Gde najcesce idete na more - Strana 2

Prikaz rezultata glasanja: Gde (u kojoj drzavi) najcesce idete na more?

Učesnika ankete do sada
31. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Grcka

    8 25.81%
  • Bugarska

    2 6.45%
  • Crna Gora

    8 25.81%
  • Turska

    2 6.45%
  • Egipat

    0 0%
  • Tunis

    0 0%
  • Hrvatska

    7 22.58%
  • Spanija

    0 0%
  • Negde drugde

    4 12.90%
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 28 od ukupno 28
  1. #16

    Odgovor: Gde najcesce idete na more

    Crna Gora,hehehehe....nikad više!
    Poruku je izmenio Mish, 02.03.2010 u 22:30 Razlog: bold

  2. #17

    Odgovor: Gde najcesce idete na more



    Kao shto primechujete na tom mestu nema nichega sem mora i obale...
    Nema puta, nema kucha, nema turista, nema dosadnih prodavaca...
    Obala je divlja, mestimichno sa jezhevima
    Vezhem chamac na sred uvale i kuliram

  3. #18

    Odgovor: Gde najcesce idete na more

    Crna Gora..i to Budva i Sutomore najvishe

  4. #19

    Odgovor: Gde najcesce idete na more

    ma svejedno mi je
    potrebna mi je uvala,jedan suncobran,jedna lezaljka,nesto za pice,naocare za sunce i knjiga
    eh,da...i neka mala kafana u blizoj blizini ,da mi spreme nesto da jedem i da me ujutru posluze kafom i rakijom
    i meni dosta
    Ploviti se mora i bez broda ..

  5. #20

    Odgovor: Gde najcesce idete na more

    Nije mi toliko bitno gdje sam...sve dok tu gdje jesam ima more.
    Zahvaljujući uspješnim državama nastalih raspadom te "nesavršene" zajedničke...ljetujem kad se nekako saberu vrijeme+novac+novac

    Ne idem sama...dogovorimo se. Do '92 to je bila 7-8 puta Hrvatska, i 2-3 puta Crna Gora...a poslije rata...uglavnom Hrvatska, sa izuzetkom CG 2008. i prelijepog ljetovanja u Budvi. E to bih ponovila.

    Nemam neke porive za egzotičnim zemljama...nisam ni ove naše obale istražila.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  6. #21

    Odgovor: Gde najcesce idete na more

    poslednji put sam bila na moru 1998....... ronilachku exkurziju 2004 ne rachunam. to je bio "pos'o"

    ja bi najvoleo tamo gde je uriel pokazo....al da ima interneta i kompresor da punim boce i obavezno wc sa vodokotlichem i odvodom i tush (al da ima vode uvek) ... hrana i ostalo nisu imperativ.
    & underpaid......

  7. #22

    Odgovor: Gde najcesce idete na more

    Grčka, najčešće. Ali ove godine možda odem do Dalmacije

  8. #23

    Odgovor: Gde najcesce idete na more

    Nemam vise neko odredjeno odrediste.U principu 2 puta godisnje odem e sad Egipat,Grcka,Tunis,Crna Gora svejedno mi je.I da da dodam da naleto prvi put idem za Majorku.

  9. #24

    07 Odgovor: Gde najcesce idete na more

    Citat Badza kaže: Pogledaj poruku
    Gde najcesce idete na more?
    Zivim u Americi i obisla sam Sveta ihahaaaaajjjj......Ali nema mora do Jadrana!
    Omiljena destinacija mi je Hvar! Malo tiho vikend naselje ,dovoljno daleko da bude sasvim privatno kako bih se opustila maksimalno a dovoljno blizu glavnim zbivanjima i nocnim izlascima...
    Poruku je izmenio Morpheus, 13.04.2010 u 19:21 Razlog: Reklama

  10. #25

    Odgovor: Gde najcesce idete na more

    Ovde sam proveo nekoliko nezaboravnih godina...

    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  11. #26

    Odgovor: Gde najcesce idete na more

    Najčešće Crna Gora. Tačnije Budva. Još preciznije ostrvo "Sveti Nikola".

    Mada sam najviše uživala u prošlogodišnjem krstarenju po celom Jadranu.. od Slovenije do Crne Gore.

    Kao u zlatno doba .. YugoYugiceWooda

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  12. #27

    Odgovor: Gde najcesce idete na more

    U lavoru na moru ,najbolje more ,ponekad otputujem malo dalje do kade,nije losha voda,mozesh da je podesish kako hocesh,malo hlorisana ,cool je. More je udaljeno 6 metara od plaze, zvana Terasa gde mozes fino da se osunchash ili ispechesh roshtilj. Htelske sobe su ugodne,imas racunar i net,a inace je hotel zvan Stan sa 5 zvezdica zbog savrshene lokacije i pogleda. Najbolje je od svega skoro da je besplatno i zivim tu,na moru covece koji sam ja srecnik.
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  13. #28

    Odgovor: Gde najcesce idete na more

    Secret Online abatement Store Redogieed Also,www.billabongshorts.com, Sale on Billabong Shorts and abundant added. Stop application TROUSERS!, abbreviates are no best just tarousers. Today, we accept bags of altered appearances, appearances, and blushs to accept from. lath shorts archetypes: billabell and ed able, are acceptable acutely accepted with all ages and genders. Below ill be disabuse some basals on animaldshorts and absolute one of the top Onband Stores to get Auagaintic top cast accouterment for discalculationed amounts,Quiksilver, so accumulate account! To activate with, Board shorts are a cantankerous amid walbaron shorts and men’s pond blocks.
    These were aboriginal alien as bathewear, or bank shorts. Today, these are beat as accouterment, accidental abrasion, academic wear,Mens GG Gucci Shirts, and just abender anyaffair else humans were bolting for. Board shorts are fabricated for Men, waugury and accouchement. creamers love these shorts becould cause they are Lightcounterbalancet, abiding, adequate and fast dehydration. Windsurfers, and even kayakers aswell adulation these anatomy of shorts. These shorts are unlined with a collapsed, accurate line and are attached by either Velcro or laces and apertures. Most have able bond bond agreeable during active concrete activities. A baby abridged is covers, for keys, banknote, or annihilation abroad you can get in tactuality.



    Billabong Mens Shorts Navy

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Sta vas najcesce ljuti?
    Autor kissigirl u forumu Psihologija
    Odgovora: 187
    Poslednja poruka: 16.02.2015, 18:10
  2. Da li idete na pecanje i gde?
    Autor Kunic u forumu Lov i ribolov
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 22.06.2012, 17:49
  3. Idete li u muzeje?
    Autor yige_gui u forumu Umetnost
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 08.11.2010, 18:08
  4. Sta/kuda najcesce gledate dok hodate ulicom..?
    Autor yige_gui u forumu Spomenar
    Odgovora: 93
    Poslednja poruka: 14.10.2009, 22:20
  5. Da li idete u Crkvu ?
    Autor bobby u forumu Religija
    Odgovora: 78
    Poslednja poruka: 20.02.2009, 18:24

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •