Vezivanje kravate - Nightmare or piece of cake?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 22
  1. #1

    Vezivanje kravate - Nightmare or piece of cake?

    Zurim u neke spotove pa mi pade na pamet ova tema.

    Nije retkost da ljudi ne umeju da vežu kravatu u čvor. Nekima to ide, a nekima jednostavno ne ide koliko god im puta neko pokazao ili koliko god gledali u kojekakve dijagrame. Nekima je lakše da im je u butiku zavežu, pa da je kasnije samo malo olabave i skidaju ili stavljaju tako već zavezanu preko glave.

    Meni je tata pokazao a trebalo mi je par puta u životu, pošto sam ih i sama nosila nekol'ko puta, a i imala sam jednog dečka koji nikako nije znao da je veže. Spetlja se čovek u ogledalu kao da mu je leva ruka desna a desna leva, pa na kraju veže ruke umesto kravatu. Bilo je jednostavnije da mu ja par puta pomognem

    Neko zna da je veže na sebi ali na nekom drugom ne, ili obrnuto, ima i toga

    Evo da ja malo olakšam onima koji ne znaju pa ovde mogu da zavire pre nego što se obuku kad krenu na posao, svadbu ili maturu:

    How to tie a tie

    Na ovom gore linku ima nekoliko knotova.

    Nosite li kravate uopšte? Umete li da je vežete? Koji knot najčešće pravite?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: Vezivanje kravate - Nightmare or piece of cake?

    Ja sam prvu svoju kravatu vezao negde 1997 i nisam je razvezivao do 2002. hehe.. shalim se .. Nekada sam radio posao koji je zahtevao noshenje karavate i naravno da nisam mogao da se smaram vezujuci je svaki dan iako sam koristio onaj najjednostavniji chvor, samo malo ga doteravshi da izgleda kolko tolko simetrichno i kulturno, mada sam je naravno i razvezivao s vremena na vreme da se ochisti (i odmori). Noshenje odela na poslu prestalo je sa datim poslom i par godina kasnije kada je trebalo obuci odelo za neku svadbu opet je palo trazzenje ovih shema... Svidja mi se ovo kako su krstili windsor knot u kont Onda bi zzena koja ti vezuje kravatu mogla bit kontesa?
    Poruku je izmenio HLEBmaster, 11.03.2007 u 12:22

  3. #3

    Odgovor: Vezivanje kravate - Nightmare or piece of cake?

    kravte obično ne nosim, jednom sam je stavila kad sam išla na masknebal. ajde sad što je ja ne znam vezati, ali je ni moj brat nije znao vezati, ni cjelokupno muško društvo, pa sam je ja smotala najbolje kako sam znala i umijela - malo je bila nakrivo

    thnx to skvojka, sljedeći put se ovo neće desiti
    nattydread is coming to dinner

  4. #4

    Odgovor: Vezivanje kravate - Nightmare or piece of cake?

    recimo da sam blizi nightmare varijanti

    ako je ja vezem bice nesto ala ova natina ... zato moram redovno da jurim nekoga po kuci da mi veze kravatu... jest da prilike nisu ceste al desava se

    posao mi jos ne zahtjeva redovno uvezivanje, a ako idem na neku svecanost pre cu se pojaviti bez kravate... davi brate
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  5. #5

    Odgovor: Vezivanje kravate - Nightmare or piece of cake?

    O naucila sma da vezem jos kao klinka sa sedam osam godina...
    Moj djed nosi kravate i ima svu silu odlicnih...
    Jednom na nekom nastupu nekom decku je trebalo vezati kravatu i posto niko osim mene nije znao ja sam se ponudila,ako tada nisam umrla od pogleda njegove devojke necu nikada

    Inace imam neku maramu koju uz odredjenu jako dekoltiranu majicu nosim kao kravatu,odlicno izgleda a obicno vezem obicni cvor ili dupli ovisno i sirini kravate ili da li vezem maramu

    Znaci zavisno od toga koliko sirok zelite cvor da vam bude taj stil vezanja i birate,za siroke kravate nemojte raditi obicni ni u kom slucaju izgleda jadno i smesno
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  6. #6

    Odgovor: Vezivanje kravate - Nightmare or piece of cake?

    Joj, pa ovo izgleda komplikovano i na slici!
    Znaci, pojma nemam da vezujem kravate. Ali, ne znaju ni tata, ni brat... Kad krenemo u neku svadbu (jer to je njima jedina prilika kad stave kravatu, a i tad se neckaju), obicno obidjemo pola komsiluka da nadjemo nekoga ko ce vezati kravate muskim clanovima "delegacije"!

  7. #7

    Odgovor: Vezivanje kravate - Nightmare or piece of cake?

    Ja sam pre dve godine počela da radim u jednom butiku specijalizovanom za mušku garderobu i to malo elegantniju... E kad sam se tamo zaposlila morala sam i da naučim da vežem kravatu... Sticajem okolnosti jedna mušterija me naučila odličnom triku kako da za tili čas vežem kravatu...I bude odličan čvor...

  8. #8

    Odgovor: Vezivanje kravate - Nightmare or piece of cake?

    Ma lako je to, bar meni. jedan dan je vežem. Polako bez žurbe. Ne mogu da se setim ni kad sam nosio kravatu, a ne kako sam je vezao.
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u

  9. #9

    Odgovor: Vezivanje kravate - Nightmare or piece of cake?

    Umem ja to.....
    Lako cu,ako je do mene.........

  10. #10

    Odgovor: Vezivanje kravate - Nightmare or piece of cake?

    u jeeee.. ne secam se kad sam zadnji put kravartu vezala znam da je vezhem.. nauchio me... xmmm.. ne znam ko mozhe bit' cale ili deda.. chak mozhda i keva.. a i sama ih nosila jedno vreme, pa sam prchkala kako sta i nauchila.. sad vec dugo nisam bila u prilici da je vezujem.. al' dobor me podseti.. imam jednu omiljenu, caletovu, kariranu.. mogla bi da se podsetim na taj ritual


    pis of kejk
    moomoo meee jooouu

  11. #11

    Odgovor: Vezivanje kravate - Nightmare or piece of cake?

    Majka mi je vezivala sve do nedavno, sad moram sam.
    Ko ne voli karanfile, taj ne treba ni da ivi!

  12. #12

    Odgovor: Vezivanje kravate - Nightmare or piece of cake?

    naravno da znam. nosim je s vremena na vreme, sto na poslu, sto na svadbama, a naucio sam da vezem kravate na vise nacina u srednjoj skoli. imali smo to kao obavezu da svi naucimo.

    simpaticna neka skola.
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  13. #13

    Odgovor: Vezivanje kravate - Nightmare or piece of cake?

    ...znam da vezem kravatu i to sam sama provalila kako se radi...
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  14. #14

    Odgovor: Vezivanje kravate - Nightmare or piece of cake?

    Откако сам научио да вежем пертле, то срање са везивањем кравате ме највише нервира.
    И стално то ку*чење ликова који знају, кад год им даш да ти свежу чвор, морају неку паметну примједбу да ти ставе или да те пипкају као детенце... латентни хомосексуалци!
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  15. #15

    Odgovor: Vezivanje kravate - Nightmare or piece of cake?

    ja znam da vezem kravatu u neki bangavi cvor..
    a volim i da pipkam.. jesam li homoseksualac..?
    Krek, krek.. Ne gudra

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Male cake od velike pomoći
    Autor Najgora u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 15.03.2012, 19:49
  2. Vezivanje
    Autor SQUAW u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 74
    Poslednja poruka: 29.09.2010, 14:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •