Umetnicko klizanje - Strana 3
Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 73
  1. #31

    07 Odgovor: Umetnicko klizanje

    P.S. Upropastila sam citat...
    P.P.S. Sto se tice Tomasa i komentara... Secam se da je to bilo posle svetskog jer sam odgovor dobila na moj rodjendan a svetsko je bilo sredinom marta...Nisam nista ocekivala da odgovori, nisam ni pretpostavila da on to cita, pratila sam neki link iz Tomasevog guestbooka i nasla taj ceski sajt.
    Komentar mi je bio vise konstatacija da se nadam da nije previse razocaran (posto je na karaju programa delovao...hmmm...ocajno a ja navikla da gledam onaj njegov blistavi osmeh pa mi bilo krivo), tako da sam napisala nesto kao da se nadam da nece odustati i sta god radio da ce nastaviti da se smeje...
    ...Onda sam lupetala nesto, o srpskom, o Ceskom, o slicnostima nekih reci, shalila se i tako...
    A Tomas ne bi bio Tomas kada ne bi umeo da uzvrati saljivim komentarom.
    Kao ja ne govorim ceski a razumem a on kaze na to da on ipak govori Ceski iako je diplomirao sa trojkom iz tog predmeta...
    Priznajem, zbog toga sto sam poligota, cak i na engleskom, trebalo mi je da procitam dva, tri puta pa da ukapiram a kada sam ukapirala smejala sam se celo popodne...
    P.P.P.S. E njegovi kostimi mi se uglavnom (manje, vise) skoro uvek dopadnu. Bas su mu fensi ovi novi detalji na kratkom, i ovaj za tango mi je nekako superiska, ruzica i to...

  2. #32

    13 Odgovor: Umetnicko klizanje

    Jerowen, baci pogled na youtube ako imas vremena, zanima me sta mislis o ova dva videa.
    Jedan je totalno blesav a drugi je, po mom misljenju, vrlo simpatcan.




  3. #33

    Odgovor: Umetnicko klizanje

    Kup Rusije

    Vode posle kratkih programa:
    klizači: Brian Joubert
    klizačice:Fumie Suguri
    parovi:Dan Zhang Dan i Hao Zhang
    plesni parovi:Oksana Domnina i Maxim Shabalin
    trebalo je da skrenem levo kod Albukerkija

  4. #34

    13 Odgovor: Umetnicko klizanje

    Znala sam da Brajan moze dosta bolje nego proslog vikenda u Francuskoj, Tomas na srebrnoj poziciji i posle dugog programa ali ipak najbole ocene za slobodni program, svaka cast obojici!

  5. #35

    Odgovor: Umetnicko klizanje



    Ovaj čovek je legenda ... zaboravite na ostale, jer je najavio povratak na led.
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  6. #36

    11 Odgovor: Umetnicko klizanje

    Naravno, niko nije zaboravio na Plushenka, on je legenda, ali ima jos talentovanih klizaca koji ce mozda jednoga dana biti poput njega, kao sto su Brajan i Tomas,,. A Pluki je jedan i nezamenljiv,

  7. #37

    Odgovor: Umetnicko klizanje

    Evo, rezultata sa 5. gran prija.

    grand prix 2008 Cup of Russia:

    dame: 1. Carolina Kostner (Italija), 2. Rachael Flatt (SAD), 3. Fumie Suguri (Japan)

    sportski parovi: 1. Dan Zhang/Hao Zhang (Kina), 2. Yuko Kavaguchi/Alexander Smirnov (Rusija), 3. Tatiana Volosozhar/Stanislav Morozov (Ukrajina)

    plesni parovi: 1. Jana Khokhlova/Sergei Novitski (Rusija), 2. Oksana Domnina/Maxim Shabalin (Rusija), 3. Meryl Davis/Charlie White (SAD)

    muskarci: 1. Brian Joubert (Francuska), 2. Tomas Verner (Ceska), 3. Alban Preaubert (Francuska)

    Ovo poslednje moram da iskomentarisem detaljnije, posto se svasta izdesavalo tokom kratkog i dugog programa. Brajan je imao fantasticni kratki program - svoj licni rekord i 13 bodova ispred Tomasa Vernera, koji uopste nije bio los, ali nije bas ni briljirao. S druge strane, rus Voronov je imao uzasan nastup u kratkom programu, koji ga je stavio na poslednje 12. mesto. U dugom programu, medjutim, Voronov je bio odlican - bolji od svih ostalih u njegovoj grupi, tako da je zavrsio na 7. mestu. Alban Preaubert ponovo je bio odlican u dugom programu, kao i u Francuskoj, tako da je sa 4. mesta, gde je bio nakon kratkog programa, uzeo na kraju bronzu. Tomas je dobio najbolju ocenu za dugi program, iako ni tu nije bio bas savrsen, ali to mu je donelo 2. mesto. A Brajan je imao ne bas sjajan dugi program sto se tice prezentacije - ali i to mu je bilo dosta za 1. mesto posto je imao ogromnu prednost. Mnogo mu je bolji kratki od dugog programa - mislim da je izabrao losu muziku za dugi, i da je zato losija prezentacija.
    Tiger Facts:
    1. Tigrovi su macke koje obozavaju kupanje.
    2. Tigrove pruge su jedinstvene kao otisci prstiju.

  8. #38

    Odgovor: Umetnicko klizanje

    @Mishel: sorry, ne mogu da gledam youtube, ali verujem ti da su dobri nastupi - mozda sam ih gledala i ranije. Inace, Kristofer Berntson je imao sjajan nastup u dugom programu sto se tice prezentacije, ali ne i tehnicki. On meni nekako vise deluje tip za revije, nego za takmicenja - ne kazem, uvek on postize manje-vise solidne rezultate, ali predvidjam mu sjajnu profesionalnu karijeru, kad se bude povukao. By the way, grozne vesti za sve ljubitelje Stefana Lambijela - nece se pojaviti ove sezone na evropskom i svetskom prvenstvu - najavio je povlacenje.....
    Tiger Facts:
    1. Tigrovi su macke koje obozavaju kupanje.
    2. Tigrove pruge su jedinstvene kao otisci prstiju.

  9. #39

    09 Odgovor: Umetnicko klizanje

    Da, cula sam vec to za Lambiela, bas je steta.
    Sto se tice youtube'a verovatno si vec gledala nastupe, u pitanju je jedna vrlo simpaticna egzibicija Tomasa, a drugi spot je neko zezanje Tomasa i Kristofera, takoreci kao spontana egzibicija, zezanje na treningu i tako,

  10. #40

    13 Odgovor: Umetnicko klizanje

    Divne vesti za sve fanove Tomasa Vernera, po prvi put u karijeri Tommy se plasirao u finale grand prija.
    Ovako stoje stvari:
    1. Patrick Chan
    2.Takahiko Kozuka
    3.Johnny Weir
    4.Brian Jobert
    5.Jeremy Abbott
    6.Tomas Verner
    Bice to lepo i uzbudljivo takmicenje...pretpostavljam...

  11. #41

    Odgovor: Umetnicko klizanje

    evo rezultata poslednjeg, 6. gran prija u Japanu

    grand prix 2008 NHK Trophy:

    muskarci: 1. Nobunari Oda (Japan), 2. Johnny Weir (SAD), 3. Yannick Ponsero (Francuska)

    dame: 1. Mao Asada (Japan), 2. Akiko Suzuki (Japan), 3. Yukari Nakano (Japan)

    sportski parovi: 1. Qinq Pang/Jian Tong (Kina), 2. Rena Inoue/John Baldwin (SAD), 3. Jessica Dube/Bryce Davison (Kanada)

    plesni parovi: 1. Federica Faiella/Massimo Scali (Italija), 2. Nathalie Pechalat/Fabian Bourzat (Francuska), 3. Emily Samuelson/Evan Bates (SAD)
    Tiger Facts:
    1. Tigrovi su macke koje obozavaju kupanje.
    2. Tigrove pruge su jedinstvene kao otisci prstiju.

  12. #42

    Odgovor: Umetnicko klizanje

    Citat Mishel kaže: Pogledaj poruku
    Divne vesti za sve fanove Tomasa Vernera, po prvi put u karijeri Tommy se plasirao u finale grand prija.
    Ovako stoje stvari:
    1. Patrick Chan
    2.Takahiko Kozuka
    3.Johnny Weir
    4.Brian Jobert
    5.Jeremy Abbott
    6.Tomas Verner
    Bice to lepo i uzbudljivo takmicenje...pretpostavljam...
    Tacno - sigurno ce biti uzbudljivo, ali ne samo u muskoj konkurenciji, vec i u ostalim. Evo, ko se sve kvalifikovao za finale koje ce se odrzati od 11. do 14. decembra u Koreji:

    dame: 1. Yu-Na Kim (Koreja), 2. Joannie Rochette (Kanada), 3. Mao Asada (Japan), 4. Carolina Kostner (Italija), 5. Yukari Nakano (Japan), 6. Miki Ando (Japan)

    sportski parovi: 1. Aliona Savtchenko/Robin Szolkowy (Nemacka), 2. Dan Zhang/Hao Zhang (Kina), 3. Yuko Kawaguchi/Alexander Smirnov (Rusija), 4. Qing Pang/Jian Tong (Kina), 5. Tatiana Volosozhar/Stanislav Morozov (Ukrajina), 6. Maria Mukhortova/Maxim Trankov (Rusija)

    plesni parovi: 1. Isabelle Delobel/Olivier Schoenfelder (Francuska), 2. Oksana Domnina/Maxim Shabalin (Rusija), 3. Federica Faiella/Massimo Scali (Italija), 4. Jana Khokhlova/Sergei Novitski (Rusija), 5. Meryl Davis/Charlie White (SAD), 6. Tanith Belbin/Benjamin Agosto (SAD)
    Tiger Facts:
    1. Tigrovi su macke koje obozavaju kupanje.
    2. Tigrove pruge su jedinstvene kao otisci prstiju.

  13. #43

    13 Odgovor: Umetnicko klizanje

    Bila san na sajtu Stefana Lambiela i citala malo o njegovom povlacenju. Nije planirao da se povuce, promenio je trenera i poceo da trenira u SAD-u. Medjutim imao je bolove kao posledicu povrede na svetskom prvenstvu u Geteburgu pa je isao kod nekog mnogo poznatog sportskog lekara i ortopeda i bilo mu je bolje ali se ne oseca 100% sposobnim da osavja medalje a kaze da posle dvostrukog zlata na svetskom i srebra na olimpijadi nije za nista drugo sem za medalju (i to kako kaze zlatnu) pa posto ne moze da trenira toliko koliko treba za zlatnu medalju on je odlucio da se povuce i posveti gala revijama, unapredjivanju gala programa i razvijanju sebe kao umetnika.Otprilike to je zvanicni stav sajta, koliko je sve to tacno ne znam.
    Steta sto se povukao ali nije kasno ni da se predomisli ako ne sada onda u buducnosti, ne svidja mi se samo ova njegova (ako je stvarno njegova) izjava o medaljama jer koliko god da je uspesan kada citas tako nesto zvuci malo prepotentno.To je moje misljenje ali nije na meni da sudim.

  14. #44

    Odgovor: Umetnicko klizanje

    Citat Mishel kaže: Pogledaj poruku
    kaze da posle dvostrukog zlata na svetskom i srebra na olimpijadi nije za nista drugo sem za medalju (i to kako kaze zlatnu) pa posto ne moze da trenira toliko koliko treba za zlatnu medalju on je odlucio da se povuce i posveti gala revijama,
    ne svidja mi se samo ova njegova (ako je stvarno njegova) izjava o medaljama jer koliko god da je uspesan kada citas tako nesto zvuci malo prepotentno.To je moje misljenje ali nije na meni da sudim.
    Ja mislim da mogu da ga razumem. Zamisli da sad neko ko je bio sampion sveta (i to dva puta) pocne da osvaja petnaesta mesta, ili tako nesto. Zna da bi trebalo da bude na samom vrhu, ali zbog neke bezvezne povrede mora da trpi "ponizenje" da bude osrednji. U principu, zasto bi prolazio kroz tako nesto. Bilo je slucajeva ranije da neki klizaci predju u profesionalce dok su na samom vrhu - "dok su nepobedivi" - samo zato da ne bi bili pobedjeni, a ne zbog povreda i slicno. Neki drugi su odlazili iz takmicenja samo zbog finansijskih razloga, iako su mogli jos da osvajaju medalje... Ko smo mi da im sudimo?... Njihova odluka.

    I meni je zao sto odlazi (i sto je povredjen), ali ko zna, mozda se vrati u formu...
    Tiger Facts:
    1. Tigrovi su macke koje obozavaju kupanje.
    2. Tigrove pruge su jedinstvene kao otisci prstiju.

  15. #45

    13 Odgovor: Umetnicko klizanje

    Naravno da im ne sudimo, ja samo kazem da koliko god da si dobar u necemu, lepo je ostati prizeman jer skromnost je vrlina.Nisam razmisljala sa te tacke gledista, da je njemu mozda ponizavajuce da osvaja mesta koja ne konkurisu za medalju, ali koliko god ga ometla povreda, ne mislim da bi osvojio bas 15. mesto.A i ako bi osvojio, ja na njegovom mestu ne bih bila razocarana.Svaki sportista mora da zna da je sport pre svega igra i nesto se radi iz ljubavi.
    Danas si prvi, sutra je to neko drugi, vazno je ucestvovati jer nema puno ljudi cak ni sansu da se kvalifikuje...Ljudi bi trebalo da nauce da uzivaju u malim stvarima da bi umeli da cene i one velike...U svakom slucaju, mozda je tvoje misljenje ispravno, ljudi cesto pogresno razumeju "ono sto je pisac hteo da kaze", moze biti da on nije ustavri mislio onako kako je rekao...U svakom slucaju zelim mu brz oporavak..Lepo bi bilo videti ga ponovo u takicenjima.

Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •