Životni saputnik...
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 23
  1. #1

    02 Životni saputnik...

    Šta je to što najviše volite kod svog životnog saputnika(bračnog druga)?
    Šta je to što vas najviše nervira kod istog?
    Poruku je izmenio makilli, 17.03.2007 u 23:48
    I may not be perfect but I'm always me

  2. #2

    Odgovor: Životni saputnik...

    ...posle jedne neuspele epizode i mnogo različitosti i stvari koje su me nervirale kod "životnog saputnika"....sada imam tu sreću da imam divnu osobu pored sebe...i najiskrenije...kod nje me ništa ne nervira...

  3. #3

    Odgovor: Životni saputnik...

    Najvise kod njega volim sto je dobra osoba...i sto pored njega se osecam sigurno i zasticeno...sto znam da ce biti divan suprug a da ce biti dobar otac nasoj deci to vec potvrdjeno
    Za sad nema nista znacajno sto me nervira...oboje smo prilicno tolerantni...

  4. #4

    Odgovor: Životni saputnik...

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Nekada ima utisak da je na prvom mestu dobar za sve ostale, pa tek onda za sebe - samim tim i svoju porodicu...
    ima tu istine


    Najvise me nervira sto se nejavi da ce kasnije doci kuci
    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe

  5. #5

    Odgovor: Životni saputnik...

    Kod mog bračnog druga saputnika... kako već... volim - malo je to... obožavam njegovu duhovitost, smisao za humor, iskrenost i odanost porodici (hvala njegovim roditeljima što su svojim primerom pokazali kako to treba! ).
    Ponekad me iznervira njegova impulsivnost i nedostatak strpljenja - što dovodi do konflikata. Srećom, to nije često, inače...
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  6. #6

    Odgovor: Životni saputnik...

    kod zivotnog saputnika najvişe cenim ...
    şto smo razvedeni
    Ko je za jednu voznjicu

  7. #7

    Odgovor: Životni saputnik...

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    kod zivotnog saputnika najvişe cenim ...
    şto smo razvedeni

    E, slatko sam se nasmejala!
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  8. #8

    Odgovor: Životni saputnik...

    Sto za razliku od mene neki put ume da povuce kocnicu...
    Sto za razliku od mene ume lepo da svira...
    Sto je izuzetno skromna osoba (a zasluzuje mnogo vise nego sto dobija od mene)...


    Ali najvise cenim sto mi je po drugi put....prva zena........
    Ako ne mogu da pomognem, necu da odmognem

  9. #9

    Odgovor: Životni saputnik...

    Kod Šaše volim to što je neposredan kao dete, što je nežan prema meni a ne izgleda tako, što je blesav skroz.
    Nervira me što je nekad previše detinjast (u smislu da mu je teško da podnese teret odgovornosti za sebe i mene), što ima epizode nekog negativizma u pogledu svoje budućnosti (obrazovanja, posla...) i što je oseća veliku odgovornost da zadovolji svoje roditelje (ovo potonje me izluđuje ).
    "Poznavati se, značilo bi znati ono to ne treba."

  10. #10

    Odgovor: Životni saputnik...

    Životni saputnik je neko koga si izabrao za citav zivot i to je osoba koju ste morali detaljno upoznati do tada kod mene sve je ok mi se slazemo svadjamo ali u granicama normale ali sta je najbitnije mi se volimo i postujemo ja znam da ce ljubav nestati ali ce ostati postovanje sto je sasvim dovoljno da imate kod zivotnog saputnika
    u svakom zlu ima nesto dobra

  11. #11

    Odgovor: Životni saputnik...

    Moja zivotna saputnica je prosto receno idealna za mene. Tj. tamo gde meni nedostaje ona ima viska i obrnuto (ne mislim samo na kilograme, auuu ako me cuje....).
    Dopunjujemo se. Najcesce sam ja taj koji inicira tj. pokrece razvoj neke ideje, a ona je ta da zakoci ako ideja nije OK. Zameram joj samo to sto nekada u tom kocenju pretera. Inace je
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa

  12. #12

    Odgovor: Životni saputnik...

    Hvala bogu sad vec nista ,ali pre sve me nervirala,kako dise,kako hoda,kako se oblaci,kako govori,ama sve
    No me toques

  13. #13

    Odgovor: Životni saputnik...

    Jako je lep osecaj voleti svog partnera i nakon 36 godina braka istim intezitetom kao i prvoga dana, a jos lepsi kada vam je to uzvraceno. Razlike i eventualne nesuglasice su toliko sicusne, da su jednostavno neprimetne. Ja sam jedna od onih osoba koja je bila srecna da pronadje svoj zivotni soul mate.

  14. #14

    Odgovor: Životni saputnik...

    Difinitivno moj suprug...veran i posten, stabilan i cvrst, pametan, ali tesko ga probuditi ujutro kada mora na posao
    Obican zivot je jaci od mudrijih knjiga...

  15. #15

    14 Odgovor: Životni saputnik...

    Često imam utisak , da je na prvom mestu dobar za sve ostale,
    pa tek onda za sebe
    - samim tim i svoju porodicu...

    Sve ostalo je tako prolazno i tako nebitno...

    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •