Myopia
Prikaz rezultata 1 do 2 od ukupno 2

Tema: Myopia

  1. #1

    Myopia

    Jedan moj jako drag prijatelj ima problema s očima, tj. jedno mu je oko pobjeglo na stranu (ne fokusira) myopia diagnosticirana ... drugo oko ima dioptriju ... ali je na mjestu... jako se povukao u sebe, depresivan je ukratko koma ...
    Razlog tome je to nesretno oko, izbjegava eye kontakt iz jasnih razloga, ima problema oko pronalaženja cura (čim skuže odustanu), posao ista stvar ...
    Cijelo društvo ga pokušava podić, ali ne ide ... razumijem ga bio bih vjerovatno isti na njegovom mijestu. E sada laser kod myopie ( i lazy eya ima i to) ne pomaže, jedina je nada koliko sam vidio gglajući na netu estetska operacija čiji učinci su (kod nekog oko je fiksirano u centru,4mj. kod nekog 1.god. kod nekog cijeli život) e mene zanima dali bi se ta estetska operacija zatezanja mišića mogla više puta ponoviti (svaki put kada oko odluta iz centra) il ne, u glavnom ako tko ima savjet molim vas najsikrenije što možete da pomognete jer ga stvarno više takvog ne možemo gledati ...

    Hvala unpr.

    Prepisano Pomo, savjet ..
    I tako u beskrajno!

  2. #2

    Odgovor: Myopia

    Pozdrav,jeste da je prošlo dosta vremena od tvoga javljanja,ja evo slučajno pogledala naravno na googlu,i sve je na engleskom ,ima dosta tekstova ovo je najnovije ,šaljem ti pa ti prosledi.

    izvor

    Pa se javi,

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •