Bračne razmirice - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 19 od ukupno 19
  1. #16

    Odgovor: Bračne razmirice

    A zbilja u kojem ih nema...

    Mrzim svađe..a uvijek baš uvijek se posvađamo radi gluparije i to ne bezveze več zato što je jedno od nas bilo toliko nervozno da je lavina krenula zbog gluparije. Ali srečom pa kako došlo tako prošlo....malo se durimo malo ne pričamo svak na svoju starnu i polako za par sve sati sve po starom.
    Ja kada sam kriva čutim i ni pis iz mene ne svađam se ako sam kriva..što sada greška. Ali on se onda sam sa sobom svađa.. Ali ako nisam kriva jaoo mene jadan on..bude ponekad iznenađem mojoj rekacijom..jer mrzim kada se događa nepravda..a pogotovo kada sam ja glavni glumac

  2. #17

    Odgovor: Bračne razmirice

    Ranije smo imali puno razmirica.
    Manjih, većih, kraćih, dužih, krvavih, manje krvavih, sasvim malo krvavih...
    Odvojenim istraživanjima smo nakon nekih 2O-tak godina došli do fenomenalnog
    otkrića.
    Naime!
    Svaka naša razmirica se u 1oo od 1oo slučajeva završavala ili pomirenjem,
    ili pomirenjem sa burnim-neobuzdanim sexom.
    Znači!
    Džaba smo se svađali...mogli smo se oma jbti....čista matematika.
    Obogaćeni ovim saznanjem nekako smo se sa vremenom prestali svađati.
    Verovatno i godine igraju tu neku ulogu ali u svkom slučaju problema i dalje ima među nama
    samo što ih rešavamo cool. Skrešemo jedno drugome ladno u lice sve što mislimo,
    naravno jedan po jedan dok drugi strpljivo sluša a posle se povučemo svak na svoju stranu
    da razmišlja.
    Kada se glave razbistre, glasamo dali ćemo se jbti ili ne. Čista demokratija!

  3. #18

    Odgovor: Bračne razmirice

    Muz i ja smo dve suprotnosti.Ali totalne.Kao sever i jug.
    Tako da razmirica ima.Jos uvek.
    Priznajem jesam neko ko ne odstupa kad sam sigurna da sam u pravu,ali umem da popustim kad vidim da sam preterala.
    Oko cega plane svadja?
    Imamo razlicit stav po pitanju vaspitanja dece,po pitanju trosenja novca,po pitanju izlazaka ....Cek da se setim.....uglavnom nije mi tesko da dodjem u konflikt jer se ne slazem.I to i naglas kazem.Jasno i glasno.
    Ponekad pomislim da zeli da mu to sve uvijem u oblandu.A ja to ne umem.

    Mrzim svadje,konflikte,rasprave.
    Posle rasprave se osecam praznom,iscrpljenom.
    A kako zavrsimo svadju? Obicno on kuva kafu.
    Najveca vlast je vladati sobom.

  4. #19

    Odgovor: Bračne razmirice

    Znate koje razmirice nikako nisam voljela? Oko odgoja djeteta. Ako bi muž pretjerao sa kaznom ili nečim sličnim, trudila sam se da pred malom njemu ne proturječim
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •