"Pozovi M... ili će on tebe" - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 22 od ukupno 22
  1. #16

    Odgovor: "Pozovi M... ili će on tebe"

    @najgora
    Mislila si na kliskoteku

    @gerbes
    Da definitivno je bilo bolje indeksovo radio pozorište, ali mu je bolja bila i ekipa
    koliko se ja sećam jeste bila ideja Neše Leptira, ali dok su krenuli da je realzuju on je već bio prezauzet muzikom
    Od starih emisija mi je bio neprevaziđen Šlogun

    Zašto sunce ne sija noću? Danju se i onako vidi !
    Možda i sija noću, samo je mrak pa se ne vidi

    Daj učini čoveku taj harakiri, kad te tako lepo moli
    Ma neću da mu radim taj harakikiriki.
    nisam to radio nikada do sada
    i neću valjda sad, pod stare dane da se učim

    terbao bih negde da imam kasete sa epizodama "SIV i dom" "Gnjavnik" i "Male oglase" al se sve nešto bojim da se na njih uhvatio debeo sloj prašine
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: "Pozovi M... ili će on tebe"

    Evo bas sad ga gledam i umirem od smeha kakav je on lik...kako izdrzi a da ne pukne od smeha, nije mi jasno
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: "Pozovi M... ili će on tebe"

    Ja sam slučajno uhvatila pre neki dan emisiju u kojoj mu je gostovao Blaža Kako sam videla Blažu, tako sam pomislila: "E baš su se našli"
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: "Pozovi M... ili će on tebe"

    'gospođo,prodajemo jednodnevne piliće,da li ste za trampu...'

    'da,da,treba i da mi hranite kerove,znate to su 2 dobermana,samo se ne slažu baš najbolje sa ljudima,držimo ih u butiku...'

    i legendarna epizoda kad njemu i voji gleda u tarot preko telefona neka žena
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: "Pozovi M... ili će on tebe"

    Citat PropelerZviz kaže: Pogledaj poruku
    Meni to izgleda malo surovo, pogotovo što neki razgovori budu neprijatni i traju dugo... na taj nacin možete i od normalnog čoveka napraviti blesavog. Mislim da je emisija višak u moru dekonstruktivnih televizijskih emisija. Još jedna zaje******a! Meni to više nije smešno. Nekada sam i ja zezao ljude sa drštvom, ali nismo zajedno imali godina koliko Mićko! Folirali smo neke nagradne igre i pustali ljude da pogađaju pesme... i redom su nasedali.
    Ne znam šta je žalosnije gledati? Nekoga kako se iživljava, ili mentalitet pojedinih sagovornika....
    Slazem se.
    Gotivila sam Micka u vreme Indexovaca, a ova emisija mu je trajala otprilike koliko je i valjala.
    Cela stvar neodoljivo podseca na slucaj "Stole - vole" i kad sam videla o cemu se radi prestala sam da pratim.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  6. #21
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: "Pozovi M... ili će on tebe"




    STOLE-VOLE vala baš,i grđe.kreteni i treba tako
      Vrh

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Sta znaci "Nezavisnost" i "Suverenitet"?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.03.2012, 18:30
  2. "Nova" i "stara" dijaspora
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2008, 10:20
  3. Od "Keca" do "Petice"
    Autor swba u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.12.2006, 08:29

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •