Poverenje - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 58

Tema: Poverenje

  1. #16

    Odgovor: Poverenje

    Pa sta da kazem,nisam ni zatvoren ni otvoren onako.
    Neke stvari cuvam samo za sebe i nebi ih nikome poverijo jer neverujem nikome,zivot me je naucijo da pravih prijatelja nema.

    Ljudi koji misle da imaju prave prijatelje zive u zabludi,to su poznanstva ali lazna prijateljstva-ko nije video videce,jedino kome ja licno mogu verovati to su roditelji i sestra oa ostalo su samo poznanici.

    Mozda ce neko kada bude ovo citao pomisliti vidi ove budale,ali budite sigurni prava prijteljstva su retka -odnosno ne postoje uvericete se jednog dana!

  2. #17

    Odgovor: Poverenje

    Kod mene važi ona stara narodna: poverenje se izgrađuje čitav život, a ruši u jednom sekundu, i nema nazad, nažalost ili na sreću...
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  3. #18

    02 Odgovor: Poverenje

    Daleko od toga da sam ''neverni toma'' , postoje dve osobe kojima verujem, nekada više nego sebi - uzevši u obzir da emocije često nadvladaju moj ''racio''
    Tata i rođeni brat...
    Tek kada sam se udala, uvidela sam koliko sam bila u zabludi kada su neka prijateljstva u pitanju...
    kapiram da se moj način života promenio, ali sam svima davala jasne signale da se ja nisam promenila...
    nije vredelo...
    Nije mi bilo žao...
    nastavila sam sa nekim novim prijateljstvima - poznanstvima...

    i opet se nekad zaletim međ' vetrenjače...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  4. #19

    Odgovor: Poverenje

    vrlo sam komunikativna i vesela, ali ne i potpuno otvorena.
    ne volim da iznosim previshe lichne stvari

    samo je jedna osoba doprla do mene sasvim..... bezgranichno sam mu verovala....
    jednostavno je u pitanju bio osetjaj.... samo je on od mene chuo ono esencijalno, srz......

    svako je poshao svojim putem......
    dopirali smo jedno do drugog......


    ne znam kada tju i da li tju uspeti ikak ikom vishe da verujem toliko.

    nedostaje mi taj osetjaj potpunog poverenja i predavanja "srca na dlanu".....
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  5. #20

    Odgovor: Poverenje

    Postoji samo jedna osoba kojoj verujem, mojoj najboljoj prijateljici. Znam da nece nikom reci ono sto sam joj poverila.
    Ostali... Ne verujem im bas. Nisam bas poverljiva osoba, ono sto je moje ostaje moje. Ne mora bas svako da zna sve o meni.

  6. #21

    Odgovor: Poverenje

    Verujem u moje dve sestre imam prijatelice ali samo u nejz imam 100% poverenje i znam da nece u nijednojsituaciji da me inevjeri,danas sve su redze dobre prijatelice ali sa vremenom ce pokaze pravu narav i pakost.

  7. #22

    Odgovor: Poverenje

    U zadnje vreme malo teze sticem poverenje u ljude, to je verovatno do mene i ja bi trebala rascistiti neke stvari sama sa sobom ali neki pametniji su rekli ko se jednom opece na vrelo mleko posle i jogurt duva.
    Osmeh Je Kriva Linija Koja Ispravlja Sve Stvari

  8. #23

    13 Poverenje

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Kakva ste osoba,bezgranicno otvoreni ili sve cuvate samo za sebe?
    Koliko ste u stanju da poverite nekome?
    Kakvi ste prema prijateljima,koliko im verujete,koliko ih imate?
    ..nije bas da sve cuvam samo za sebe ..
    ..ali se nikad nikom ne otkrivam u potpunosti..
    ..cak ni najblizim prijateljima koje mogu da izbrojim na prste jedne ruke..
    ..ali bi dala krvi i zivot za njih kad bi to bilo potrebno..
    ..dok sam bila mladja "tadasnja" prijateljica me je izneverila i od tada nikom neverujem vise..
    ..uh kad se samo setim koliko me je bolelo..
    ..a i volim da znam neke stvari samo ja..
    ..tako se razlikujem od ostalih i ljudi nekad neznaju na cemu su kod mene..
    ..samo osecanja neznam dobro da sakrijem..
    ..kad mi je neko drag i ako tu osobu lolim to joj i pokazem..
    ..volela bi cak i vise nego smem ali me bude sramota ..
    ..eto toliko od mene..
    ..ostalo zadrzavam u sebi..
    ....


  9. #24

    Odgovor: Poverenje

    Poverenje je dvosmerni nevidljivi fluid koji poveže dve osobe, bez velikih predpriča, zakletvi i obećanja, jednostavno: dogodi se, oseti se poveže!
    Za zadnjih 15-ak godina, bar isto toliko spontanih otvaranja prema meni, osoba koje jednostavno sednu i ispričaju najdublju intimu, bez ijednog mog pitanja. Možda je to onaj osećaj što i ja moju priču mogu spontano i bez nepoverenja isto tako da ispričam. I što je najvažnije nijednom ta intima nije postala deo trača.

  10. #25

    Odgovor: Poverenje



    Po prirodi verujem ljudima....Sada bih mogla slobodno da kezem da ne verujem nikome do kraja.

    Prijateljima se otvaram kada i koliko mogu.
    Lakše mi je kada neke svoje nedoumice podelim sa prijateljima, kada kazem sta me muci, kada izanaliziramo zajedno neke situacije ili ljude, prosto zato sto znam da ne vidim sve....da ne mogu dovoljno da se odmaknem da bih realno sagledala sve.....Mada sebe hvatam da cutim sve vise, i da ono najdublje i neke srzi cutim svima....a ponekada i sebi... (pravim se da ne vidim, iako znam)

    Nemam puno prijatelja, na prste jedne ruke mogu da stanu, iako ni njima ne govorim sve za njih bih ucinila sta god, isto kao i oni za mene.

    Dakle-poverenje....nemam ga bas puno...
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  11. #26

    Odgovor: Poverenje

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Kakva ste osoba,bezgranicno otvoreni ili sve cuvate samo za sebe?
    Koliko ste u stanju da poverite nekome?
    Kakvi ste prema prijateljima,koliko im verujete,koliko ih imate?
    Otvorena sam i iskrena prema prijateljima, a one koje slabo poznajem malo sam rezervisana.
    Poveravam se samo prijateljima,i njima sve govorim. Uvek sam spremna da slusam i pomognem. Verujem ljudima i mislim da nisu svi pakosni.Pravih prijatelja imam malo.
    "Za mene postoji samo putovanje putevima koji imaju srca. Tuda ja putujem, i jedini dostojan izazov je da se taj put pređe sav, do kraja. I tuda putujem, gledajući, gledajući bez daha".

  12. #27

    12 Odgovor: Poverenje

    Citat Crazy Angel kaže: Pogledaj poruku


    ..nije bas da sve cuvam samo za sebe ..
    ..ali se nikad nikom ne otkrivam u potpunosti..
    ..cak ni najblizim prijateljima koje mogu da izbrojim na prste jedne ruke..
    ..ali bi dala krvi i zivot za njih kad bi to bilo potrebno..
    ..dok sam bila mladja "tadasnja" prijateljica me je izneverila i od tada nikom neverujem vise..
    ..uh kad se samo setim koliko me je bolelo..
    ..a i volim da znam neke stvari samo ja..
    ..tako se razlikujem od ostalih i ljudi nekad neznaju na cemu su kod mene..
    ..samo osecanja neznam dobro da sakrijem..
    ..kad mi je neko drag i ako tu osobu lolim to joj i pokazem..
    ..volela bi cak i vise nego smem ali me bude sramota ..
    ..eto toliko od mene..
    ..ostalo zadrzavam u sebi..
    ....

    pa jel mi to sestre bliznakinje
    nadje ja moju sele na netu
    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...

  13. #28

    Odgovor: Poverenje

    ....bez obzira na losa iskustva,verujem mojim prijateljima...a i oni meni,cak cesto dozivljavam da mi se poveravaju i oni sa kojima nisam bliska u tom smislu,pitam se zasto je to takomozda zato sto mi nije u prirodi da osudjujem ljude...ne znam...ume to i da optereti

  14. #29

    Odgovor: Poverenje

    Citat Crazy Angel kaže: Pogledaj poruku


    ..

    ..ali bi dala krvi i zivot za njih kad bi to bilo potrebno..


    ne razumem ja to....ne verujem da bi iko za ikoga dao zivot ili krv....krv jos kojekako,ali zivot? jok.....

    sorry...ali ja stvarno u to ne verujem....
    jedino bice kome bih dala zivot je moj potomak,i to jedino smatram istinitim i prirodnim...
    jer je tO jedina,jedina i jedina bezuslovna ljubav
    sve ostale ljubavi su interes
    znam da sad to zvuci grubo i grozno,ali ako se razmisli o tome,istina je
    ljude volimo jer imaju ono sto nama fali,imaju ono sto mi ne smemo da ispoljimo,ili ...

    dakle,volim prijatelje svoje
    imam poverenja u njih
    pomoci cu koliko mogu
    ali necu traziti nemoguce niti su nemoguce nuditi....

    I JOS NESTO:


    »Posebno ne vjerujte prijateljima kad traže da budete prema njima iskreni. Oni se samo nadaju da ćete ih podržati u dobru mišljenju što ga imaju o sebi pružajući im dodatnu sigurnost što će je crpsti iz vašega obećanja da ćete biti iskreni. Ako se dakle nađete u takvu položaju, ne oklijevajte: obećajte da ćete govoriti istinu i lažite kako najbolje umijete. Odgovorit ćete njihovoj dubokoj želji i dvostruko ćete im dokazati svoju naklonost.«
    Albert Camus
    Poruku je izmenio believer, 16.12.2007 u 18:06
    Ploviti se mora i bez broda ..

  15. #30

    Odgovor: Poverenje

    Krv moze prijateljima,ali njih je toliko da je skoro i jedna saka ruke dovoljna da se nabroje,a zivot samo za moju porodicu,krv moje krvi... i za sebe ako je u pitanju obraz i cast,a i to zarad dece da bi i posle mene svima pogledali u oci i da ne docekaju da sa onim ko ih je stvorio drugi i to misevi ispiraju usta...

    Kako stariji prijatelja sve manje...sve vise interesa,sto mi to treba...dao sam i previse drugima,a zahvalnost je ljudska osobina koja najmanje traje...

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 07.06.2011, 12:53
  2. kako ponovo steči poverenje ?
    Autor chevara u forumu Treba mi pomoć
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 16.04.2010, 14:01
  3. Poverenje
    Autor makilli u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 14.01.2009, 02:03
  4. (Ne)poverenje građana u finansijski sektor
    Autor Mish u forumu Ekonomija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 20.10.2008, 18:46

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •