Kako se udvarate? - Strana 5
Strana 5 od 6 PrvaPrva ... 3456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 84
  1. #61

    Odgovor: Kako se udvarate?

    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    Sto ne napises prirucnik za one koji nemaju toliko zvake za muvanje?
    Imaju tamo na temi "Startovanje" nesto ranije objavljeno ali je poucno i moze da otkrije tajne koje sam ja odavno razbio

  2. #62

    Odgovor: Kako se udvarate?

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Imaju tamo na temi "Startovanje" nesto ranije objavljeno ali je poucno i moze da otkrije tajne koje sam ja odavno razbio
    Ima vremena naucices jos mnogo toga.
    Najveca vlast je vladati sobom.

  3. #63

    Odgovor: Kako se udvarate?

    Iskreno..nikad se nisam udvarao ali sam preko fona, pogresio broj(jer sam bio ) i onda poruka.. ko je sta je ,ko sta i rodila se nova ljubav
    A sto se tice prirucnika i fora..bez uvrede al ja nikad nebi tudje fazone koristio, pre se nebi nikad ni udvarao..

    Toliko od mene ..

  4. #64

    Odgovor: Kako se udvarate?

    Da li u prvi plan stupa odrasli deo vašeg bića, ili pak pokazujete svoje dečačko lice? Na šta, po vašem mišljenju, žene padaju? Čime ste ih osvojili?
    prvo je pitam 'mala,bi li se ti udala dje bi ti bilo lijepo'
    ma postavim se kao frajer,frajer sa stilom...budem duhovit,ili se to meni chini uglavnom,prodjem

  5. #65

    Odgovor: Kako se udvarate?

    Stavih malopre post na "Recepti za zavođenje", kad ono, posle nekoliko minuta, njega nema. Tek ondaK sam obratiJo pažnju da je postavljač teme misliJo na prave recepte. One što se samo oralno konzumiraju.



    Pa evo da ga ponovim ovde. Valjaće za nauk. A odgovor o uspešnosti ćemo, nadam se, uskoro dobiti.



    Citat neobarocco kaže: Pogledaj poruku
    sto se tice autocada i ostalih programa autodesk-a nesto bas i ne mirisu ati-jeve karte

    pored Avira tu je i usluga Autodesk support slobodno prenesite dole pomenutoj

    ne bi li koje layer-e razmenili
    Udvaranje preko najbolje drugarice. Vazda bilo in.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  6. #66

    Odgovor: Kako se udvarate?

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    Legnem na krevet i ekam da neko naidje
    & underpaid......

  7. #67

    Odgovor: Kako se udvarate?

    Žene padaju na mušku finoću i slatkoću ... budeš kulturiška, mediš joj, i to je to

  8. #68

    Odgovor: Kako se udvarate?

    daj (mi) pi*ke, znam da imaš..
    pali, sigurno...pa makar i za šamarčinu..
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  9. #69

    Odgovor: Kako se udvarate?

    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku
    ...Udvaranje preko najbolje drugarice. Vazda bilo in.
    na taj nacin feedback je 89,64 % pozitivan...radjeno prema slucajnom uzorku

  10. #70

    Odgovor: Kako se udvarate?

    Citat neobarocco kaže: Pogledaj poruku
    na taj nacin feedback je 89,64 % pozitivan...radjeno prema slucajnom uzorku
    Man' se ti anketa i statistike.
    Pitan si biJo za konkretni ukliz!
    Sve mi nešto liči da si u onih 10,36%.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  11. #71

    Odgovor: Kako se udvarate?

    cekam feedback, nema ga jos...
    Poruku je izmenio neobarocco, 05.03.2010 u 10:37

  12. #72

    Odgovor: Kako se udvarate?

    Više se ne udvaram. Bojim se da neka pristane.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  13. #73

    Odgovor: Kako se udvarate?

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    Na zahtev drage koleZinice Marije, da opišem jedno udvaranje. Doduše, traženo je da opišem kako da je odvučem u krevet, što bi podrazumevalo da je drogiram ili na drugi način onesvestim, pa ću se skoncentrisati na dobrovoljni pristanak "žrtve".

    LM:

    Kupio bih veliki buket crvenih ruža, u koji bih ubacio pozivnicu na romantičnu večeru u mojim odajama... Prerušio bih se u dostavljača i uručio joj "paket" uz opasku da je klijent insistirao da je u slučaju pristanka dovezem do odredišta.

    Pošto bi, nesumnjivo, pala na moju bejbi fejs romantiku i urođeni šarm uputili bismo se mom domu.

    Ranije bih, naravno, pripremio namirnice za pripremanje obroka, te njeno omiljeno vino, koje je, jel'te dobro za opuštanje. Čašica vina i malo razgovora bi poslužili za opuštanje, a zatim bih se bacio na pripremanje večere. To bi bilo nešto lagano, ali efektno, da priprema ne traje dugo, a da kasnije aktivnosti ne budu ometene. Dozvolio bih joj da učestvuje u pripremi, ali tek toliko da se ne oseti zapostavljenom. Pošto bi, nesumnjivo, bila impresionirana mojim trudom oko nje, put ka ostvarenju zamisli bi bio utaban.

    Lepo urešen sto, ukusan obrok, moja duhovitos' i šarm, koja ne bi pristala? Posle večere bismo se opustili na sofi uz neki lep film i vatricu koja tinja negde sa strane... Svi uslovi za nezaboravnu noć.


    jbt.....neki put se pitam,sta to nije u redu s mojim jebenim zivotom?!?!?
    kako to da se covek rodi imun na ovakve stvari?
    Ploviti se mora i bez broda ..

  14. #74

    Odgovor: Kako se udvarate?

    Komunicirajuci sa decom muskom spola zakljucivam da se ovaj izraz medju omladinom uopste vise ne koristi, a bas je romantican, nekako starinski i vise mi se dopada od njegovih modernih ekvivalenata:
    muvanje
    trzanje
    cimanje
    ukliz
    Udvaranje: nista kreshtavo ni grubo.. govori o osvajanju i posvecenosti.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  15. #75

    Odgovor: Kako se udvarate?

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Verujem da udvaranje ženama možda nije ni potrebno. Naime, ubeđen sam da svaka od njih ima neke svoje kriterijume i standarde po kojima procenjuje muškarce i stiče svest da li joj se neko od njih dopada ili ne, tako da kada muškarac počne tu igru zavođenja, verovatno žena već ima mišljenje o njemu i nije nemoguće da se desi da upravo tim svojim mentalnim vežbama udvaranja muškarac pokvari svoji utisak koji je prethodno ostavio kod željene dame...

    Osim toga, udvaranje, po meni, sadrži neku prevratničku crtu u sebi, dozu neiskrenosti sa krajnjim ciljem i komplimenti dobijaju na težini i suštinskom značenju tek kada se ostvari međusobna simpatija...

    Kako se udvaram? Nemam pojma. Iskustvo sigurno pomaže u tome, ali verujem da je najbolji način "udvaranja" biti prirodan i iskren. Pre svega, siguran sam da žene već osete to i da je to "plus" u samom startu, a osim toga, u laži su kratke noge....
    Pravo muski i iskreno
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

Strana 5 od 6 PrvaPrva ... 3456 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kako krešete?
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 12.10.2018, 12:30
  2. Kako ste otišli?
    Autor euridika u forumu Dijaspora
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 18.04.2015, 14:29
  3. Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:28
  4. Kako lazu muskarci, a kako zene
    Autor LaraKroft u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 22.05.2012, 15:35
  5. Kako učite?
    Autor Aca1983 u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 11.09.2010, 13:50

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •