Znak i podznak - Strana 2
Strana 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 95
  1. #16

    Odgovor: Znak i podznak

    U ljubim te-trcim o'ma!i ovako mi je mrsko da trazim geograFsku sirinu,duzinu etc.

    joj,ala sam oF...na topic mislim sorry but happy sam

  2. #17

    Odgovor: Znak i podznak

    BIK/ Bik : cvrsto vladate sobom, ali i okolinom ( posebno ako je Sunce u 1. kuci). Ponekad ste melanholicni. Rezervisani, a ipak hedonista. Ciljeve ne propustate, osvajate jedan po jedan.

    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  3. #18

    Odgovor: Znak i podznak

    BLIZANCI/ Lav : sef prodavnice, izdavacke kuce, ili prevodilac u UN su prava zanimanja za Vas. Umete i neprijatelje pretvoriti u prijatelje, a Vodolije bi da izlaze sa Vama.


    ......
    Omnia vincit Amor

  4. #19

    Odgovor: Znak i podznak

    DEVICA/ Vodolija : imate relaciju sa nebom, mnogo predosecate a ne pokazujete. Medju ljudima bi bili dobar alhemicar i farmaceut. Humani ste ali previse se oslanjate na racio.
    Hmmmm...................


    Alhemičar, jel' ?

  5. #20

    Odgovor: Znak i podznak


    JARAC/ Rak : tradicija, koreni, folklor, i domacinstvo su Vas imidz. Treba Vam oslonac u partneru i u javnosti. Dobro je da ste na istom poslu sa partnerom koji je od Vas obicno stariji. Rano lezete i rano ustajete?




    Ono za ustajanje nikako nije....
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  6. #21

  7. #22

    Odgovor: Znak i podznak

    JARAC/Jarac: spolja ste hladni i rezervisani, unutra cvrsti i samouvereni, a kuca i duznost su Vam na prvom mestu. Stedljivi ste i izdrzljivi. Sinonim ste rada. Lako se ispostavite za sefa. Device, Rakovi, Bikovi i Ribe Vas vole a Vage proteziraju.




    Zelim da ti budem drug u igri, da jedem iz tvog tanjira i da spavam na tvom jastuku...

  8. #23

    Odgovor: Znak i podznak

    DEVICA/ Lav : spolja ste samouvereni, ali u dubini sebe pomalo skromni. Nenametljivi, poslovni, oprezni i uredni. Na kraju uspeh.
    korektan opis..

  9. #24

    Odgovor: Znak i podznak

    STRELAC/ Jarac :
    ovde je situacija naizmenicna- malo se prosirite, pa se skupite u iscekivanju da se protivnik slomi!
    Treba Vam par sati dnevno da napunite baterije i krenete u sledecu fazu.
    Varirate izmedju tradicije i napredovanja.
    Volite da pesacite, verujete u sudbinu?


    Jedino sam sigurna u to da volim da pešačim... I da teško punim baterije.



  10. #25

    Odgovor: Znak i podznak

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    DEVICA/ Rak : Vasi stavovi odgovaraju stavovima slabijeg pola; Volite da pisete dnevnike. Dobar ste kolekcionar i restorani Vam idu od ruke. Tromost rada stomaka?
    Ovo nema veze samnom..
    mora da je ključnu ulogu odigrao mesec u blizancima..
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  11. #26

    Odgovor: Znak i podznak

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    STRELAC/ Vaga : pravda, ljubav, pisanje o svemu tome zaokuplja Vas jos od osnovne skole. Imate plemenit pogled, finu narav, volite muziku, javnost, a luksuz Vam cesto ide od ruke.

    istina
    potvrđujem

  12. #27

    Odgovor: Znak i podznak

    Riba / Blizanac

    RIBE/ Blizanci : Biblija Vam je omiljena knjiga? Roditelj Vas u svemu podrzava pa Vam odgovara da ostanete vecno dete; Neodlucni ste i nesigurni. Racionalno i emotivno se sudaraju u Vama.



    Prvi put da moram da kažem s'anje kroz gusto granje... Koji je ovo izvor...

  13. #28

    Odgovor: Znak i podznak

    RAK/ Skorpion : ako ne odete u inostranstvo putovacete u snovima. Dobijate intuitivne poruke u slikama. Vi ste dupla voda, ne mogu Vas oblikovati! Bik i Jarac ce Vas razumeti.


    Blago meni...samo rogati me razumeju
    _________Una16

  14. #29

    Odgovor: Znak i podznak

    BLIZANCI/ Devica : ako citate stihove, pisete knjige, seckate filmsku ili tonsku traku, Vi ste na pravom mestu. Jednom ce to svi da primete. Rucni rad Vam je nasusna potreba, ipak obratite paznju i na ljubav!
    " Ljude treba suditi samo po njihovim vrlinama , a ne po njihovim manama; medjutim,po vrlinama nas ocenjuju samo nasi prijatelji, a nasi neprijatelji nas ocenjuju samo po nasim manama."

  15. #30

    Odgovor: Znak i podznak

    SKORPION/ Vodolija : U poslu ste savrseni, inventivni, istrajni i ubirate plodove sopstvenog napora. U drustvu hiroviti i ekscentricni pa ljudima ne prija cesto da se ubedjuju sa Vama.
    amin
    Krek, krek.. Ne gudra

Strana 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Cvece i vas znak...
    Autor sussi u forumu Astrologija
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 17:06
  2. Koji ste znak u horoskopu?
    Autor Kunic u forumu Astrologija
    Odgovora: 201
    Poslednja poruka: 05.08.2015, 20:55
  3. Osobeni znak
    Autor paparazzo u forumu Pričaonica
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 26.04.2013, 23:50
  4. Cokolada i horoskopski znak
    Autor DanijElla u forumu Astrologija
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 31.03.2012, 00:12
  5. Kakvi ste u sexu - podznak
    Autor sekula u forumu Astrologija
    Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 30.07.2009, 16:32

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •