Javna ličnost koja vas je razočarala...
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 237

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Postoji li neko od javnih ličnosti kome ste se divili ili ste ga možda idealizovali (jer su i "zvezde" obični ljudi sa svim svojim manama i vrlinama), a da vas je razočarao nekim svojim ispadom, izgledom, postupkom, odstupanjem od svojih stavova or whatever?

    Svejedno u kojoj se sferi javnog života nalazi... politika, gluma, muzika, sport... Svejedno da li je naše gore list ili ne...

    Evo ja ću za početak na moju listu da stavim Boru Đorđevića. Nisam ja nikad njime bila nešto specijalno očarana, ali je obeležio na neki način generacije. Zato mi je muka što već nekoliko godina kada ga vidim ili čujem, najčešće prebacim ili mutiram kanal, kao kad su reklame ili neka glupa serija... Na stranu njegovi političi angažmani od kojih mi se povraća, razočarao me i u poslu kojim se bavi. Poslednji albumi su mu dno i daleko ispod kvaliteta onih zbog kojih sam ga cenila.

    Malo me više ipak razočarao Rambo. Od njega nisam očekivala da se pojavi na onom koncertu u Beogradu 13. januara... Veliki minus kod SQUAW. Veliki.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    samo ću da ubacim slike iz njegovih zlatnih vremena, ne vrijedi da trošim riječi jer će se ioanko svima kazati. novije slike neću da stavljam da ne kvarim sjećanje na bezbrižno djetinjstvo.



    mislim, ne znam ni šta da kažem. nije čak ni minus, nego dno dna.
    nattydread is coming to dinner

  3. #3

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Pa skoro niko,jer u privatnom zivotu svako radi sto hoce,Natty nemoj mi dirati Majkela,ja ga jos uvek gledam kao super sjajni umetnik ,ko stvarno mi se zgadilo e to je woody allen,ostali pa eto,imaju svoje mane...
    No me toques

  4. #4

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Mislim da Đorđe Balašević počinje da me razočarava,nekako ne mogu da ga slušam kada priča o Vojvodini-pitam se gde je on takvu Vojvodinu 'našao',tu nekakvu 'gospodsku','srednjeevropsku' itd?

  5. #5

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Djordju Balashevitju je jedini imperativ u zivotu postalo d@pe njegove zene!

    ko o chemu, on o njenom d@petu!
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  6. #6

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Malo me više ipak razočarao Rambo. Od njega nisam očekivala da se pojavi na onom koncertu u Beogradu 13. januara... Veliki minus kod SQUAW. Veliki.
    Slozicu sa sa Squaw. Rambo mi je uvek delovao kao lik za sebe, iznad politike i politickih poena. Medjutim, uclanjenjem u jednu stranku i ucestvovanjem na tom koncertu, bas mi je nekako pao u ocima. Mislim, i dalje je on meni duhovit i originalan na sebi svojstven nacin (bilo bi glupo da tvrdim suprotno), ali mi je sad nekako posato deo "drustva" za kojem sam ja mislila da njemu sluzi samo za ismejavanje. Sta ces, i on je covek...

  7. #7

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Recimo
    Stojakovć (u suštini pola košarkaške reprezentacije) licemeri jedni
    Iskustvo je ono što imaš kad ti više ne treba

  8. #8

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Seka Sabljić. Uvek sam imala jako pozitivno mišljenje o njoj dok je nisam videla na Kalenić pijaci kad joj je prišla baka sa unukom da je mala upozna. Hladniji i uzdržaniji "osmeh" nisam videla u životu .
    "Poznavati se, značilo bi znati ono to ne treba."

  9. #9

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Eh, pa Seka je i inače privatno jedna mala "veštica". Nervozna, neotesana i pomalo i neprijatna...

  10. #10

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    ...đorđe balašević....definitivno

  11. #11

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Moguce da sam u svom onom ratno-mafijashko-socijal/nacional-radikalskom ludilu suvishe emocija posvetio jednom liku koji mi je bio znash ono "e bash to sam i ja mislio" a onda me razocarao toliko da sad jednostavno ne mogu ni da ga vidim na tv, a teshko, kad bash moram(kad sam negde pa ne mogu da prebacim-ugasim),ni da cujem neke od starih pesama koje su mi nekad znacile.Djordje Balashevic.
    Nije me rzocarao muzicki(mada su mu novije pesme ) nego onako drushtveno-politicki.....

  12. #12

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Nele Karajlić. Kometari su suvišni - Zabranjeno pušenje rulez, No Smoking Orchestra sucks.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  13. #13

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Vecheras sam drugarici chitala mail kkoji joj poslala Vesna Peshitj....
    Ljudi, ja sam bila zapanjena koliko je ta zena nepismena!
    Chudo jedno!
    Nisam mogla da verujem!

    Tuzno......
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  14. #14

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Da bi me neko razocarao, prvo bih morao da ga postujem/cenim/nesto trece...Slazem se za Ramba...
    Sto se nekih drugih tice...od onih koji mi mnogo znace, nisam doziveo da sam se u nekoga bas razocarao...to ne znaci da se slazem sa svim stvarima koje ta osoba uradi...cak se ne slazem ni sa svim stvarima koje je Djole Balasevic tokom godina radio (iako ih nema mnogo)...ali ne moze povremena razlika u misljenju da bude dovoljna za razocaranje..to je sve ljudski...a "boljima se tesko prasta..."

    U neke nekada bliske ljude da...u javne licnosti retko...
    ...baš polaze galije...
    ...do vina i maslina...
    ...ajmo malo na jug Italije...
    ...zatvori oči...

  15. #15

    Odgovor: Javna ličnost koja vas je razočarala...

    Bora Djordjevic. Bolje da je ostao u muzickim vodama
    Bogu hvala sto sam Lala

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 14:37
  2. Kozmetika koja vas je razočarala
    Autor Najgora u forumu Lepota
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 25.02.2010, 18:55
  3. Javna preduzeca- rupe bez dna
    Autor maleni u forumu Ekonomija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 02.02.2010, 12:33
  4. Ima li života nakon razočarenja?
    Autor ser_gogsy u forumu Filozofija
    Odgovora: 72
    Poslednja poruka: 01.09.2009, 16:44
  5. Razočarani - barem malo?
    Autor love hunter u forumu Spomenar
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 04.07.2009, 13:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •