Dočekati ga lepim rečima - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 31
  1. #16

    Odgovor: Dočekati ga lepim rečima

    zene ehehe kako wi : 'o dje si dragi,sreco moja,a jesi se umorio,a jel ti tesko bilo,oces da ti spremim da jedes nesto''

  2. #17

    Odgovor: Dočekati ga lepim rečima

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    zene ehehe kako wi : 'o dje si dragi,sreco moja,a jesi se umorio,a jel ti tesko bilo,oces da ti spremim da jedes nesto''
    e takoj neš ni šliku viđet...
    kad da te pita kada je i ona došla s posla umorna, iznervirana i gladna?...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  3. #18

    Odgovor: Dočekati ga lepim rečima

    Citat NSdjanka kaže: Pogledaj poruku
    e takoj neš ni šliku viđet...
    kad da te pita kada je i ona došla s posla umorna, iznervirana i gladna?...
    pa jbt,ima nas muskaraca kojima treba i orden dat,orden ljubawi

  4. #19

    14 Odgovor: Dočekati ga lepim rečima

    Citat NSdjanka kaže: Pogledaj poruku
    kad da te pita kada je i ona došla s posla umorna, iznervirana i gladna?...

    to mi već liči na SF filmove


    Šalu na stranu, kada se tamo ''neko'' setio da...
    makar ukrade saksiju cveća ispred nečijih vrata...
    naravno da taj čin nije lep, dapače,
    ali će tamo ''neka'' žeMska persona da se oduševi,
    jer će znati...
    da bez obzira na stresove, probleme i sl.
    njen životni sapAtnik misli na nju i kada je reč
    o uslovno rečeno lepim stvarima...

    Nije fazon u trgovini ''ja tebi - ti meni''
    već u toleanciji
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  5. #20

    Odgovor: Dočekati ga lepim rečima

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Jedna od najlepših stvari koje možete da učinite za svog dragog jeste da ga, kad se umoran vrati s posla, dočekate lepim rečima. To teoretski većina žena zna i pokušava da praktikuje, ali ne uvek na ispravan način.
    Naravno, svaki muškarac voli kada se umoran vrati sa posla, a žena ga dočeka sa osmehom, lepom reči, sve kao u bajci...
    Ali, to su sve stara i tradicionalna shvatanja i ovde zaista više nema pravila...Bitno je međusobno razumevanje, uvažavanje i tolerancija na potrebe, umor partnera.
    Bitno je samo znati prepoznati to kod onog drugog i reagovati upravo onako kako bi želeo i da se reaguje prema tebi...ne čini drugima ono što ne želiš sebi...
    Uvek sam za lepu reč i osmeh, ali postoje dani kada je i meni to isto potrebno...u takvom trenutku treba imati osobu kraj sebe koja će to znati prepoznati...

  6. #21

    Odgovor: Dočekati ga lepim rečima

    Slušam i ne mogu a da se kiselo ne nasmejem svaki put kad ljudi pričaju, a često pričaju a da se uopšte ne šale... oni koji imaju pse... da mi njega/nje nije niko mi se ovako ne bi obradovao kad dođem kući. Pa, lepo je to. I jezivo. Jer od životinja smo gori.

    Pisala sam već na temi nema ništa gore, čini mi se, da nema ništa gore nego kad ne voliš kući da se vraćaš, kad ti preseda kako se za kvaku hvataš jer te tamo po poznatom scenariju čeka neka namračena faca ili kad ti se smrkne čim ti se kapci ujutru razdvoje. Kakva loša osnova za sve, bukvalno sve. Ognjište i porodica su mi svetinja. Svejedno je ko mi u kuću ulazi - sin, suprug, otac, majka, deda, braća, prijatelji - ne dočekujem ih nešto specijalno, a ni oni mene ali neće ući u kuću kao na groblje i da im niko ne priđe. Pa to su ljudi koje najviše volim

    Da se načestitamo all together, nikad nije bio problem. Može to i kasnije
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #22

    Odgovor: Dočekati ga lepim rečima

    Naravno pa kada mi mozemo lepe reci da uputimo vama mozete i vi po neku nama.Jeste da smo mi muskarci na recima slabi tako da i meni se desi kada mi devojka nesto lepo prica i mazi se da bukvalno razmisljam o necemu drugom.Zato sto to prelazi u gnjavazu po meni.Znaci lepa rec gvozdena vrata otvara i to je lepa stvar u komunikaciji i ne treba bezati od toga

  8. #23

    Odgovor: Dočekati ga lepim rečima

    Citat Sokica kaže: Pogledaj poruku
    Bitno je samo znati prepoznati to kod onog drugog i reagovati upravo onako kako bi želeo i da se reaguje prema tebi...ne čini drugima ono što ne želiš sebi...
    Uvek sam za lepu reč i osmeh, ali postoje dani kada je i meni to isto potrebno...u takvom trenutku treba imati osobu kraj sebe koja će to znati prepoznati...
    Tako je. Važno je poslušati i razumeti, to važi za sve najbliže. Jedino što se pitam; imam koleginicu koja živi sa svekrvom i reći da je ne voli je blaga reč za ono što oseća prema njoj. Ona kaže da ni mušku polovinu ne voli. Međutim uvek je jako slatkorečiva prema njima. Pitam se da li takav doček nekom prija. Mislim da baš ne. Zato čak i ako se kući dočekamo nekad sa malo rasprave meni je to uobičajeno, jer mi nismo navikli da budemo stalno fini neg da se volemo
    Sandy: I don't know if you're a detective or a pervert.
    Jeffrey: Well, that's for me to know and you to find out.

  9. #24

    Odgovor: Dočekati ga lepim rečima

    Hm, moram da se oglasim i ovom prilikom!

    Moj muž i ja smo goooooooooodinama zajedno i poznajemo se skroz.
    Postoje momenti kada sam u fazonu "cile-mile" i "cucu-bubu" a postoje situacije kada sam oštra do granice pristojnosti. Takav je i on prema meni. Zašto? Jednostavno je, nekad mi treba nežna reč i topli zagrljaj a nekad, nekad me treba protresti da bih reagovala i borila se (dok sam studirala, pred svaki ispit me je dovodio do granice usijanja jer je znao da ću tako pružiti na ispitu svoj maksimum -i nikada nije omanulo). Tako isto i njemu...
    Najbitnije je pogoditi momenat i vreme !

    ps malo da budem zlobna, pitanje je šta je kom muškarcu nežna i topla reč? Razlikuje se to od muškarca do muškarca
    ...svi mukarci misle da su bogovi...samo im niko nije rekao da su ene ateisti...

  10. #25

    Odgovor: Dočekati ga lepim rečima

    Davne 1955. godine štampan je priručnik za žene nazvan "Kućna ekonomija". Sledi nekoliko saveta za žene iz priručnika "Kućna ekonomija", starih skorо 60 godina:

    Pripremite večeru na vreme. Večeru planirajte ujutro, ili čak prethodnog dana, kako bi vašeg supruga dočekao ukusan obrok kad se vrati s posla. Tako ćete mu dati do znanja da ste mislili na njega dok je on radio, ali i da se brinete za njegove potrebe. Većina muškaraca je gladna kad se vrate s posla, a pripremanjem njemu omiljenog jela ispunit ćete mu potrebu za toplom dobrodošlicom. Pripremite se za njega. Odmorite se 15 minuta pre njegovog dolaska kući, tako ćete biti osveženi kada on dođe. Popravite šminku, stavite vrpcu u kosu i izgledajte sveže. Vaš suprug je proveo puno vremena s ljudima umornim od posla. Budite zanimljiva i vesela za njega. Njegov dan je bio dosadan i treba mu malo zabave, a dio vaših dužnosti je da se pobrinete za to. Smanjite nivo buke. Kad se vaš suprug vrati s posla, isključite sve kućne aparate i naterajte decu da se i ona utišaju. Budite sretni sto ga vidite. Toplo mu se nasmejte i pokažite iskrenu želju da mu udovoljite. Poslušajte ga iako mu možda morate reći puno toga, nemojte to učiniti neposredno nakon njegovog dolaska kući. Neka on prvo govori, on sigurno ima važnije stvari na umu od vas. Ne ometajte ga. Ne žalite se ako vas muž dođe kući kasno navečer ili ako želi otići van na večeru bez vas. Umesto prigovaranja, pokušajte razumeti pod kolikim je on pritiskom zbog posla. Kad je kod kuće, sigurno se želi odmoriti i opustiti. I na kraju, ne postavljajte mu nepotrebna pitanja i ne sumnjajte u njegovu sposobnost prosuđivanje ili integritet. Ne zaboravite da je on gospodar u kući i kao takav će uvek provoditi svoju volju, pošteno i pravedno.
    I zapamtite, dobra žena zna gde joj je mesto.

    P.S. Primenjivo i danas?

  11. #26

    Odgovor: Dočekati ga lepim rečima

    Uglavnom se docekamo oboje prvo poljupcem pa tek onda lepim recima i pitanjima za taj dan aktuelno_
    "neizrecivo je i bezimeno ono što mojoj duši stvara muku i slast i što je još i glad moje utrobe..."

  12. #27

    Odgovor: Dočekati ga lepim rečima

    Citat Neuhvatljiva_ kaže: Pogledaj poruku
    Ah takve smo mi

    Elem dragog uvek dočekam sa rečima : paaaaaaa gdeeeeeee si ti meni......
    izvini mala ali tebe se neşto ne seam
    Ko je za jednu voznjicu

  13. #28

    Odgovor: Dočekati ga lepim rečima

    Hm... 'Zdravo dragi'

  14. #29

    Odgovor: Dočekati ga lepim rečima

    Iskreno, ne sjećam se kada sam ga dočekala lijepim riječima. Kao da njegov dolazak smatram zdravo za gotovo. A.. Bilo bi lijepo da unesem malo svježine, malo da nas trgnem iz kolotečine jer užurbani život je uzeo maha i nekako nisam držala 'važnim' da malo nježnosti unesem što se tiče njegovog povratka doma, tj. da reagiram prpošno i da ga sačekujem...

    Da.. Mogla bih to da promijenim. Znate samo što? Pitat će me muž: ''A što je tebi odjednom?''
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  15. #30

    Odgovor: Dočekati ga lepim rečima

    Uvek ga docekam sa poljupcem....pitam sta ima novo, pustim da malo prica, nahranim ako je gladan......e posle toga znam da ce se on potruditi da udovolji meni.....ako primetim da je nervozan, ljut, zabrinut, ne pitam .......pustim ga malo da iskulira, kasnije mi sam isprica...... i to je to.....

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •