Nedostaješ mi iako si pored mene... - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 25 od ukupno 25
  1. #16

    Odgovor: Nedostaješ mi iako si pored mene...

    @Becar, iz tvog ugla možda jeste preterivanje, a možda i nije
    - samo što nećeš da priznaš da ti ne imponuje,
    ili da ne osećaš isto ili slično.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  2. #17

    Odgovor: Nedostaješ mi iako si pored mene...

    mislila sam, da sam samo ja takva ali vidim ima nas jos.....ne znam koliko da je pored mene nedostajao bi mi...

  3. #18

    Odgovor: Nedostaješ mi iako si pored mene...

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    @Becar, iz tvog ugla možda jeste preterivanje, a možda i nije
    - samo što nećeš da priznaš da ti ne imponuje,
    ili da ne osećaš isto ili slično.
    Ja mislim da je Becar u pravu. On, verovatno, spada u onu retku klasu muškaraca sa laskavim epitetom nezamenjivih alfa mužijaka, koji i kada nisu pored svoje drage, snagom svoje harizme nadomeštavaju svoje odsustvo. To su ti toliko ženama potrebni muškarci koji su inverzija fenomena koji se obrađuje u ovoj temi i oni su uvek tu, pored svojih izabranica i u njihovim srcima, čak i kada su miljama daleko...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  4. #19

    Odgovor: Nedostaješ mi iako si pored mene...

    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    Možda vam je potrebno posebno emotivno stanje za ovakav osećaj, ili je to možda samo vrhunac ljubavi?

    Da, upravo se nalazim u jednom takvom emotivnom stanju.
    Lepo nam je kada smo zajedno. U jednom momentu se samo javi pomisao: otići će, ili ću da odem, na par sati... par dana...
    Žacnem se - nije mi svejedno.
    Te trenutke, kada razmišljam o rastancima, pa sastancima, mogla bih nazvati baš takvim nedostajanjem.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  5. #20

    Odgovor: Nedostaješ mi iako si pored mene...

    mislim u naslovu..najgora moguca kategorija kad dodjes do saznanja da onog koji je uz tebe vise ne poznajes i da medjuvama postoji neki nevidljivi zid koji se ne moze premostiti..razlaz je jedino pamjetno iako iznudjeno rjesenje,,
    'Bolje citav zivot kao milioner, nego jedan dan kao siromah.'

  6. #21

    Odgovor: Nedostaješ mi iako si pored mene...

    mislim da se taj osecaj iz zenskog ugla javlja iz licne nesigurnosti,straha od gubitka,neuzvracenosti partnera na ocekivani nacin...licno i meni se desavalo u momentima lude zaljubljenosti...Kod muskaraca je taj ugao posmatranja malo drugaciji koliko sam primetila...apriori su im neke druge stvari a ljubav se sama po sebi podrazumeva ,ako ste tu,tu ste i sta ima tu da se palamudi.

    Druga opcija,kad se javio osecaj da vam je partner odsutan i nedostaje vam iako lezi tu pored je svakako signal da je veza osla u opsajd i da je ,kao sto rece Meffisto,razlaz najbolja moguca opcija u slucaju da vam pored nedostatka stvara i stalni osecaj nezadovoljstva.To je onda sigurni put koji vodi u apatiju kojeg se treba sto pre manuti.
    Eto malo i o tome iako se nenavodi na tu stranu u uvodnom postu.

  7. #22

    Odgovor: Nedostaješ mi iako si pored mene...

    Sva divota i sva skrivena blaga u srcu jednog dragulja... U srži jednog bisera sve boje i svaki odsjaj mora... Dašak i cvet, blesak i sen… Najjasnija istina u svemiru – sve to bilo je za mene u poljupcu jedne devojke.....

  8. #23

    Odgovor: Nedostaješ mi iako si pored mene...

    Za mene je to onaj osećaj kada zagliš nekoga koga voliš iz sve snage ,sa kim si (ili bar misliš da jesi) a negde u dubini duše nepogrešivo znaš ,imaš taj osećaj da ga zapravo nemaš,da nije tvoj.

    Nedostajao mi je i kada je bio pored mene a želela sam da upijem sve njegovo-miris,toplotu kože,puls..ma sve.

    I baš me briga što će sada neko na ovom forumu gde se sve meri i odmerava i gde se svemu sudi pomisliti da sam patetična.I don`t care.
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  9. #24

    Odgovor: Nedostaješ mi iako si pored mene...

    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    Da li nekada imate osećaj da vam neko nedostaje iako se nalazi pored vas? Pri time, ne mislim na onaj osećaj kada odnosi zahladne pa se sa setom sećate lepih momenata i želite da se ti osećaji vrate i da se ta osoba vrati u onom obliku koji vam nedostaje, već na onaj osećaj kada nekoga toliko volite i kada ga snažno zagrlite, a i dalje osećate da vam nedostaje.
    Možda vam je potrebno posebno emotivno stanje za ovakav osećaj, ili je to možda samo vrhunac ljubavi?
    nedostaje uzvracanje koje proizvodi jos jedan osecaj, i zato mozemo govoriti o jednostranoj ljubavi koja jeste na visem stepenu od obostrane jer strada, a kada nesto strada a opstaje, uvek vredi za osecaj vise i pripada posvecenima ali i sudbini da jedino sama razume svoje postojanje. i gle... ona je zadovoljna.
    No comment

  10. #25

    Odgovor: Nedostaješ mi iako si pored mene...

    Naprštiti se - izdovoljiti se maženjem. Lepa reč, stara, gotovo zaboravljena. A upravo ona odslikava moju težnju da upijem u sebe biće koje volim i koje grlim i koga se ne mogu naljubiti. Iz tog osećaja nedostajanja, neizdrža prisutnosti-odsutnosti, kad ste pored voljenog bića, dohode najlepši momenti vođenja ljubavi, vođenja ljubavi koje vas odvuče u blješteću svetlost miline i smisla, radosti postojanja i čovek zna da je stvaralac stvarao crpeći snagu iz tog vrela. Zato sam lud kad volim, lud od neizdrža, od želje da neprestano, iznova i iznova tonem, umirem i rađam se u ženi koju volim.
    Navlačim dronje uz oronule tugujem domove eonima
    daleko od savršenog siromaštva

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Da li vam nedostaje sneg?
    Autor Doti u forumu Pričaonica
    Odgovora: 276
    Poslednja poruka: 06.05.2020, 20:56
  2. Nedostaje mi forumaš...
    Autor SQUAW u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 754
    Poslednja poruka: 02.08.2015, 11:24
  3. Slep pored ociju
    Autor Kunic u forumu Psihologija
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 21.10.2009, 22:59
  4. Šta vam nedostaje?
    Autor yige_gui u forumu Dijaspora
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 02.09.2009, 00:05

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •