Kakva ste domacica? - Strana 4
Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 77
  1. #46

    Odgovor: Kakva ste domacica?

    Nezainteresirana ali sa malom naznakom volje da se to promjeni. Ma mene je strah da ne ispadnem očajna pa radije šutim i prepustim drugima da se osjećaju kao kod kuće.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  2. #47

    Odgovor: Kakva ste domacica?

    solidna....muz se ne zali, to je valjda najbitnije.

  3. #48

    Odgovor: Kakva ste domacica?

    mislim da je ovo vise pitanje za moju polovinu.....ono kaze da me ne bi menjao.......verovatno dok ne naidje na bolju
    Najveca vlast je vladati sobom.

  4. #49

    Odgovor: Kakva ste domacica?

    Nisam bas od onih koje nose sliku svog sporeta u novcaniku ali, vidim, ima i gorih od mene. Malo zabusavam pa malo zablistam

  5. #50

    Odgovor: Kakva ste domacica?

    potpuno organizovana i prilično snalažljiva..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  6. #51

    Odgovor: Kakva ste domacica?

    ponekad mi kazu da sam bolesnamislim da im to znaci da preterujem,ali sta cu kad sam takva
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  7. #52

    Odgovor: Kakva ste domacica?

    Kampanjac, kao i u svemu što radim...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  8. #53

    Odgovor: Kakva ste domacica?

    Pojma nemam. U kuhinji i kupatilu ne podnosim nered i prljavštinu, tu uvek možeš da jedeš sa poda i odakle hoćeš štonokažu. U kući se ne puši pa i zavese potrpam u mašinu da nam mirišu, a ne što su prljave&smrdljive. Da kuvam obožavam, to je za mene čarolija a ne obaveza, imam kome da kuvam i to nikad ne radim kad sam nervozna. Kad treba da izbacim neku negativnu energiju ja se dohvatim dekontaminacije nečega do stadijuma perfekcije... čišćenja daljinskog upravljača na primer... ili fiksnog telefona... jedared sam četkicom za zube koju sam nameravala baciti oribala sve fugne u kupatilu
    Da peglam ne volim, posteljina se menja jednom nedeljno, dosta toga radimo svi zajedno i u hodu rasklanjamo tako da nije ništa specijalno teško, a ni specijalan krš, pa su i prostorije koje nisu kuhinja i kupatilo uglavnom pristojne iako ih znam ispreskakati sa zadovoljstvom ponekad. Mrzi me da sređujem papirčine po mom stolu. Sa podovima se zezaju muškarci kad su raspoloženi da ih opomenem.
    Preko godine kad je lepo vreme terase moraju biti čiste i cvećovite da se može uživati, a zapustim ih totalno zimi kad je hladno.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  9. #54

    Odgovor: Kakva ste domacica?

    nikakva
    volim da je kupatilo u redu i volim da su sudovi oprani
    ostalo moze i ne mora
    peglam sve,i carape i gace
    kuvam ..hm..pa,uglavnom sam u improvizacijama najbolja
    jedemo u krevetu i gledamo filmove
    ako nemam vremena (kao sad) ja zazmurim dok idem kroz lom i odem u krevet....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  10. #55

    Odgovor: Kakva ste domacica?

    fenomenalna




  11. #56

    Odgovor: Kakva ste domacica?

    paaaaa..dok je majka kupowala ugaonu,nocas ja sam joj oprao sude,i samim tim bio odlicna domacica ajde,da i ja to odradim,ucinjelo mi se pametno u tom trenutku!

  12. #57

    Odgovor: Kakva ste domacica?

    zziva nisam....

    **********************************

    a ja....hm....moglo bi se reci nikakva....

  13. #58

    Odgovor: Kakva ste domacica?

    Perfekcionista kao u svemu tako i kuci,
    ne volim nered,tako da se najbolje osecam kad je sve
    uredno,osim peglanja,e to stvarno ne volim i uvek
    mi treba psihicka priprema od po nekoliko dana
    da se latim pegle...

  14. #59

    Odgovor: Kakva ste domacica?

    ja bre mogu da zivim u krtogu do nosa, samo dok mogu u njemu da se snalazim, bolje receno, dobro se snalazim u mom krtogu
    iako ne volim nered, nigde, ja sam za ono da se skloni samo vidljivo na neko mesto na kom se nered nece videti ali, svesna svojih obaveza, dodje i meni minut, pa sklonim retko, ali dodje
    jedino gde ne tolerisem nered je kuhinja i kuhinjski sto.. iako ga ne sklonim ja svaki put, tanjiri moraju cisti, isto kao i pribor sa kojim jedem i u koji odlazem hranu
    kupatilo djene-djene, nikad nije toliko zapusteno da ne mozes da budes u njemu
    najgora prostorija u kuci je definitivno shok soba, odnosno prostorija u koju se odlaze sve sto ne treba po kuci.. a bogami, greskom se tamo nadje dosta stvari koje trebaju, pa onda oci kopamo jedni drugima gde su sklonili..
    i da, moja kuca inace jede stvari. pojeo mi je do sada par grudnjaka, carapa i majci.. sestri isto tako i par mindjusa.. nema gi nigde
    tako da.. rekla bih da nisam losa domacica, iako umem savrseno dobro da zavorim oci na nered i da se probijam kroz njega dosta dugo.. dok ne dosadi
    i iskreno, u neredu najbolje i fukncionisem, jer bas kad je nered, znam gde sta ostavim, dok kad sklonim, ne mogu da se snadjem normalno li je to?
    Krek, krek.. Ne gudra

  15. #60

    Odgovor: Kakva ste domacica?

    ne bilo vi naređeno da izijete ono što ja skuvam...

    iz mog lavaboa možeš da jedeš..sudopera je vazda osposobljena za rad i normalno funkcionisanj (mrzim one planine od suđa)..
    a ovo ostalo..kako mi kad dune..umijem da kuvam, nijesma neka vrsna kuvarica, ali ne volim..i lišavam sebe svake obaveze..
    neko reče e mu je čitanje omiljeni kućni posao..i meni vala, uz gledanje filmova...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Parfem otkriva kakva ste osoba
    Autor irnik u forumu Lepota
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 25.12.2011, 23:45
  2. Kakva biste veštica bili?
    Autor Goga u forumu Spomenar
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 09.12.2009, 20:01
  3. Kakva osećanja jesen budi u vama?
    Autor love hunter u forumu Ljubav
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 11.11.2009, 18:11
  4. Ma daj, kakva ljubav! Nije to za mene...
    Autor kissigirl u forumu Ljubav
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 21.10.2009, 17:41

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •