Da li ste empata? - Strana 3
Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 55
  1. #31

    Odgovor: Da li ste empata?

    Previse je bilo bola u mom zivotu, narocito poslednjih nekoliko godina, i nijedna tudja bol ne moze da me dotakne toliko, koliko sopstvena. Ali tudja sreca me ispunjava neobicnim zadovoljstvom. Tudja bol moze i mene da zaboli, samo ako mi je osoba koja prolazi kroz bol draga.
    neunistiva zlojebaba!

  2. #32

    Odgovor: Da li ste empata?

    ovde svi empate..
    elem.. da se prikljucim
    pre bih rekal da sam saosecajna nego sto sam empata.. ljudi su cudna sorta..
    dok npr. sa zivotinjama mi je sasvim obrnuta stvar.. ne mogu da vidim da se zivotinja pati, nikako sve bih ucinila samo da pomognem zivotinji, da je nahranim, ako je povredjena, da joj pomognem da je manje boli ili da saniram povredu.. pa koliko sam samo lutalica i macaka i pasa dovukla kuci.. tako da.. mnogo mi teze padne kad vidim da se zivotinja muci.. valjda zato sto pretpostavljam da joj nema ko pomoci kao coveku..
    Krek, krek.. Ne gudra

  3. #33

    01 Odgovor: Da li ste empata?

    I previse,na zalost.
    Ako vam je dobro ... onda nista!

  4. #34

    Odgovor: Da li ste empata?

    Citat Kalina kaže: Pogledaj poruku
    Jesam, i to me jako opterecuje....
    Ponekada se osecam kao kanta za djubre u emotivnom smislu.....ufff
    Kao da upijem svu losu energiju u svom okruzenju, i onda eto mene u emotivnim problemima do guse....i to ne u svojim.....
    takodje... ali opet ako je neko jako jako srecan, onda i mene obuzme taj osecaj srece i onda je to bas fin osecaj
    Citius, Altius, Fortius.

  5. #35

    Odgovor: Da li ste empata?

    U pravom smislu te reči!

    Možda je to uopšte karakteristika mog horoskopskog znaka,...,kako bilo,nisam još upoznala nekog kao što sam ja.Upijam tuđe emocije kao sunđer.
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  6. #36

    Odgovor: Da li ste empata?

    bez obzira na sav bol koji sam dozivela u zivotu, ne mogu da zakljucam svoja osecanja, da ne osecam nista, da budem ko kamen kad neko drugi prolazi kroz teske trenutke.
    cak mislim da zbog sveg onog sto sam prozivela ta osecanja, empatija, je jos jaca.


  7. #37

    Odgovor: Da li ste empata?

    Slažem se sa Bombicom. Vrlo me pogadja bol drugih ljudi, i što više patim, sve više me boli i tudji bol, jer ga bolje razumem.
    "Ljepota nije u licu; ljepota je svjetlost u srcu."

  8. #38

    Odgovor: Da li ste empata?

    Jesam. Odvratni, nepopravljivi, dosadni empata.
    Polako trnem vremenom, ali je empatija i dalje prisutna u velikoj meri.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  9. #39

    Odgovor: Da li ste empata?

    To mi je drugo ime...salim se sada, ali zaista jesam! Ponekada mi se cini da pocinjem ne da" zivim tudju bol, ne raspolozenje.......pocinjem da emitujem kao da se meni dogadja", naravno kada se radi o meni vaznim i bliskim ljudima....
    To nije dobro za mene, ali nije mi zao, ne volim ljude koji nemaju "sluh" za bliznje svoje
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  10. #40

    Odgovor: Da li ste empata?

    Hm.

    Ne pogađa me ništa što pročitam u novinama, od cuNamija do saobraćajki (pomislim ja: jao, tužno, ali nije to to).

    Al' zato one koje zavolim...ne prebolim nikad.

  11. #41

    Odgovor: Da li ste empata?

    Pa ja sam rak u horoskopu znaci sentimentalnost je tu na delu.Volim da pomognem,da saslusam,dam savet ali kad me neko iznervira okrecem mu ledja za ceo zivot i ne obazirem se vise u natrag.Takav sam

  12. #42

    Odgovor: Da li ste empata?

    Jesam. Brinem za ljude,zivotinje,prirodu.Razalostim se kad vidim tragediju.Volim da pomognem ako mogu....

    Saosecajna sam,boli me kad vidim tudju patnju i bol.
    Tuzna kad vidim sta je dece bez roditelja....
    Najveca vlast je vladati sobom.

  13. #43

    Odgovor: Da li ste empata?

    Jesam, i previse!
    "Ljepota nije u licu; ljepota je svjetlost u srcu."

  14. #44

    Odgovor: Da li ste empata?

    Da...... ali to je jace od mene

  15. #45

    Odgovor: Da li ste empata?

    Da, svakako saosećam sa osobama koje su mi bliske, sa prijateljima koji su u nekim problemima i dok god je njima loše, i meni je. Mislim na njih, kako da im pomognem, ako sam u mogućnosti.
    Prvi utisak uvek vara

Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •