Kako najbolje "punite baterije"? - Strana 2
Strana 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 100
  1. #16

    Odgovor: Kako najbolje "punite baterije"?

    Otfuram u grad i sipcim sa muzikom, odem do nekog kluba, sedim na mojim omiljenim lokacijama i zevam na sve cetiri strane sveta, odem negde na vikend, sredjujem moju malu kucnu zen bastu, lepo je izgrabuljam pa vidim gde cu sad da postavim hram, gde perca, kakav cu putic od kamencica da napravim, gde cu nosoroga ili zirafu, legnem da spavam, odvalim omiljeni album, i sex brate - to mi najbolje puni baterije. Ma ima tu jos stvari, kombinujem u zavisnosti od raspolozenja
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #17

    Odgovor: Kako najbolje "punite baterije"?

    Onomad sam baš bila totalno ispražnjena. Neki ludaci na poslu, problemčići u kući... Počnem da gledam neki film na te-ve-u, smorim se posle par scena... I onda, obujem patike, napravim krug oko bloka, pa mi ne bude dovoljno. Naoružana motkom - kao ubojitim sredstvom protiv pasa lutalica, odem do Save i u širokom luku se vratim kući. Milina. Ujutru sam ustala odmorna i orna za izazov novog dana!
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  3. #18

    Odgovor: Kako najbolje "punite baterije"?

    zavisi od vremena , kad je toplije obično sednem na bajk stavim slušalice i vozam se...zimi opet stavim sluške i sednem za komp...uglavnom muzika je jedan od boljih izuma čovečanstva... to je to !
    Ljudi mogu da oproste sve osim iskrenosti !!!

  4. #19

    Odgovor: Kako najbolje "punite baterije"?

    Pogledam neki film koji obozavam ili izadjemo na sladoled sa cerkicama...mada se neki put bacim u krevet i spavam...sve zavisi koliko su mi baterije ispraznjene....

  5. #20

    Odgovor: Kako najbolje "punite baterije"?

    Napravim nesicu,smotam noge pod tur,udobno se zavalim u fotelju i iskuliram mojih 30 min.To vreme ne delim ni sa kim, jednostavno ako ne uspem da ga odvojim za sebe osecam se smrvljeno i uskraceno.

  6. #21

    Odgovor: Kako najbolje "punite baterije"?

    Glavu najcesce odmorim kad slusam moju omiljenu muziku, i kad usto pisem na forumu.. Posto sam po ceo dan na poslu, volim ujutru da odtrcim jedan sat (zavisi koliko imam vremena) po svezem vazduhu i navece takodje kad dodjem kuci.. Voce mi uvek da energiju, i karate u krevetu Setnja.. Lepa rec.. Zanimljiv vic.. Naslo bi se mnogo toga, al je kasno, pa ne mogu da se setim vise
    Poruku je izmenio goldie, 15.05.2007 u 11:36 Razlog: nema potrebe za boldovanim slovima

  7. #22

    Odgovor: Kako najbolje "punite baterije"?

    Kupatilo...kada puna vode...svece....crno vino....omiljena muzika....omiljen miris u obliku ulja za kupanje...obozavam da se kupam
    Ako mi se tad ne napune baterije...mi akkumulator pokvaren

  8. #23

    Odgovor: Kako najbolje "punite baterije"?

    Jutarnjom jednocasovnom setnjom.
    Ponekad masazom, kupanjem a i pecanjem kada to vreme dozvoljava.
    Uvece uz akvarium.
    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...

  9. #24

  10. #25

    Odgovor: Kako najbolje "punite baterije"?

    Uz soljicu kafe i dobru muziku...

  11. #26

    Odgovor: Kako najbolje "punite baterije"?

    sport ... fizike aktivnosti
    Ko je za jednu voznjicu

  12. #27

    Kako najbolje "punite baterije"?

    Kao prvo, moram da oko sebe okupim drage mi, pozitivne likove, one koji su moj izbor. A onda... Najbolje da se negde usput samo rodi ideja, napuni rezervoar i krene u nepoznatom pravcu. Dobra ekipa, smeh, dragost, skitnja, priroda,.... pa ko ne bi napunio baterije.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  13. #28

    Odgovor: Kako najbolje "punite baterije"?

    U drustvu sa prijateljima....

  14. #29

    Odgovor: Kako najbolje "punite baterije"?

    ...ubedljivo najbolje baterije punim sportom...ustvari,to mu dodje i neki ventil od raznih sranja koja spopadaju svakodnevnog coveka...ali sam sport nista ne bi vredeo,da kad dodjem kuci,ne provedem vreme sa svojom cerkom i ne dopustim joj da mi radi sta hoce...
    ...hell ain't a bad place to be......

  15. #30

    Odgovor: Kako najbolje "punite baterije"?

    ....ovako, muza posaljem na pecanje, dete posaljem kod bake i.......punim baterije....
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

Strana 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kako sprečiti "odliv mozgova"?
    Autor SQUAW u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 23.09.2018, 14:25
  2. Kako izaci na kraj sa "dragom svekrvom / tastom" ?
    Autor makilli u forumu Porodica
    Odgovora: 101
    Poslednja poruka: 07.02.2015, 12:21
  3. Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 30.03.2011, 21:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •