Razum ili srce..?
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 101

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Razum ili srce..?

    da li vise razmisljate racionalno i pokusavate da nadjete smisao u svemu..? ili pushtate srce da luta i da radi kako zeli, sta zeli i gde zeli?

    imate li neku granicu izmedju razuma i osecaja?? sta vise prevladava kod vas?

  2. #2

    Odgovor: Razum ili srce..?

    Ne bi bilo lose kad bih pocela malo vise glavom da razmisljam
    Gather ye rosebuds while ye may...

  3. #3

    Odgovor: Razum ili srce..?

    Osećam. Ne čuvam se od toga da osećam iako mnogi ljudi to čine, jer osećanje isključuje razmišljanje. Nikada nisam bila osoba koja uvek nešto meri i trudi se da stalno nešto mozga i razotkriva. Važno mi je da osećam, možda zato što mene razmišljanje uvek odvede na pogrešan put . A i lepše mi je nekako kad znaš i osetiš da si u nečijem srcu, a ne u nečijoj glavi. Ifjunouvotajmin.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #4

    Odgovor: Razum ili srce..?

    Razum ili srce ? pa to je vecna klackalica kod mene ,konstantni sukob
    Naucio sam da u nekim delovim zivota pustim razum da vodi , a negde srce , ali ni to nije bas sredjeno jer ne ispadne bas sve uvek kako treba a onda stara prica..... osetio sam da ne ...... ili ono a znao sam da ne treba ali .....
    Possibility of dream come true makes life worth living.....

  5. #5

    Odgovor: Razum ili srce..?

    Hehe kod mene je to SF film, srce preuzme razum pa ga koristi za svoje ma'nite radnje.. Posle ne znash ko vishe najebe hehe

  6. #6

    Odgovor: Razum ili srce..?

    Razum. Uglavnom. Ali onda kada sve racionalizujem, usložim, sistematizujem i odmerim, taman kad napravim reda, srce se uzvrpolji, ojača, pobuni i nadjačava razum. Sukob neizvesnog ishoda koji opustoši unutrašnji mir. Eh, a o haosu u sistemu da ne pričam.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  7. #7

    Odgovor: Razum ili srce..?

    Ipak sam za razum....ali kad dodje do toga da smo izmedju ta dva ko se uopste kontrolise??
    ....ne...brze od zivota.....

  8. #8

    14 Odgovor: Razum ili srce..?



    Srce...

    Pratim svoje srce, njegov glas, ono nije slepo, ono oseća...
    Jesam, bila sam i smešna i setna - " svakakva " , ali mi nije zao..

    Tako ce i ostati..

    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  9. #9

    Razum ili srce..?

    Pre sam mnogo češce išla slepo srcem vodjena kroz sve... Sad posle puno , naučila sam da malo više koristim svoju glavu...i da ne srljam toliko...Bezbolnije je

  10. #10

    Odgovor: Razum ili srce..?

    Pa kad se vole koliko se tuditi ne mogu niko da vladaju situaciju ali mora da postoje razum da odes po pravi put ja volim so srce a razum je u nijansa slabiji od srce.

  11. #11

    Odgovor: Razum ili srce..?

    Razum....logička analiza sadašnjosti koja je okrenuta ka budućem vremenu.

Slične teme

  1. Razum ili srce?
    Autor makilli u forumu Ljubav
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 05.09.2018, 13:52
  2. Koji znaci su vam slomili srce
    Autor Lillith u forumu Astrologija
    Odgovora: 65
    Poslednja poruka: 02.09.2015, 23:07

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •