Mobing - psihološki teror u poslovnom životu
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 84

Threaded View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #11

    Odgovor: Mobing - psihološki teror u poslovnom životu

    Citat duga12 kaže: Pogledaj poruku
    Tog psihološkog terora je vazda bilo i biće...i uverena sam da su sada "novopečenim" šefovima,čak i odrešenije ruke,nego ikad...kad daju sebi za pravo da se ponašaju prema radnicima kao prema robovima,da,bukvalno tako ih je jedan novopečeni nazvao baš danas,a klijentelu koju uslužuje on naziva potrošnom robom a ljudi su u pitanju...jelte u oba slučaja.Al eto tako on ima povlašćenja da radi šta hoće,jer nisu bitne čak ni njegova stručnost ni kvalifikacije,nego stranačka pripadnost .
    Skroz se slazem sa svakom reci koju si napisala.Nazalost ljudi su danas potrosna roba,koliko god surovo delovala ta rec,vreme pokazuje da je istinita.Ja sam nekom nadlezni,ali mi nikad nije palo na pamet da omalovazavam nekog samo zato sto mi se ne svidja.Uostalom u mojoj radnoj organizacije je jasno definisan stav prema mobingu,neko i mene posmatra i najmanji kiks i to mi je ok.Ovde je u stvari problem sto na mesta nadredjenih,najcesce dolaze ljudi sa mnogo kompleksa,a malo znanja i puni ambicija i usput ako su smesteni po partijskoj liniji,ehe sreco nema im ravnih,ali eto i nas zakon je pomalo poceo da funkcionise,pa ce nam valjda nadolazece vreme malo manje donositi svega toga,samo kako u ovoj zemlji sve funkcionise lako cemo svi su izgledi da cemo se nacekati...
    Poruku je izmenio Najgora, 20.10.2008 u 22:23 Razlog: kod

Slične teme

  1. Kada ste se najviše uplašili u životu?
    Autor SQUAW u forumu Pričaonica
    Odgovora: 67
    Poslednja poruka: 19.02.2017, 21:36
  2. Šta ste bili u prošlom životu?
    Autor SQUAW u forumu Astrologija
    Odgovora: 77
    Poslednja poruka: 11.03.2014, 00:54
  3. Psihološki profil
    Autor Najgora u forumu Posao
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 23.06.2011, 07:49
  4. Da se o mom životu pravi film :)
    Autor Sokica u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 14.04.2009, 14:44
  5. Poslednji put u životu
    Autor Kunic u forumu Spomenar
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 07.02.2008, 22:21

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •