Javna ličnost koja vas je razočarala... - Strana 6
Strana 6 od 16 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 237
  1. #76

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Nema javne ličnosti koja me nije razočarala.Svi koji to i postanu nikako ne mogu da se otarase glumatanja,skandala,...Prvo se predstave u jednom svetlu,a tek kasnije pokažu svoje pravo lice.

  2. #77

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Nijedna javna licnost me nije nikad razocarala

  3. #78

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Ana Ivanovic,i ranije je nisam gotivila,ali posle ne nastupanja za nas na OI...Mogla je otkazati i ranije kad je znala za povredu.Uvek je imala stomacni grip ili nesto kad je trebalo da nastupa za reprezentaciju...
    Sutra je novi dan!

  4. #79

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Balasevic,recimo...kad sam shvatila da nema tu spontanosti nego je samo uvezbanost u pitanju (govorim o prosipanju humora na koncertima)
    Srbljanovicka,vec sam objasnila zasto.....
    Ivo Pogorelic....jer je zaboravio odakle je kretao
    Bijelo Dugme na gomili na Hipodromu....tuga,cemer i jad...koriscenje tudjih emocija i nostalgije najbezobraznije sto se moze
    Ceda
    Kostunica
    ....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  5. #80

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Moj rodjak sto je danas prodao NIS nije direktno ali ucestvovao je u tome a necu reci naravno ime

  6. #81

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Citat Bazarov kaže: Pogledaj poruku
    Žika Todorović, jer se bavi didžejisanjem u "Plastiku". I za njega sam mislio da je roker.
    On se bavi didžejisanjem mnooooogooooo godina Happy people () projekat je nastao u prvoj polovini devedesetih. Voli čovek i elektro
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #82

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Veran Matic-od onakvog perspektivnog nacionaliste sa pocetka 90-ih postati ovo sto je sada...pa treba imati stomak...
    Vlajko Senic-obraz kao 100 djonova....

  8. #83

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Da i mene Veran Matić, čovek koji je imao "petlju", pokazao se da nije gadljiv na pare. Mnogo je štete naneo Srbiji sa b92. I koliko god da su pare slatke dali vredi to toliko, kolika je šteta?
    In vinas veritas

  9. #84

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Kad od nekoga ne ocekujes mnogo,tesko da te moze necim i
    razocarati.Sve te javne licnosti,bilo iz koje branse su postale
    deo estrade na veoma niskom nivou-jedno misle,drugo rade
    a zele nesto sasvim trece!

  10. #85

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Vojislav Sheshelj...i to samo zbog jednog razloga...shto se dobrovoljno predao Hagu..
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  11. #86

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Kemal Monteno...slušala sam ga par puta, čini mi se kao jako loš čovjek, šteta lijepih pjesama koje volim da čujem.

    Hanka Paldum ...iz jednog prostog razloga, što je prodana duša, mislim sebi, meni svejedno šta radi, gdje ide...ali znam njene izjave za vrijeme rata..i kako je bila antisrpski orjentisana, da bi dupe njeno zaigralo na Grand show-u.

    Svetlana Tanasić ..Big mama...ne znam jasan razlog, ali nekako sam prestala da je gotivim, to neko njeno prenemaganje, bezvoljnost...izabrala je da bude javna ličnost ali bi da je svi ostave na miru, takav sam dojam stekla...e ne može tako.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  12. #87

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    Vojislav Sheshelj...i to samo zbog jednog razloga...shto se dobrovoljno predao Hagu..
    To je najbolje što je mogao da uradi.
    Prvi utisak uvek vara

  13. #88

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Hanka Paldum ...iz jednog prostog razloga, što je prodana duša, mislim sebi, meni svejedno šta radi, gdje ide...ali znam njene izjave za vrijeme rata..i kako je bila antisrpski orjentisana, da bi dupe njeno zaigralo na Grand show-u.
    Mnogi su bili antisrpski orijentisani, pa im slava uvijek lijepo mirisi, a i to pomenuto dupe se zasladi evricima... Gade mi se mnogi, ali barem vise postujem one doslijedne. Kad se*u, da se*u do kraja..
    Scar tissue is stronger than regular tissue. Realize the strength, move on.

  14. #89

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Citat greco kaže: Pogledaj poruku
    Mnogi su bili antisrpski orijentisani, pa im slava uvijek lijepo mirisi, a i to pomenuto dupe se zasladi evricima... Gade mi se mnogi, ali barem vise postujem one doslijedne. Kad se*u, da se*u do kraja..
    Slažem se.


    Dodala bih još...ne znam kako sam njega zaboravila....

    Dino Merlin ...jako volim neke njegove pjesme..ali čovjek više nije svoj..totalno je pao u neki jaSamSamoPametanIpoštenIvjernikIsve fazon...

    ranije je izgledao kao pacov, ali je barem bio svoj...sada se ogrće skupim krpicama, priča polako, kao da je to odraz mudrosti ...i jasan je u stavu da neće nikada pjevati u Srbiji zbog svega što se desilo..ok...ali je i dovoljno mudar da na svakom albumu napravi duet sa nekim pjevačem iz Srbije, da se umili i Srbima. Pa duet sa nekim iz Hrvatske..svaki put radi istu stvar. A što se njega tiče, imam osjećaj da kad bi mu zafalilo para..napunio bi on i Arenu.

    Smrad.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  15. #90

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Citat tonka kaže: Pogledaj poruku
    zbog ove poruke sam se morala logirati na forum.
    ne znam kakav je bio u kazalistu mladih kod vas, ali ja ga osim u ZLJ gledam i u kazalistu Komedija u Zagrebu i moram priznati da je woooooow. Nisam mogla vjerovati kako zraci sa scene pozitivnom energijom. igra u cetiri predstave u kazalistu i super je. ne znam da li bih mogla jos vise ocekivati od njega koliko je super. )

    pozdrav iz zg.
    Moj bold.
    Upravo zbog ovoga me je razocharao. Kad je zapocheo karijeru u Hrvatskoj, prestao je da koristi izraze kao shto su:pozorishte, hleb, paradajz i sl. i zamenio ih izrazima: kazalishte, kruh, rajchica...Glumeci u sapunici je ok...ali u intervjuima i emisijama nije. Izgubio je identitet na samom pochetku karijere.
    Ako se dobro secam, isto su uradili Miki Manojlovic i Bogdan Diklic gostujuci u jednoj hrvatskoj emisiji.
    Eto. To mi je onako, bash bljak.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

Strana 6 od 16 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 14:37
  2. Kozmetika koja vas je razočarala
    Autor Najgora u forumu Lepota
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 25.02.2010, 18:55
  3. Javna preduzeca- rupe bez dna
    Autor maleni u forumu Ekonomija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 02.02.2010, 12:33
  4. Ima li života nakon razočarenja?
    Autor ser_gogsy u forumu Filozofija
    Odgovora: 72
    Poslednja poruka: 01.09.2009, 16:44
  5. Razočarani - barem malo?
    Autor love hunter u forumu Spomenar
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 04.07.2009, 13:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •