Javna ličnost koja vas je razočarala... - Strana 12
Strana 12 od 16 PrvaPrva ... 21011121314 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 166 do 180 od ukupno 237
  1. #166

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    ...kakva zamena teza.
    Pričam o Ršumu na fašisoidnoj tribini, a on te prebaci na zapadne političare. Providno. Ovo ti je kilavo i za mene političara amatera.

    Dakle... kad se neko pojavi na tribini Dveri, taj podržava;
    Da Srbija bude Ruska Gubernija sa sve bratom Konjuzinom.
    Ili,... da se bez SPC ne donose nikakve odluke, što bi značilo npr. da se izbaci nauka iz školovanja jer imamo veronauku, ili da se ženama oduzme pravo da upravlja svojim telom, ili da se pedri pobiju jer su bolesni i nema im leka,...
    Ili da su Mladaić i Karadžić heroji, a Srebrenicu je neko izmislio zbog nečega....
    Meni sasvim dovoljno za fašizam, a tebi?
    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  2. #167

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Citat vladapera kaže: Pogledaj poruku
    Dakle... kad se neko pojavi na tribini Dveri, taj podržava;
    Da Srbija bude Ruska Gubernija sa sve bratom Konjuzinom.
    da smo americka prcvara je u redu? zbog cega bolje americka prcvara nego ruska guberanija,recimo? meni stvarno to nije jasno
    je l zbog hamburgera,Holivuda,velicanstvenog bacanja bombe na Hirosimu,pravednog unistavanja Iraka,Libije,ili Vijetnama,recimo?
    bliza nam je ideja kju kluks klana nego ideja SPC?
    u Americi ne poznaju rasizam i fasizam,nema proganjanja drukcijih?
    recimo,ono sto propagira Amerika je meni cist fasizam......
    razumem ja da neko ima vise sklonosti ka ruskoj a neko ka americkoj strani,ali ne razumem kako neko ozbiljno moze da misli da je Amerika demokratija.....

    i kad prestanemo da pevamo o sljivicima i livadama,zakopamo sajkacu i jelece,ugasimo slavsku svecu i pljunemo svaki put kad prodjemo pored Crkve,a decu ucimo holivudskoj istoriji - hocemo li onda konacno postati dostojni da nas pomiluju po glavi i bace nam kosku?
    Ploviti se mora i bez broda ..

  3. #168

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    sve vas citam i nesto mi nije jasno...jel smo tolki moroni da se delimo na one proamericki orijentisane i one proruski orijentisane?jos nisu prosle podele na cetnike i partizane kako treba,a...

  4. #169

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    pobogu ljudi nedelja je .
    i obami i konuzinu i nama , a sunce pichi li pichi , bice da je doslo prolece !!!
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  5. #170

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Mene nije razocarala licnost,razocarao me je NAROD ...

  6. #171

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    U Grčkoj je pravoslavlje državna religija, pa nešto nisam siguran da njihova crkva vedri i oblači kada su država i politika u pitanju. Zalaganje da pravoslavlje bude državna religija nikako ne može biti fašizam. Fašizam je reč koja je toliko često upotrebljavana i zloupotrebljavana za lepljenje etiketa da je više smešno postalo nekoga nazvati fašistom. Šta fali porodičnoj šetnji?!



  7. #172

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Citat vladapera kaže: Pogledaj poruku
    ...kakva zamena teza.
    Pričam o Ršumu na fašisoidnoj tribini, a on te prebaci na zapadne političare. Providno. Ovo ti je kilavo i za mene političara amatera.
    Па, споменуо си господу хомосексуалце, а Камерон и Вестервеле су управо то, и још су протествовали због геј парада и сличних неподношљивих кршења људских права у Србији. Дакле, с једне стране Двери, с друге Гвидо, ако су ови фашисти, онда је за тебе Гвидо јест једнако друг Тито.

    Dakle... kad se neko pojavi na tribini Dveri, taj podržava;
    Da Srbija bude Ruska Gubernija sa sve bratom Konjuzinom.
    Ili,... da se bez SPC ne donose nikakve odluke, što bi značilo npr. da se izbaci nauka iz školovanja jer imamo veronauku, ili da se ženama oduzme pravo da upravlja svojim telom, ili da se pedri pobiju jer su bolesni i nema im leka,...
    Ili da su Mladaić i Karadžić heroji, a Srebrenicu je neko izmislio zbog nečega....
    Meni sasvim dovoljno za fašizam, a tebi?
    Односи Русије и Србие, да, Дверјани факат мисле да су нам Руси већи пријатељи од рецимо Американаца или Немаца, ако то није фашизам, ја не знам шта јесте.

    То са СПЦ, науком и слично си ти измаштао.

    Ако мислиш на абортус, фетус је посебна јединка, није бубрег па да се то сведе на "део жениног тела", но свеједно, ако неко има другачије мишљење по том питању од тебе, наравно да га то не чини фашистом.

    Да се педери побију... а да смањиш рибу, ни ти не верујеш у ово.

    О босанском рату можемо да дискутујемо, али оно што је неприхватљиво је некритичко прихватање ратне пропаганде муслиманских екстремиста.

    Фашизам? Сигурно, ако неко не мисли на сваку тему као Биљана Бели Прах, тај је ништа до фашиста...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  8. #173

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Mene je razočarao svaki političar koji je seo na vlast od 1990. godine pa na ovamo, tako da bih pre i glasao za dveri nego za bilo koju od ponuđenih opcija koje sam već imao "zadovoljstvo" da nosim na grbači ovih 20 i neštA godina.
    Jebem im ja mater svima redom i nacionalistima, i šatronacionalistima i rojalistima i šatrorojalistima i četnicima i kvazičetnicima i evropejcima i kvazievropejcima, ako sam nekoga izostavio nek se ne ljuti
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  9. #174

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Jebem im ja mater svima redom i nacionalistima, i šatronacionalistima i rojalistima i šatrorojalistima i četnicima i kvazičetnicima i evropejcima i kvazievropejcima, ako sam nekoga izostavio nek se ne ljuti
    Интелектуалац...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  10. #175

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Интелектуалац...
    A intelektualci nužno ne psuju? Gde s' to pročit'o, čuo vid'o??
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  11. #176

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    da smo americka prcvara je u redu? zbog cega bolje americka prcvara nego ruska guberanija,recimo? meni stvarno to nije jasno
    je l zbog hamburgera,Holivuda,velicanstvenog bacanja bombe na Hirosimu,pravednog unistavanja Iraka,Libije,ili Vijetnama,recimo?
    bliza nam je ideja kju kluks klana nego ideja SPC?
    u Americi ne poznaju rasizam i fasizam,nema proganjanja drukcijih?
    recimo,ono sto propagira Amerika je meni cist fasizam......
    razumem ja da neko ima vise sklonosti ka ruskoj a neko ka americkoj strani,ali ne razumem kako neko ozbiljno moze da misli da je Amerika demokratija.....

    i kad prestanemo da pevamo o sljivicima i livadama,zakopamo sajkacu i jelece,ugasimo slavsku svecu i pljunemo svaki put kad prodjemo pored Crkve,a decu ucimo holivudskoj istoriji - hocemo li onda konacno postati dostojni da nas pomiluju po glavi i bace nam kosku?
    Al se zakuvalo oko Ršuma .
    Ne znam dal' primećuješ, al ovome smo već razgovarali? Ali ajd ponovo.
    Jel možeš da mi pokažeš post, red, reč,... u kome sam spomenuo Ameriku i njenu doktrinu.
    Ja o Americi nigde, nikad nisam vodio razgovor i nije mi jasno šta ti predstavlja turanje Amerike meni usta. Ne bih voleo da zavisimo ni od koga, pa tako i Amerike,...i uglavnom se slažem s ovim što si i sama napisala.
    Ja sam spomenuo politiku Dveri koja se liže sa Konjuzinom i koja je za mene fašisoidna. Ako za tebe nije, onda ok.
    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  12. #177

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Citat Turkmenbashi kaže: Pogledaj poruku
    U Grčkoj je pravoslavlje državna religija, pa nešto nisam siguran da njihova crkva vedri i oblači kada su država i politika u pitanju. Zalaganje da pravoslavlje bude državna religija nikako ne može biti fašizam. Fašizam je reč koja je toliko često upotrebljavana i zloupotrebljavana za lepljenje etiketa da je više smešno postalo nekoga nazvati fašistom. Šta fali porodičnoj šetnji?!

    Od kad je Grčka kamen temeljac modernom shvatanju sprege države i religije?
    U Rumuniji vernici odlaze, mole se sa istom pažnjom i u Pravoslavnu i u Katoličku crkvu nebitno koje su verispovesti. Pa šta?
    Naravno da niko ne može da dokaže da je neko fašista, sem ako sa sobom nosi Mein Kampf ili ima istetoviranu "svastiku". Svako ima različit prag tolerancije. Ja sam napisao koji je moj otprilike.
    Volim što će na izbore, da vide kolika su šaka jada i želim im sve najgore na izborima, a to je 4.9%.
    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  13. #178

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Па, споменуо си господу хомосексуалце, а Камерон и Вестервеле су управо то, и још су протествовали због геј парада и сличних неподношљивих кршења људских права у Србији. Дакле, с једне стране Двери, с друге Гвидо, ако су ови фашисти, онда је за тебе Гвидо јест једнако друг Тито.
    Aj treći put...
    Šoraju se u bulju, ne šoraju,... kakve to ima veze sa tim da je mene Ršum razočarao pojavljivanjem na tribini Dveri?
    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  14. #179

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Citat vladapera kaže: Pogledaj poruku
    Od kad je Grčka kamen temeljac modernom shvatanju sprege države i religije?
    U Rumuniji vernici odlaze, mole se sa istom pažnjom i u Pravoslavnu i u Katoličku crkvu nebitno koje su verispovesti. Pa šta?
    Naravno da niko ne može da dokaže da je neko fašista, sem ako sa sobom nosi Mein Kampf ili ima istetoviranu "svastiku". Svako ima različit prag tolerancije. Ja sam napisao koji je moj otprilike.
    Volim što će na izbore, da vide kolika su šaka jada i želim im sve najgore na izborima, a to je 4.9%.
    Бедно вађење за то што си насео на жваку о "антифашизму". Они који су нам обећавали леб, посао, Европску Унију, наше новце, нормалан живот... па нам од свега тога дали голем фалус, одједном открили опасност од фашизма. Најгласнији Чанак од Лике, а и Тадић спомиње. Чанак се питао ди су наши новци, а онда је посео своју страначку булументу на сва могућа и немогућа државна места по покрајини и општинама, и сад кад зна ди су наши новци, сад кренуо у борбу против фашизма. А ти за њим ко Мика Боснић. Муда за бубреге рођаци.

    Као, то је мој праг толеранције. Ма лепо јако, одем ја код комшије који гласа за ДС, и кажем му да је педерчина, говедо, издајник, пи*да, фашиста, слуга окупатора, амерички дупелизац, швапска слугерања, турски измећар, шиптарска кучка, лопов, крвопија и паразит, и кажем, е, ал комшо, немој ти да се љутиш, ја само имам мало нижи праг.

    Ти вређаш политичке неистомишљенике, ем их оптужујеш за јако озбиљну ствар, ем јако озбиљну ствар девалвираш, јер кад милион пута поновиш фашизам за свакога ко зна бар 5 слова ћирилице, нормалан човек каже "е је*о те више фашизам". Ова другосрбијанска спрдачина око "фашизма" је увреда за праве жртве фашизма.

    Што се тиче Цркве, није ти Грчка добар пример. Добро, јел може Данска?
    Church of Denmark - Wikipedia, the free encyclopedia
    Ево ти па прочитај само првих пар редова.
    И већ видим следећи аргумент, ееее, јесте да код њих постоји државна Црква, али њихова Црква није као наша, они ово они оно... доследност до мога. По твојој логици, у Данској је на власти Хитлер лично.

    Citat vladapera kaže: Pogledaj poruku
    Aj treći put...
    Šoraju se u bulju, ne šoraju,... kakve to ima veze sa tim da je mene Ršum razočarao pojavljivanjem na tribini Dveri?
    Имаш Ршума са једним сетом ставова.
    Имаш Камерона и Вестервелеа са супротним сетом ставова, и притом се шорају у буљу. Њихове државе су пола света упропастиле, да не причамо само какво су сра*е у бившој СФРЈ направили, ето ти Либије и Сирије.

    Ал ето, теби је Ршум фашиста. Стога, они који имају ставове супротне Ршумовим, за тебе су антифашисти. А кад видимо ко су ти ликови, видимо да ти је прича смешна.

    И уопште, исти они који се убише од бриге за права педера, силна зла по свету направише. Штавише, високо позиционирани званичници зликовачких стварно фашистичких земаља су хомосексуалци. И после њима треба заштита од нас, а пола организатора прошлогодишње геј параде добило азил у Америци. Па не да ће вриште да смо фашисти кад видиш шта им је награда за то.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  15. #180

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Ne znam gde si ti to video da imam lepu reč na ove danas na vlasti?
    Molim te qvotuj mi, počeo si kao Beliverka da mi stavljaš u usta ono što ne govorim. To što mi ne prijaju ovi na vlasti danas, ne znači da ću glasati za fašisoide. O njima tek imam najgore mišljenje.
    Obraz, Dveri, SRS, Krv i Čast, Naši, 1389, 64 žipanje, Madjarska nada,... sve moj do mojega...

    Uživaj u njihovim mudrostima.
    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


Strana 12 od 16 PrvaPrva ... 21011121314 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 14:37
  2. Kozmetika koja vas je razočarala
    Autor Najgora u forumu Lepota
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 25.02.2010, 18:55
  3. Javna preduzeca- rupe bez dna
    Autor maleni u forumu Ekonomija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 02.02.2010, 12:33
  4. Ima li života nakon razočarenja?
    Autor ser_gogsy u forumu Filozofija
    Odgovora: 72
    Poslednja poruka: 01.09.2009, 16:44
  5. Razočarani - barem malo?
    Autor love hunter u forumu Spomenar
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 04.07.2009, 13:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •