njim...rachunaj na mladje (dijete) i starije dijete (muzh)...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  9. #69

    Odgovor: Kakav Vam je partner potreban

    Citat Vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    Jarchevi su Snazhni, svestrani, vrijedni, pametni, a Rak ti je ostatak tvojih zhelja - romantichni, njezhni, pazhljivi..
    samo ako nabasash na Raka, onda se spremi da mu budesh druga majka..
    a ako djecu budesh imala s njim...rachunaj na mladje (dijete) i starije dijete (muzh)...
    Uf taj Rak neki edipovac?
    Neka hvala lepo
    Najveca vlast je vladati sobom.

  10. #70

    Odgovor: Kakav Vam je partner potreban

    "Ako ste Vaga, vi ste jako motivisani za život u dvoje, (nema Vage koja "nešto ne petlja" na ljubavnom ili bračnom planu). Biti u vezi je nešto što vas ispunjava. U vezama tražite harmoniju, a ako je nema sve ćete učiniti, pa i kompromisom da je postignete i izgladite "neravnine". Težite da izbegnete konfrontacije, a svoje protivnike i partnere "pobeđujete" (uspete da ubedite) na fini, diplomatski način. Nećete izabrati nekoga ko je neotesan ili vulgaran. Fini maniri, ljubavne zavrzlame, lepe stvari, boje, muziku, ples, ugođaj, hranu, topao dom, mirnu luku - to voli Vaga. Novac joj nije prioritet u životu, ali odnosi jesu. Zato žena Vaga obično privuče finog, elegantnog, razumnog i lepog partnera."

    ...sad, ne mogu reći da nema istine u tome .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  11. #71

    Odgovor: Kakav Vam je partner potreban

    Citat Vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    joj, sa ovom mojom blentavom Venerom i Suncem u Vodoliji, podznakom u Blizancima, Marsom u Ribama..sedmom u Strijelcu..ja bih jednog opichenog avanturistu, lukavog, prepredenog, intelektualno jacheg sa znakom ili podznakom Blizanca, Strijelca...ima l' takvih...
    mushkarci, iskljuchivo..nijesam raspolozhena za experimentisanja...
    Draga, a ti bas navalila da ti neki avanturista slomi srce?? Ja od ovakvih bezim ko djavo od krsta
    Meni treba neko ko nije posesivan i opsesivan...posto imam apekt Venera 180 Pluton, kao i Sunce 180 Pluton...prva i sedma kuca...i uvek na take naletim

    Dakle, zadovoljicu se s nekim ko nije posesivno opsesivno ljubomoran i nije zenskaros... To su dve stvari koje su mi nanele big rane na srcu..
    Ovo bi mogla biti neka Vodollija/Devica npr...

  12. #72

    Odgovor: Kakav Vam je partner potreban

    pa normalno da bježiš od avanturista i opichenih kad si Riba

    a sve se bojim da ni ti ne umiješ izabradi..Hehe, Vodolija - Djevica..poznajem jednog takvog..približnih ste godina..sa Mo i Ve u Ribama u sedmoj kući
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  13. #73

    Odgovor: Kakav Vam je partner potreban

    Nisam ja Riba....ja sam Ovan/Vodolija...
    Ja bi bas trebalo da volim avanturiste, jel tako?
    Ali avaj, Venera mi u Ribama, pa ih ipak ne volem...
    Ko je taj Vodolija - Devica sa Mo i Ve u Ribama i sedmoj kuci??? Ja znam jednog, sa astro za pocetnike....da ne mislis mozda na njega? Ali on je dosta stariji od mene....i neeee, necu muskarca sa Ve u Ribama, oni su zenskarosi....:D

  14. #74

    Odgovor: Kakav Vam je partner potreban

    joj, ja sve mislila da si ti Riba..ne znam zašto...
    nije sa astro..upoznala sam ga preko neta..i dao mi podatke, pa se sjetih kad si pomenula..
    ne djeluje mi kao ženskaroš, naprotiv...Ma u Skorpiji 120 sa Ve eheheheh..bilo bi tu veselo..ima 40 godina..idealan
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  15. #75

    Odgovor: Kakav Vam je partner potreban

    hehehe, palo provodadzisanje....
    Fala draga, ali snaci cu se sama....ja to tako volem...
    Znas da mi, Vodollije, ne volimo veze po "dogovoru"......neka me neko iznenadi...

Strana 5 od 7 PrvaPrva ... 34567 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kakav ste forumas?
    Autor Sonja u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 183
    Poslednja poruka: 10.07.2015, 16:36
  2. Kakav je bog?
    Autor AdrijanKronauer u forumu Religija
    Odgovora: 65
    Poslednja poruka: 22.06.2015, 15:01
  3. Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 07.06.2011, 11:53
  4. Kako da otkrijete da li vas partner vara...
    Autor ELA u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 30.03.2010, 01:24

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •