Citat believer kaže: Pogledaj poruku
nisam forumas koji se dopisuje s drugima i deli komplimente sakom i kapom (...)
Potpisujem.



Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
Nedostaju mi oni koji su bili tu kada sam se uclanio na forum ...a vise nisu.
(...)

Ustvari, najvise mi nedostaje taj osecaj koji sam imao ulogojuci se na forum.
Da, dodjes pa se (na)smejes, sa nekim malo jezdis, nekoga kroz slovca osetis, izbacis malo kreativne da li pozitivne ili cak negativne energije (ako ti podje za rukom da ubodes odgovarajucu temu), vedZbas srpski, slozis i uskladis sopstvene razbacane misli na neku deponiju – da se nadju ako nekada ustreba ili ako nekada promenis ugao posmatranja sebe ili cega god, usput kupis malo razumevanja , srca pa i zivotnih lekcija, a nekome mozda (pro)das svoje i – bude ti lepo, cak i sa onima koji su u potpunosti u paralelnim svetovima ili cak galaksijama.

Maski, Drina, euridika, Isabelitta, TVO.JA, ZrnCe,Uriel, Hleb, Monsieur DA, Neron, Arthur Dent …ima ih jos, seticu se kad budem rovila po starim temama – uvek je zadovoljstvo pratiti te njihove tragove…a i nadati se novima – kad –tad.

Ima i onih tragova koji su konacni.
Uhvatim se ponekad na nekim temama kako bih da citiram neki njen odlomak ili neku njenu misao, pa onda odustanem od teme . Sve je receno, a i ono nedoreceno je receno.
(...)
Nedostaje mi ta masa inspirativnih pisanIja. To mi najvise nedostaje, mada ako krenem od sebe, i moje ucesce na forumu svelo se na kapljice tu i tamo … kad vreme uhvatim za rep.


Citat bigrancer kaže: Pogledaj poruku
Vreme .....Panta Rei..........cini svoje.

Izgleda da je tako.