Pod šatorom il' pod vedrim nebom
Prikaz rezultata 1 do 8 od ukupno 8
  1. #1

    07 Pod šatorom il' pod vedrim nebom

    Da li praktikujete jednodevne izlete na pecanje ili ste više za varijantu "razapnem šator i uživancija nekoliko dana"?

  2. #2

    Odgovor: Pod šatorom il' pod vedrim nebom

    Kada se nema vremena i taj jedan dan zlata vredi, mada više volim kamping.

    Približava se moj odlazak. Jedva čekam.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  3. #3

    Odgovor: Pod šatorom il' pod vedrim nebom

    Ne praktikujem kampovanje, ne zato shto to necu ili ne volim, nego jednostavno nisam do sada(ne rachunajuci vojsku, terene i akanje po shatorima za vreme zlochinachkozlikovachkekeipodokriljemnocinato agresije ) iako volem svaku vrstu outdoor zajebavanja (hehe samo da nisam kuci). A chim se nadje odgovarajuce vreme mesto i drushtvo eto mene

    A shto se tiche jednodnevnih izleta na pecanje.. predugo nisam bio.
    Poruku je izmenio HLEBmaster, 22.06.2006 u 21:12

  4. #4

    Odgovor: Pod šatorom il' pod vedrim nebom

    Kampovanje je zakon ... dugo nisam isao i bas sad vodim bitku da idemo na kampovanje, mada cisto sumljam al ajd nadam se bar
    Mada ni jednodnevni izleti nisu nikako za baciti. Jest da ne volim ribolov (sad ce da me skenjaju ) al mogu i to da istrpim. Dok drugi zabacuju i dok im trza ja se rado izgubim na nekom proplanku i uzivam
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  5. #5

    Odgovor: Pod šatorom il' pod vedrim nebom

    Citat swba kaže:
    Jest da ne volim ribolov
    Ovo ti je rangu kao da opsuješ boga u crkvi.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  6. #6

    Odgovor: Pod šatorom il' pod vedrim nebom

    -Pamtim dane kd smo celo leto provodili po satorima, sd imam kampericu koja je stacionirana na jezeru pa znamo da se okupimo, inace kamp nam je iz godine u godinu sve jaci, a ima ih vise (kampova), od svih pratecih uslova i sadrzaja do teske divljine. Situacija: Budim se mamuran, sistemom kosog hica sa elementima vodoravnog skoka u vis i trk, skok, pljus, buc, milina.

  7. #7

    Odgovor: Pod šatorom il' pod vedrim nebom

    Šesti mesec prošle 2006-te, zadnja diskusija o kampovanju, koliko čežnjivih dana ove zime, sa sećanjem na lepe letnje dane i kampovanje. Pa ko nije spavao pod šatorom, a da nije prisiljen, mnogo lepo. To može da oseti samo onaj kome je voda, priroda i ribolov ljubav. Kad me neko od prijatelja upita šta ti treba, ja obično kažem da mi to oni nemogu priuštiti, a to je: pet dana usamljeničkog života pod šatorom u prirodi uz vodu. Toliko malo, a toliko mnogo!

  8. #8

    Odgovor: Pod šatorom il' pod vedrim nebom

    Nisam nikad baš išla na kampovanje na nekoliko dana...Obično odemo na jedan dan i to mi je dosta...Ne volim bube

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •