Knjiga utisaka! - Strana 19
Strana 19 od 28 PrvaPrva ... 91718192021 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 271 do 285 od ukupno 419
  1. #271

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    @Cool site@ Cool clanovi,cool clanice,jedinstveni ste,dopada mi se nacin vaseg razmisljanja,zato sam dosao ovde,sve je super!!!

  2. #272

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    A jel vredi da se upisem u knjigu utisaka posle skoro 365 dana?

    Pa ovako
    Forumasi su simpaticni,slatki cak i kad se ne slazu i kad udju u konflikt zbog neke teme,ima sale,dobrih tema , lepog druzenja..Svidja mi se toplina kojom odise ovaj forum...
    Najveca vlast je vladati sobom.

  3. #273

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    U poslednje vreme na forumu se primećuje agresivno ponašanje klasičnih forumskih trolova, čije trolovanje mnogo bije oči, srozava nivo na kome se ovde nekada diskutovalo i definitivno je forum već dosta izgubio od onoga što ga je izdvajalo iz mora drugih opštih foruma, forumčića, "city"-ja i "cafe"-a.

    Na prvi pogled, skoro da nema ozbiljne teme koja vrlo brzo ne postaje zatrovana i pretvorena u besmisleno trućanje sitnih duša izgubljenih i umornih od besciljnog lutanja po svome zidiću, na kome više nema mesta, pa onda zapišavaju gde stignu. Njima treba pomoći na drugi način a ne im dozvoljavati da učvršćuju svoju iluziju i produbljuju fantazije u koje su ogrezli, time im se ustvari samo odmaže. Takođe, glupost ne sme da se toleriše! ("sedi, jedan, piši ponovo!")

    Znam da se moderatori trude i rade svoj posao kako najbolje umeju, mogu samo da zamislim koliko je smeća obrisano i koliko se svakodnevno briše, ali mnogo toga se toleriše, ostavlja, da čak postaje uobičajeno da svaka tema prerasta u lični obračun pojedinaca, ili pojedinca sa grupom, ili grupe sa pojedincom, ili grupe sa grupom.

    Forum će prerasti u nakot trolova, a volju da pišu izgubiće svi oni koji imaju šta da kažu i jednostavno će otići... a na šta će onda forum da liči? Pa na nešto što postoji u hiljade primeraka svuda po mreži, postaće jedan od, i neće biti više Onaj vojvodinacafe.

    Voleo bih da se svi informišu, a naročito moderatori, o tome šta je jedan internet trol:

    What is an Internet Troll? (Posting Guidelines - Netiquette) What is a Forum Troll? pa možda zajednički dođemo do rešenja kako da ih se oslobodimo.

    Eto, upisah se i ja u knjigu utisaka....... pozdrav!







    "da li mi je utisak varljiv ili ne, on mene pita šta sam čito", R3.






    ...
    Боље је наставити да пијеш, него престати кад не треба.

  4. #274

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    Ja bih ovde da zahvalim zaboravnom forumasu koji mi je dao reput, na temi kako izgleda vas desktop...
    i svima koji me razumeju i tese.

    Od srca hvala, najbolji ste
    "Ljepota nije u licu; ljepota je svjetlost u srcu."

  5. #275

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    Hebo vas forum na kome post nestane kada kliknemo na "pošalji odgovor" . U zadnje vreme mi se to desilo nekoliko puta i onda odustajem od ponovnog pisanja!!!
    Da ne pominjem da nikako da se otarasite exploita koji atakuje na forumaše nudeći im promene Security Centra (Internet antivirus pro...i sl. sranja).
    Ako je i za "pojas zadenuti"...onda bar se potrudite da sam forum bude čist, bez exploita, bubica i nelogičnosti. Problema je malo previše za moj ukus.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  6. #276

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    E neka si im rekao
    U principu, potrebno je samo da se vratiš unazad i otkucano se pojavi, ali piči ti unapred
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #277

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    Pa i meni nestaje sve češće nick i danas kao što je rečeno neki virus opomena ali neću ih sada zbog toga tek tako napustiti. ma nećeš ni ti, jel tako?
    I tako u beskrajno!

  8. #278

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Hebo vas forum na kome post nestane kada kliknemo na "pošalji odgovor" . U zadnje vreme mi se to desilo nekoliko puta i onda odustajem od ponovnog pisanja!!!
    Da ne pominjem da nikako da se otarasite exploita koji atakuje na forumaše nudeći im promene Security Centra (Internet antivirus pro...i sl. sranja).
    Ako je i za "pojas zadenuti"...onda bar se potrudite da sam forum bude čist, bez exploita, bubica i nelogičnosti. Problema je malo previše za moj ukus.
    Meni se isto dogadja. I dok sam prvi problem rasila, vraćajući se unazad, taj navodno antivirus program se jednostavno ne moze ukloniti. Klik na X, klik na cancel, nema sanse,i klikcuci tako u besu, mozda sam kliknula gde ne treba i zeznuo mi je komp. Kod nas na poslu teze je doci do momaka koji rade na sređivanju problema sa kompovima, nego do ministarke
    Dosao je, nesto pravio, ali ga nije skinuo, sad mi je desktop siv, nema da postavim sliku, jer je postavljena, ali se ne vidi, rezolucija mi je poremecena, pa su mi slova i sve, veci nego sto treba, dokument u Wordu, ide van strane, i svasta nešto. Evo i sada na prvi pokusaj da se ulogujem, čim sam kliknula na link na mailu, pojavio se,taj antivirus. Jedini način da se ukloni, bar sam ja tako provalila, je da se iskljuci komp.
    Sad imam bas problema u radu, ali trpim.
    "Ljepota nije u licu; ljepota je svjetlost u srcu."

  9. #279

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    Citat Sneza58 kaže: Pogledaj poruku
    Ja bih ovde da zahvalim zaboravnom forumasu koji mi je dao reput, na temi kako izgleda vas desktop...
    i svima koji me razumeju i tese.

    Od srca hvala, najbolji ste
    brate,u pravu si,imam i ja tih problema

    Izvini Snezana,poruka je namenjena Sivom,moja greska,sorry!

  10. #280

  11. #281

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Hebo vas forum na kome post nestane kada kliknemo na "pošalji odgovor" . U zadnje vreme mi se to desilo nekoliko puta i onda odustajem od ponovnog pisanja!!!
    Da ne pominjem da nikako da se otarasite exploita koji atakuje na forumaše nudeći im promene Security Centra (Internet antivirus pro...i sl. sranja).
    Ako je i za "pojas zadenuti"...onda bar se potrudite da sam forum bude čist, bez exploita, bubica i nelogičnosti. Problema je malo previše za moj ukus.
    brate imam i ja tih problema,isto

  12. #282

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    sta je u prawu
    brate,ovo za odgovor i ostalo sto je naveo

  13. #283

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    brate to je zena..i samo se zahwalila,nema tu problema

  14. #284

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    brate to je zena..i samo se zahwalila,nema tu problema
    znam bato,za Snezu se izvinjavam,komlikovano citiranje,mislio sam na sivog

  15. #285

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    Uh, ala ste zapetljali
    Nista ne razumem. Pretpostavljam da je greškom citirano moje zahvaljivanje, umesto poruke Sivog, koju sam i ja citirala o problemima sa tehnikom.
    Neka, bar sam se nasmejala...
    "Ljepota nije u licu; ljepota je svjetlost u srcu."

Strana 19 od 28 PrvaPrva ... 91718192021 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Knjiga kojoj se stalno vraćam
    Autor SQUAW u forumu Književnost
    Odgovora: 95
    Poslednja poruka: 11.09.2019, 18:10
  2. Traži se knjiga
    Autor zoća u forumu Književnost
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 14.02.2015, 03:51
  3. Ginisova knjiga rekorda
    Autor ZOE u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 07.06.2014, 16:07
  4. Knjiga za decu...
    Autor JelaS u forumu Književnost
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 21.07.2008, 14:07
  5. Sajam knjiga
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 07.11.2006, 16:18

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •