Kakav Vam je partner potreban - Strana 7
Strana 7 od 7 PrvaPrva ... 567
Prikaz rezultata 91 do 96 od ukupno 96
  1. #91

    Odgovor: Kakav Vam je partner potreban

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Ako ste Riba, vi ste jako motivisani da se žrtvujete; pružite utehu nekome ili da ga spasete. Jako ste osetljivi na potrebe drugih ljudi, a ta prevelika senzitivnost i nekritičko davanje sebe, dovodi vas često u neprimerene situacije, pa i u zablude. Ribe vole da služe drugima, pa ih često nalazimo gde se nosi uniforma. Ribe lako upadaju u "minus fazu", iz koje se teško izvlače. U nerazumevanju i nesnalaženju "na zemlji" često je ljudi karakterišu kao nepraktičnu, pa čak i nebuloznu - zato je veliki greh vređati Ribe. One nemaju prag tolerancije i razumevanja, pa upravo, takve, sebi slične izabiraju za partnere, a često i, ljude sa vrstom kompleksa na emotivnom planu, skoro uvrek neko kome je potrebna pomoć.
    Auuuu!!!

    Šta me snađe...

    A mislio sam da sam emotivno jak ...
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  2. #92

    Odgovor: Kakav Vam je partner potreban

    Ako ste Rak... Vaš izbor može biti osoba koja je ili sentimentalno raspoložena prema vama ili neko na položaju koji će vam obezbediti sigurnost - to se pre svega odnosi na žene.
    Nije da nije, ali ovo sentimentalno raspolozenje mi je veca sigurnost, od polaozaja, kakv polozaj, kakvi bakraci, politicari i ostali ...emocije bre
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  3. #93

    Odgovor: Kakav Vam je partner potreban

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Ako ste Škorpion, vi ste jako motivisani da nađete partnera s kojim ćete moći da razmenite emocije na najdubljem nivou. U životu, kod vas, nema kompromisa. Sve je crno-belo; na život ili smrt; dramatično - sve dok ne prođete to traumatično iskustvo, a potom: kao da ništa nije bilo. Potreban vam je čestit partner koji će razumeti vašu nezgodnu prirodu i obezbediti ispunjenje vaših nemerljivih i tajnih potreba. Ništa vas ne može pokolebati u odluci, pa često su vaši partneri u tom smislu slabiji od vas - ono što kažete to i uradite. Teško je vas pratiti i biti vam partner jer vi prihvatate mirno uobičajeno neprihvatlljive konsekvence.
    Ne mogu da kažem da nije tačno.

    Nisam siguran za ovo u vezi teškoće praćenja. Mirno prihvatanje uobičajeno neprihvatljivih konsekvenci smatram jednom od svojih vrlina. Zašto bi to bilo teško za pratiti? Eto, pratilja željna dubljeg nivoa s nepokolebljivim partnerom nezgodne prirode nek' se javi na pp.

  4. #94

    Odgovor: Kakav Vam je partner potreban

    pouzdan.
    /ali ta vrsta je u izumiranju, proglasen je lovostaj na takve /
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  5. #95

    Odgovor: Kakav Vam je partner potreban

    kakva je ovo hipnoza...
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  6. #96

    Odgovor: Kakav Vam je partner potreban

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Ako ste Rak, vi imate veliku potrebu da u vaše odnose uneste puno osećajnosti. Briga o porodici je prioritet u vašem životu i vi ćete birati partnera s kojim ćete moći da formirate stabilnu porodicu i dobijete decu. Ulazite u vrlo opsesivne odnose. Osetljivi ste, ranjivi, posesivni, a kada vam ne ide, vrlo ste zlovoljni; povlačite se kada naiđe opasnost. Vaš izbor može biti osoba koja je ili sentimentalno raspoložena prema vama ili neko na položaju koji će vam obezbediti sigurnost - to se pre svega odnosi na žene. Vi nećete izabrati partnera koji je grub i koji narušava vašu intimu i emocionalnu sigurnost na bilo koji način.
    Ju ovo uopste nisam ja. Ni osecajnost, ni posesivnos a o deci da ne govorim.
    Povlacim se kad naidje opasnost? Hahahahahaa

    Ocigledno podznak vise deluje na mene...
    " Zivot je jedan, zato ga zivi punim plucima "

Strana 7 od 7 PrvaPrva ... 567

Slične teme

  1. Kakav ste forumas?
    Autor Sonja u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 183
    Poslednja poruka: 10.07.2015, 17:36
  2. Kakav je bog?
    Autor AdrijanKronauer u forumu Religija
    Odgovora: 65
    Poslednja poruka: 22.06.2015, 16:01
  3. Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 07.06.2011, 12:53
  4. Kako da otkrijete da li vas partner vara...
    Autor ELA u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 30.03.2010, 02:24

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •