Za čime čeznete?
Strana 1 od 11 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 164
  1. #1

    Za čime čeznete?

    Šta je to što vas pomeri iz mesta,kad vam se misli vrate na neka sećanja?Šta je to što vas baca u sevdah?

    Hajde da vidimo!

  2. #2

    Odgovor: Za čime čeznete?

    ne znam, ja se uvek strecnem kad pomislim na osnovnu skolu
    taj period svog zivot bih mogla da prozivljavam iznova i iznova.. svi moji drugovi sa kojima sam sad u najblizim odnosima su iz osnovne..
    Krek, krek.. Ne gudra

  3. #3

    Odgovor: Za čime čeznete?

    Kampovanje. Najbolji dani mog zivota. Ja sam bukvalno zivela za letnji raspust samo zbog toga. A kada sam pocela da studiram i radim, desavalo se nekoliko puta da dam otkaz, jer nisu hteli da mi daju godisnji.
    Eto, kampovanje je nesto sto ce mi uvek nedostajati i za cim cu ceznuti
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  4. #4

    Odgovor: Za čime čeznete?

    Ceznem za onom bezbriznoscu koju sam imala kao klinka.Nisam bila opterecena svakojakim glupostima.Ceznem za izlascima iz srednjoskolskih dana. Mladi, ludi,..,sve je bilo moguce.

  5. #5

    Odgovor: Za čime čeznete?

    Čeznem da te zeznem....
    Čeznem za jednom starom trešnjom na koju smo se pentrali kao klinci.
    Čeznem za godinama koje su prošle jer mi je nekako u njima vrijeme prolazilo sporije.
    Čeznem za kinder ladom koju sam jela kao klinka,a sad je nigdje ne mogu naći,ne znam da li se to uopšte više i proizvodi...
    Čeznem za jednom majicom/crvenom/koja je imala rese a na njoj bio lik sandokana,to smo nosile kao klinke...

  6. #6

    Odgovor: Za čime čeznete?

    cheznem za morem u zadnje vreme mozhda zato shto je leto, pa mi nedostaje bleja na plazhi.. i ovde sam pored vode, ali nije to to nema lepsheg, nego se ujutro probuditi i videti more
    moomoo meee jooouu

  7. #7

    05 Odgovor: Za čime čeznete?

    ceznem da zapalim cigaretu.evo sad cu.

  8. #8

    Odgovor: Za čime čeznete?

    za dobrom svirkom...popiti sa bendom nekoliko flaša wodke, izaći na binu,
    uštekati gitaru, odvrnuti marshalla dok ne počne cvileti, namignuti bubnjaru,
    prekorno pogledati pevača koji nezna gde su mu tekstovi nestali iz glave i onda...
    odvaliti početni rif "shut down in flames" od AC



    to je bilo najbolje u životu

  9. #9

    Odgovor: Za čime čeznete?

    ...čeznem za dobrim provodom i onim našim iskrenim ranojutarnjim razgovorima posle izlaska, čeznem za partijom bilijara nedeljom poslepodne, čeznem za našim glupim svađama, čeznem ba me braniš i čuvaš, čeznem za glupostima koje smo stalno smišljali, čeznem za muzikom koju smo slušali zajedno, čeznem za svim devojkama koje su pokušavale da ti se približe bivajući dobre samnom, čeznem za svim onim podozrivim pogledima na nas, čeznem da čujem "hej, to je Kecova sestra!"
    ...i dalje smo tu jedno za drugo ali....mnogo smo se udaljili za ovih 5 godina...
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  10. #10

    Odgovor: Za čime čeznete?

    Za onim potpunim prihvatanjem kada se dusha smiri i opusti od same cinjenice da ona postoji...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  11. #11

    Odgovor: Za čime čeznete?

    ...za dugim razgovorima koji su me dizali sa dna,za neprospavanim noćima koje su vredele svaki minut,za svim onim čega odavno nema,a želim...
    I may not be perfect but I'm always me

  12. #12

    Odgovor: Za čime čeznete?

    pa sad ... kako da vam kazem
    sad kad vidim i mleko u tetrapaku krene mi voda na usta
    Ko je za jednu voznjicu

  13. #13

    Odgovor: Za čime čeznete?

    Čeznem za dobrom svirkom tipa Misije nekad, Nevernih Beba sad...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  14. #14

    Odgovor: Za čime čeznete?

    Zato sam i započela ovu temu,jer me uhvatio neki bedak i žal za prošlim vremenom kad sam svuda bazala(svuda me bilo) i provodila se.
    Ah!Kad se setim onih svirki i koncerata ispred Žute kuće ili Jazz večeri u klubu 24.Otvaranja izložbi,provoda na mašincu,umetničkih kolonija na nekom salašu iza Siriga....Ah! i ko zna čega još?

  15. #15

    Odgovor: Za čime čeznete?

    ...čeznem da zeznem...

Strana 1 od 11 123 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •