Nedostaješ mi iako si pored mene...
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 25
  1. #1

    02 Nedostaješ mi iako si pored mene...

    Da li nekada imate osećaj da vam neko nedostaje iako se nalazi pored vas? Pri time, ne mislim na onaj osećaj kada odnosi zahladne pa se sa setom sećate lepih momenata i želite da se ti osećaji vrate i da se ta osoba vrati u onom obliku koji vam nedostaje, već na onaj osećaj kada nekoga toliko volite i kada ga snažno zagrlite, a i dalje osećate da vam nedostaje.
    Možda vam je potrebno posebno emotivno stanje za ovakav osećaj, ili je to možda samo vrhunac ljubavi?

  2. #2

    Odgovor: Nedostaješ mi iako si pored mene...

    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    onaj osećaj kada odnosi zahladne pa se sa setom sećate lepih momenata i želite da se ti osećaji vrate i da se ta osoba vrati u onom obliku koji vam nedostaje
    Često me je znao ophrviti ovaj osećaj upravo kada se bliskost trenutno ili trajno gubi.

    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    na onaj osećaj kada nekoga toliko volite i kada ga snažno zagrlite, a i dalje osećate da vam nedostaje.
    Mislim da mi se to javlja u obliku "već mi nedostaješ" i kada te prosto boli to što se moraš razdvojiti. Javlja se onda kada nam je zajedno jako, jako lepo, a obaveze zovu i prosto taj trenutak neće večno potrajati.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  3. #3

    Nedostaješ mi iako si pored mene...

    Obično sam se osećala ovako kad sam nekog volela puno, a nisam tu količinu ljubavi dobijala zauzvrat...Onda imam osećaj kao da se trošim...i da se stvara neka praznina...

  4. #4

    Odgovor: Nedostaješ mi iako si pored mene...

    Citat Neuhvatljiva_ kaže: Pogledaj poruku
    Obično sam se osećala ovako kad sam nekog volela puno, a nisam tu količinu ljubavi dobijala zauzvrat...Onda imam osećaj kao da se trošim...i da se stvara neka praznina...
    Mislim da si u pravu...da su obe osobe ušle u celu tu priču u potpunosti, mislim da se tako nešto ne bi desilo...
    ...baš polaze galije...
    ...do vina i maslina...
    ...ajmo malo na jug Italije...
    ...zatvori oči...

  5. #5

    Odgovor: Nedostaješ mi iako si pored mene...



    Ne povezujem nedostajanje sa fizičkim izostankom dotične persone...
    Ne povezujem nedostajanje ni sa gubitkom bliskosti i onim osećajem da si na početku kraja...
    Mada - ima i to debele veze, odnosno predstavlja najcesce slučajeve kada se ovo osećanje javlja

    Desilo se skoro da je ustao do frižidera...još nije ni vrata od frižidera otvorio, a ja sam imala osećaj da danima nije bio pored mene i da mi nedostaje...
    Jedva sam dočekala da ga ugledam na vratima od sobe...

    I nemam pojma odakle to...posle toliko godina i svega što smo prošli zajedno, bila sam ubeđena da smo vrhunac ljubavi i bliskosti doživeli i proživeli i da sad ili možemo da se trudimo da se održimo na tom vrhu ili da se polako ali sigurno klizamo na dole...

    A opet...tako neka životna situacija te iznenadi kada se najmanje nadaš
    i jednostavno ti povrati onaj osećaj - ne znam šta bih da se probudim a da tebe nema tu

    PS: dobro, znam šta bih...ali ne bih volela da moram to
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  6. #6

    Odgovor: Nedostaješ mi iako si pored mene...

    Citat SansRomantic kaže: Pogledaj poruku
    A opet...tako neka životna situacija te iznenadi kada se najmanje nadaš
    i jednostavno ti povrati onaj osećaj - ne znam šta bih da se probudim a da tebe nema tu

    PS: dobro, znam šta bih...ali ne bih volela da moram to
    Ovo i ja ponekad pomislim...valjda mi se emocije u tom trenutku jako uzburkaju ili me on svojim postupkom odusevi...nekom sitnicom...I onda ga pogledam...obično mi se oči zacakle i kažem : "šta bih ja bez tebe"... Naravno od nešto odvali i coki me....al zato ga i volim

  7. #7

    Odgovor: Nedostaješ mi iako si pored mene...

    Nedostajes Mi Iako Si Pored Mene...Taj Osecaj Osetim Dosta Puta Ujutru Kad Se Probudim Kraj Njega...Gledam Ga Onako Sanjivog I Pomislim "Boze, Neznam Sta Bi Bilo Da Se Probudim, A Da Njega Nema Tu", Tada Ga I Privijem Se Uz Njegovo Telo...

  8. #8

    Odgovor: Nedostaješ mi iako si pored mene...

    Dogadja se, naravno. Pa, to je sastavni deo (zajedničkog) življenja. Imam utisak, ponekad, da je moj dragi miljama daleko od mene... I ne samo od mene, uopšte od porodice, od kuće... Odluta kao Djoletov D-mol...
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  9. #9

    Odgovor: Nedostaješ mi iako si pored mene...

    Kad me devojka napustila bio sam srechan , ne znam ni sto sam bio sa njom kad je nisam probio.Imao sam 15 godina. To se pitam kad sam zaludan ,ovome nisam nikom prichao ali vama smem jer vam verujem i duboko znam - da me ne znate ,licno ,tako da mi ne smeta.
    Mozda sam imao predrasude i ne samo to,osechao sam se previshe mladim i da neke stvari nisu shablon. Ushao sam u vezu chisto hira radi bzvz, od tada ...osechao sam se kao da se menjam "sazrevam" u neku ruku gube se neki /dobijaju se atributi tako nazovi. Ali mi nije jasno zasto sam to dozvolio da se menjam da sam se promenio na bolje nisam.I ta devojka kao da mi je bacila kletvu,otad devojke gledam drugim ochima.
    -------------------------------------------------
    Ja ne razumem vas ,pogotovo na forumu ,kako ljudi gledaju vas na ulici ...
    da li ste vi svi gabori,jednostavno opicheni,uspeshni ljudi i "iznad" ste ostalih zanimanja i malogradjanstva.
    -----------------------------------
    S'tim nemam problema - zene ne diram a ni one mene . (mrzim da dajem emocije ,pokazujem,ovo je vreme ludo,zivi se brzo,smene generacija..ne svidza mi se nista )

  10. #10

    Odgovor: Nedostaješ mi iako si pored mene...

    Da, desavalo mi se da se osecam bas tako...ne znam definisati da li je to zahladjenje odnosa ili samo posebno emotivno stanje kad je osobi potrebno vise ljubavi, paznje, neznosti, pogleda nego inace ili je samo misao kako je lepo imati nekog do koga i kome je stalo do tebe...
    Osmeh Je Kriva Linija Koja Ispravlja Sve Stvari

  11. #11

    Odgovor: Nedostaješ mi iako si pored mene...

    Ovakvo nedostajanje je najlepse kada je vrhunac zaljubljenosti ili pik ljubavi prave.Like a song

    Tada svesnog straha od gubitka ljubavi nema, aLLy...podsvest neumorno radiVerovatno...

    Sanjao sam nocas da te nemam
    da lezim budan na postelji od snijega
    I tiho,tiho
    neka druga zena
    moje ime doziva kroz noc
    Ruzan san

    Vidio sam u snu ljiljan bijeli
    crne konje i svatove bez pjesme
    I tiho bez glasa
    odlaze nekud
    neki drugi ljudi,
    tko zna gdje,
    ružan san

    Hej noci stani
    zora nek svane
    (neka zora svane)

  12. #12

    Odgovor: Nedostaješ mi iako si pored mene...

    ....''Nedostajes mi iako si pored mene........'' Brale..... .....to je vec zavisnost.To ti je kao kad drzis cigaru u ustima i trazis paklicu da zapalis......cccc.
    Poruku je izmenio robi, 25.07.2007 u 01:53
    Love comes again......

  13. #13

    Odgovor: Nedostaješ mi iako si pored mene...

    "...osjecam u sobi
    jazivu hladnocu
    daleko od jave i sna
    ona i ja...
    neko spava s nama
    neko je tu kad je tama..."

  14. #14

    Odgovor: Nedostaješ mi iako si pored mene...

    cesto....
    Sta se nalazi iza nas i sta se nalazi ispred nas su male stvari u odnosu na ono sta se nalazi u nama!

  15. #15

    Odgovor: Nedostaješ mi iako si pored mene...

    To je za mene vec preterivanje.Jednom prilikom moja devojka mi je isto to rekla,e sad sa strane muskarca dugo sam razmisljao sta je ciljala ali mislim da je kao sto kazem vec preterivanje i ako se vidjamo svaki dan.

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da li vam nedostaje sneg?
    Autor Doti u forumu Pričaonica
    Odgovora: 276
    Poslednja poruka: 06.05.2020, 20:56
  2. Nedostaje mi forumaš...
    Autor SQUAW u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 754
    Poslednja poruka: 02.08.2015, 11:24
  3. Slep pored ociju
    Autor Kunic u forumu Psihologija
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 21.10.2009, 22:59
  4. Šta vam nedostaje?
    Autor yige_gui u forumu Dijaspora
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 02.09.2009, 00:05

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •