Kako se udvarate? - Strana 4
Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 84
  1. #46

    Odgovor: Kako se udvarate?

    Balkanac:
    1.kupi povodac,okaci na vrat i odvede je kuci
    2.zvekne samar i kad ona okrene drugi odvede je kuci
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  2. #47

    Odgovor: Kako se udvarate?

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Da li u prvi plan stupa odrasli deo vašeg bića, ili pak pokazujete svoje dečačko lice? Na šta, po vašem mišljenju, žene padaju? Čime ste ih osvojili?
    kad im spomenes svoju mamu kako je NAJ

  3. #48

    Odgovor: Kako se udvarate?

    Verujem da udvaranje ženama možda nije ni potrebno. Naime, ubeđen sam da svaka od njih ima neke svoje kriterijume i standarde po kojima procenjuje muškarce i stiče svest da li joj se neko od njih dopada ili ne, tako da kada muškarac počne tu igru zavođenja, verovatno žena već ima mišljenje o njemu i nije nemoguće da se desi da upravo tim svojim mentalnim vežbama udvaranja muškarac pokvari svoji utisak koji je prethodno ostavio kod željene dame...

    Osim toga, udvaranje, po meni, sadrži neku prevratničku crtu u sebi, dozu neiskrenosti sa krajnjim ciljem i komplimenti dobijaju na težini i suštinskom značenju tek kada se ostvari međusobna simpatija...

    Kako se udvaram? Nemam pojma. Iskustvo sigurno pomaže u tome, ali verujem da je najbolji način "udvaranja" biti prirodan i iskren. Pre svega, siguran sam da žene već osete to i da je to "plus" u samom startu, a osim toga, u laži su kratke noge....
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  4. #49

    Odgovor: Kako se udvarate?

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Verujem da udvaranje ženama možda nije ni potrebno. Naime, ubeđen sam da svaka od njih ima neke svoje kriterijume i standarde po kojima procenjuje muškarce i stiče svest da li joj se neko od njih dopada ili ne, tako da kada muškarac počne tu igru zavođenja, verovatno žena već ima mišljenje o njemu i nije nemoguće da se desi da upravo tim svojim mentalnim vežbama udvaranja muškarac pokvari svoji utisak koji je prethodno ostavio kod željene dame...

    Osim toga, udvaranje, po meni, sadrži neku prevratničku crtu u sebi, dozu neiskrenosti sa krajnjim ciljem i komplimenti dobijaju na težini i suštinskom značenju tek kada se ostvari međusobna simpatija...

    Kako se udvaram? Nemam pojma. Iskustvo sigurno pomaže u tome, ali verujem da je najbolji način "udvaranja" biti prirodan i iskren. Pre svega, siguran sam da žene već osete to i da je to "plus" u samom startu, a osim toga, u laži su kratke noge....

    Ja takodje, upravo tako
    Ako mi se stvarno dopada neka devojka uvek sam iskren a i prirodan.

    M tebi svaka cast na razmisljanju i na lepo napisanom tekstu !

  5. #50

    Odgovor: Kako se udvarate?

    Zasmejavam je dok ne padne na ledja od smeha i onda iskoristim situaciju ...
    Ko je za jednu voznjicu

  6. #51

    Odgovor: Kako se udvarate?

    Nema mi ravnog

  7. #52

    Odgovor: Kako se udvarate?

    Ćale mi kupi nove Nike, njima stisnem gas na svom novom autu (hvala ti, tata) i nema greške.

  8. #53

    Odgovor: Kako se udvarate?

    Kako se udvarati nekom zavisi od onoga kome zelis da pokazes svoja osecanja i ja tu ne vidim nikakvo pravilo. Sve krene pogledom.
    Cudno je kako je malo potrebno da budemo srecni a jos cudnije koliko cesto nam bas to malo nedostaje.

  9. #54

    Odgovor: Kako se udvarate?

    Nisam neki udvarac,ustvari ne znam ni kako to treba da izgleda..ali sad mi to nece trebati..

  10. #55

    Odgovor: Kako se udvarate?

    Na zahtev drage koleZinice Marije, da opišem jedno udvaranje. Doduše, traženo je da opišem kako da je odvučem u krevet, što bi podrazumevalo da je drogiram ili na drugi način onesvestim, pa ću se skoncentrisati na dobrovoljni pristanak "žrtve".

    LM:

    Kupio bih veliki buket crvenih ruža, u koji bih ubacio pozivnicu na romantičnu večeru u mojim odajama... Prerušio bih se u dostavljača i uručio joj "paket" uz opasku da je klijent insistirao da je u slučaju pristanka dovezem do odredišta.

    Pošto bi, nesumnjivo, pala na moju bejbi fejs romantiku i urođeni šarm uputili bismo se mom domu.

    Ranije bih, naravno, pripremio namirnice za pripremanje obroka, te njeno omiljeno vino, koje je, jel'te dobro za opuštanje. Čašica vina i malo razgovora bi poslužili za opuštanje, a zatim bih se bacio na pripremanje večere. To bi bilo nešto lagano, ali efektno, da priprema ne traje dugo, a da kasnije aktivnosti ne budu ometene. Dozvolio bih joj da učestvuje u pripremi, ali tek toliko da se ne oseti zapostavljenom. Pošto bi, nesumnjivo, bila impresionirana mojim trudom oko nje, put ka ostvarenju zamisli bi bio utaban.

    Lepo urešen sto, ukusan obrok, moja duhovitos' i šarm, koja ne bi pristala? Posle večere bismo se opustili na sofi uz neki lep film i vatricu koja tinja negde sa strane... Svi uslovi za nezaboravnu noć.


  11. #56

    Odgovor: Kako se udvarate?

    Raspremanje stola i pranje suđa dolaze pre opuštanja na sofi ili posle?


    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  12. #57

    Odgovor: Kako se udvarate?

    Pošto je cilj ostvaren, ko te pita za sudove? Ujutro...

  13. #58

    Odgovor: Kako se udvarate?

    Legnem na krevet i ekam da neko naidje
    Ko je za jednu voznjicu

  14. #59

    Odgovor: Kako se udvarate?

    Svaka zenska druga fora svako muvanje druga prica.
    Najbitnije uvek upali fora koju sam ja licno smislio.

  15. #60

    Odgovor: Kako se udvarate?

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Svaka zenska druga fora svako muvanje druga prica.
    Najbitnije uvek upali fora koju sam ja licno smislio.
    Sto ne napises prirucnik za one koji nemaju toliko zvake za muvanje?
    Najveca vlast je vladati sobom.

Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kako krešete?
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 12.10.2018, 12:30
  2. Kako ste otišli?
    Autor euridika u forumu Dijaspora
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 18.04.2015, 14:29
  3. Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:28
  4. Kako lazu muskarci, a kako zene
    Autor LaraKroft u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 22.05.2012, 15:35
  5. Kako učite?
    Autor Aca1983 u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 11.09.2010, 13:50

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •