Kakav Vam je partner potreban - Strana 3
Strana 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 96
  1. #31

    Odgovor: Kakav Vam je partner potreban

    Ako ste Vaga, vi ste jako motivisani za život u dvoje, (nema Vage koja "nešto ne petlja" na ljubavnom ili bračnom planu). Biti u vezi je nešto što vas ispunjava. U vezama tražite harmoniju, a ako je nema sve ćete učiniti, pa i kompromisom da je postignete i izgladite "neravnine". Težite da izbegnete konfrontacije, a svoje protivnike i partnere "pobeđujete" (uspete da ubedite) na fini, diplomatski način. Nećete izabrati nekoga ko je neotesan ili vulgaran. Fini maniri, ljubavne zavrzlame, lepe stvari, boje, muziku, ples, ugođaj, hranu, topao dom, mirnu luku - to voli Vaga. Novac joj nije prioritet u životu, ali odnosi jesu. Zato žena Vaga obično privuče finog, elegantnog, razumnog i lepog partnera.
    Nije potpuno tacno u mom slucaju...
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  2. #32

    Odgovor: Kakav Vam je partner potreban

    Ako ste Ovan, vi imate veliku potrebu za akcijom; ne volite da vam se govori šta i kako da radite. Imate potrebu za partnerom koji vas obožava, divi vam se i podržava vas u svakodnevnim aktivnostima, pa i nekog ko bi vam se pridružio u vašim riskantnim akcijama. Vi ste borac: iskren, jasan, otvoren, pošten, hitar, hrabar, nepromišljen, nagao, pomalo naivan - borac i na ljubavnom planu, sve dok ne pridobijete srce voljene osobe. Nećete se zadržati kod partnera koji vas sputava, gnjavi, guši, kontroliše. Žene privlače jake i nezavisne tipove koji se neće pokazati kao njen zaštitnik.


    ...akcija...
    ...hell ain't a bad place to be......

  3. #33

    Odgovor: Kakav Vam je partner potreban

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Ako ste Rak, vi imate veliku potrebu da u vaše odnose uneste puno osećajnosti. Briga o porodici je prioritet u vašem životu i vi ćete birati partnera s kojim ćete moći da formirate stabilnu porodicu i dobijete decu. Ulazite u vrlo opsesivne odnose. Osetljivi ste, ranjivi, posesivni, a kada vam ne ide, vrlo ste zlovoljni; povlačite se kada naiđe opasnost. Vaš izbor može biti osoba koja je ili sentimentalno raspoložena prema vama ili neko na položaju koji će vam obezbediti sigurnost - to se pre svega odnosi na žene. Vi nećete izabrati partnera koji je grub i koji narušava vašu intimu i emocionalnu sigurnost na bilo koji način.

    ...
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  4. #34

    Odgovor: Kakav Vam je partner potreban

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Ako ste Vodolija, vi ste jako motivisani za nesputanost, nezavisnost i životom u slobodi. Zato je vama teško da pomirite dve opozitne potrebe čoveka: emocionalnu vezanost prema partneru i prijateljstvo. Ne vezujete se duboko pa vas ljudi vide kao hladnu i bezosećajnu. Potreban vam je partner koji će vas prihvatiti takvom kakvom jeste, koji vas razume i nema nagon da vas menja.
    Ma, imam ga, taj je
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #35

    Odgovor: Kakav Vam je partner potreban

    rak
    neko na polozaju da mi obezbedi sigurnost ?

    jel joş ona riba gradonaelnica
    Ko je za jednu voznjicu

  6. #36

    Odgovor: Kakav Vam je partner potreban

    stabilan,karakteran,zanimljiv,duhovit i naravno intelegentan
    Najveca vlast je vladati sobom.

  7. #37

    Odgovor: Kakav Vam je partner potreban

    Kompatibilna dama širokog srca i dobrih živaca!
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  8. #38

    Odgovor: Kakav Vam je partner potreban

    domacin covek
    al da vidis vraga,svaki put poludim za vagabundom....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  9. #39

    Odgovor: Kakav Vam je partner potreban

    Da ne zatvara usta,da bude osecajan,pozitivan,romantican,nasmejan,nezan pomalo i otkacen

  10. #40

    Odgovor: Kakav Vam je partner potreban

    ...zabavan,duhovit,samouveren...
    po mogucnosti i zgodan

  11. #41

    Odgovor: Kakav Vam je partner potreban

    cutljiv,inteligentan,uspesan u onome sto radi,samosvestan,svoj,niposto lak,onaj koji ne podleze olako komplimentima i tapsanju po ramenu,istinski hedonista,otvorenog uma,onaj ko ne robuje stereotipima niti podleze ukusu mase,niposto trendseter,osobenjak,da nije rasipnik radi dodovoravanja drugima niti da je skrtica prema meni

    otprilike
    Ploviti se mora i bez broda ..

  12. #42

    Odgovor: Kakav Vam je partner potreban

    jel da nabrajam od 1 do 5 ili od 1 do 10?
    1. da ima samopouzdanja
    2. da je duhovit
    3. osecajan
    4. stabilan
    5. karakteran
    6. nezan
    7. da me ne gnjavi
    8. fleksibilan
    9. snalazljiv
    10.intelegentan
    i naravno da je kavaljer

    problem je jedino sto ih nema
    Najveca vlast je vladati sobom.

  13. #43

    Odgovor: Kakav Vam je partner potreban

    Da lici na Jesse Metcalfe.........a osobine cu sama da mu sredim da bi meni odgovarale.....
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  14. #44

    Odgovor: Kakav Vam je partner potreban

    Ako ste Vaga, vi ste jako motivisani za život u dvoje, (nema Vage koja "nešto ne petlja" na ljubavnom ili bračnom planu). Biti u vezi je nešto što vas ispunjava. U vezama tražite harmoniju, a ako je nema sve ćete učiniti, pa i kompromisom da je postignete i izgladite "neravnine". Težite da izbegnete konfrontacije, a svoje protivnike i partnere "pobeđujete" (uspete da ubedite) na fini, diplomatski način. Nećete izabrati nekoga ko je neotesan ili vulgaran. Fini maniri, ljubavne zavrzlame, lepe stvari, boje, muziku, ples, ugođaj, hranu, topao dom, mirnu luku - to voli Vaga. Novac joj nije prioritet u životu, ali odnosi jesu. Zato žena Vaga obično privuče finog, elegantnog, razumnog i lepog partnera.

    Slozila bih se...ali i dodala jos nesto
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  15. #45

    Odgovor: Kakav Vam je partner potreban

    Ako ste Vodolija, vi ste jako motivisani za nesputanost, nezavisnost i životom u slobodi. Zato je vama teško da pomirite dve opozitne potrebe čoveka: emocionalnu vezanost prema partneru i prijateljstvo. Ne vezujete se duboko pa vas ljudi vide kao hladnu i bezosećajnu. Potreban vam je partner koji će vas prihvatiti takvom kakvom jeste, koji vas razume i nema nagon da vas menja.

    ...to sam ja...
    I'm floating on air..

Strana 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kakav ste forumas?
    Autor Sonja u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 183
    Poslednja poruka: 10.07.2015, 17:36
  2. Kakav je bog?
    Autor AdrijanKronauer u forumu Religija
    Odgovora: 65
    Poslednja poruka: 22.06.2015, 16:01
  3. Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 07.06.2011, 12:53
  4. Kako da otkrijete da li vas partner vara...
    Autor ELA u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 30.03.2010, 02:24

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •