Evrovizija - Eurovision 2007 - Strana 2
Strana 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 92
  1. #16

    Odgovor: Eurosong 2007.

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Nadam se njihovoj pobedi... posebno što mlada mama peva bolje nego ikada
    I ja.


    Ali kad sam videla i cula Izraelce
    "Push the button"


    The world is full of terror
    If someone makes an error
    He's gonna blow us up to biddy biddy kingdom come
    There are some crazy rulers they hide and try to fool us
    With demonic, technologic willingness to harm....

    (Translation from Hebrew: )
    Messages are exploding above me
    missiles flying over me and falling on me...
    Between a rocket and a weapon
    between a kidnapped person and opportunism...
    nothing is what everybody does.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Eurosong 2007.

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku


    The world is full of terror
    If someone makes an error
    He's gonna blow us up to biddy biddy kingdom come
    There are some crazy rulers they hide and try to fool us
    With demonic, technologic willingness to harm....

    (Translation from Hebrew: )
    Messages are exploding above me
    missiles flying over me and falling on me...
    Between a rocket and a weapon
    between a kidnapped person and opportunism...
    nothing is what everybody does.
    Mislim da ovakvoj pesmi nije mesto na Eurosongu,kao sto Izraelu takodjer nije ali eto tu su...
    Ta pesma okrivljuje Muslimane i propagira mrznju prema njima,kao da sve ono sto se desava nije dovoljno ,i jos sad treba da se nadje na natjecanju,kao da Izraelu nije dovoljno ono sto postize lobirajuci u Americi...Nemam nista protiv borbe protiv terorizma ali ovo je bespotrebno...

    Zaista fuj
    Poruku je izmenio Lillith, 05.03.2007 u 11:16
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Eurosong 2007.

    Ono sto se meni takodjer ne svidja je ponavljanje stilova,svake godine isto
    Eto novog stila od Izraelaca (slazem se da pesma nije za Eurosong, ali meni je zbog nacina na koji su je otpevali )
    A ne znam da postavim ono na sta ostali kliknu da cuju pesmu, pa sam stavila reci, ako neko ne zna o kojoj pesmi se radi.

    A tek novi stil ako budemo predstavljeni ovako:

    Betmen, Supermen, Matriks, Spajdermen
    Roki i Brus Li, Tarzan, Rambo tri
    Ej, ko su bre ti
    Brena, Slatki greh, Piksi, Divac eh
    Čola, Brega, Džej, Ceca evrey day
    Ej, to smo bre mi.
    Mambo jumbo serbiano
    Prokleta si ej kafano
    Ej Džigili bu, dodji malo tu
    Bejbi, na dža ili bu
    Viski, Marlboro, Guča i kolo
    Prase, BMW, Sira, Rakije
    Ej, sve je okej

    Ja sam toliko bez texta da ne znam šta bih vas pitala. Ova pesma ima šanse da pobedi možda. (reče squaw i zaplaka)
    (citira baba i zaplaka)
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Eurosong 2007.

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku
    one tri posle nje, kako se zvahu , su bile totlani promasaj...
    Feminem?! Bile su baš simpa.

    Elem, hvala za objašnjenje. Sad su mi jasni komentari sa YouTube, pošto vidim da su se ljudi iz Bosne iščuđavali pesmi, kao da je nikad pre nisu čuli, pa mi nije bilo jasno...

    Spremila sam i idem da se smestim na poziciju 1 i da se smejem našem izboru... od muke ili sreće - videću Čeznem da čujem Mambo Jambo Serbiano...
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: Eurosong 2007.

    Ajd' јеdan komentar na brzinu.

    Moja reakcija na večerašnje "kompozicije" je i i

    Jedna od retkih pesama koja mi se dopala i jedno od retkih izvođenja koje je bilo dobro je Maja Nikolić, koja čak nije prošla u finale. Bila sam ubeđena da je ona čak i favorit, pored svih ostalih shitova kojih je bilo i više nego dovoljno.

    Jeste da ne volim zavere, ali ovo ponavljanje Blizanaca na kraju mi je bilo mLogo sumnjivo, a i sam njihov prolazak u finale mi je x1000.

    Da mi je videti likove koji su glasali za njih.

    Uzdala sam se u Negativ, ali im je pesma onako prilično tra-la-la. Uzdala sam se u Trkulju, i krenuo je dobro. Pomislila sam "to je to" i onda je spustio loptu i smorio. Uzdala sam se i u Maju Marković, a ni njena pesma nije nešto impresivna.

    Sve u svemu, pita me moj muški: "A je l' možemo mi nekako da ne odemo ni ove godine?" i kontam ako bi to nekako moglo da se izvede, da bi zaista bilo najbolje rešenje.

    Blizance neću ni da komentarišem. Plašim se najgoreg.
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: Eurosong 2007.

    Evo ja sve gledala. Od pocetka do kraja. Marija Serifovic ima najbolju pesmu po meni. Znaci kad je peva ja se jezim. Blizanci su katastrofa!!!! Slatka mi pesmica onoj gej lika Jelica. Vuce na yu
    -grupu pa mozda zato. Ali one klinke sto se deru i skacu treba da idu da nas predstavljaju. Slatke su.


    Od svih pratecih grupa, ona gimnasticarka sa trakom je brutalna.
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: Eurosong 2007.



    Ah da udahnem vazduh za uvod...

    Nikad nisam sebi umela da objasnim zašto ovo gledam, ali eto, gledam. Takođe, ne znam zašto uvek osetim neke čudne kretnje u predelu stomaka pa dobijem žarku želju da odem do toaleta dok gledam naše lepršave voditelje, ovakvih, još lepršavijih manifestacija. U isto vreme snažno poželim da se opašem dinamitom i da odem na samo mesto zbivanja pa da nema više ni Sava Centra ni Beovizije ni mene.



    I ne znam kako ovo sve zaboravim do sledeće takve manifestacije, te je ispratim ponovo.

    Neću ni da komentarišem grand duet i grand solistkinju i grand bend i grand janeznamštajeono al' je ušlo u finale

    Ustvari, ja i ne znam ko je tačno ušao u finale, nego otprilike.

    Onoliko falširanja skoro ne čuh.

    One klinkice su mi bile mnogo slatke ali šteta što uživo loše zvuče. Slušala sam playback skoro na nekoj televiziji i bile su mi ok, to tek sad skontah kad sam ih videla. Tada nisam ni znala ko su

    Trkulja je momak fenomenalan, sa teškom pesmom strahovito dobro otpevanom i specifičnom, ali malo mračnom za Evroviziju

    Onaj lik sa harmonikom, i sa Mišom Blamom na kontrabasu, nisam ga lepo odslušala ne znam da li je prošao, ali mi se učinilo da nije loše.

    Marija Šerifović stvarno nemam zamerke devojka odlično peva.

    Maja ex Luna mislim da je moglo i bolje.

    Ja navijam za Negativ sutra ili za neke od ovih iznad koje izdvojih, možda sam nekog i zaboravila, ali ne verujem. Ono što je sigurno je da naša nijedna pesma tamo neće moći da pobedi. Nije ni bitno, bitno da nam se ne smeju. Eto, ja se bar nadam da će Hrvati ili Makedonci učiniti nešto.

    Ma, ja ne smem ni da zamislim da oni idioti sutra pobede. What the fuck is džigili bu uopšte, bre????? Rambo tri (pardon, Rambo čriiiii)??? Što nije Rambo jedan ili Roki??? Zbog tri prsta?

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  8. #23

    Odgovor: Eurosong 2007.

    Negativ ima najbolju pesmu i mislim da oni treba da nas predstavljaju,stvarno super zvuci
      Vrh

  9. #24

    Odgovor: Eurosong 2007.

    hvala YouTube-u pa i mi mozemo da bacimo pogled na sve to...

    vec ste svi nahvalili Mambo Jumbo da ja nemam sta dodati
    jebote ako oni odu ima da nam zabrane dolazak na Evroviziju narednih 10 godina , jos cemo mi i zaliti za No Name (ne znam sto su mi oni toliki izvor insiracije kad je eurosong u pitanju )

    navijam za Negative... znam da ce proci nezapazeno ko i masa dobrih pjesama na onoj saraladi, al nekako su mi dragi
    Marija Serifovic odlicno pjeva i pjesma joj je super, al ne prolazi ovo na evroviziji
    pored njih da izdvojim i Slobodana Trkulju, obozavam ovaj vizantijski napev... a bas me zanima kako bi prosli u Evropi sa njim

    ostali ucesnici sve nesto trte-mrte uz ovog Jelica jos pa i da mogu zapjevati... toliko me podsjeca na neku pjesmu da je to nenormalno, posebno refren... ubjedjen sam da je plagijat... a tek sto mu koreografija... vise vrcka od onih cica oko njega
    grandiozni duet vratiti u okvire grandioznih takmicenja sve zajedno sa Amadeus bendom
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

  10. #25

    Odgovor: Eurosong 2007.

    Moji favoriti za večeras:



    Ako nešto već treba da nas predstavi, bolje je da u svet ode naša molitva nego ono "turbo srbovanje" (ma, o tome neću ni da razmišljam )

    Stvarno nemam reči, dečko je fenomenalan na kvadrat. Naježila sam se slušajući je ponovo i primećujem koliko nema razlike u njegovom vokalu između snimka i pevanja uživo. Svaka čast.

    Zatim,



    i



    Eto, baš tim redom.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  11. #26

    Odgovor: Eurosong 2007.

    sto vise slusam Blakanopolis sve mi se vise svidja pjesma... a jos i nesto kontam da bi mogli fine glasove da pokupimo od komsija, pa i onih malo daljih, Rusija, Armenija and co.. e sad kako ce nas prihvatiti skandinavci i ostatak evrope
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

  12. #27

    Odgovor: Eurosong 2007.

    Publika dade 8 poena onim šabanima

    Pa, Marija Šerifović... šta znam... što je više slušam, više mi se dopada. Ne znam kako će ovo proći na Eurosongu, ali nećemo se brukati, a to mi je ove godine bilo i najvažnije.
      Vrh

  13. #28

    Odgovor: Eurosong 2007.

    Pa sabani su glasali za sabane. A takvih kod nas ima mnooogo. Ko sto sam vec rekla u prethodnom postu, Marijina pesma mi je najbolja, ima energiju i muzika je ok za razliku od svi ostalih muzika.

    Svi su se nekako previse trudili i to se vidi po njihovim nastupima. Ona Jordanka, lepo peva, lepa je al se previse trudi. Ne kazem da se ne treba uoste truditi ali treba da izgleda prirodno i iz srca. Jedini prirodni su mi bili Negativ, Marija i.... ne mogu da se setim nikog vise. Ona Maja Markovic toliko drami dok peva da mi je odma presela. Kao nabacila onu nadrkanu haljinu da bi na kraju klecala i izvodila neke emocije. Toliko prozirno i vestacki da nemam reci. Trkulja ima ok pesmu al ne prolazi to bas kod nas tako, mozda da je Beovizija bila organizovana uoci Bozica ili recimo Uskrsa, mislim da bi bolje prosla. Jer samo tada nas narod oseca tu duhovnost, a ovih redovnih, obicnih dana oseca mambo dzambo Blizance.
      Vrh

  14. #29

    Odgovor: Eurosong 2007.

    Izgleda da je dobro sto nisam gledala 'spektakl'
    Stigla sam taman na vreme da cujem pobednicku pesmu. Ono sto sam cula mi se svidja. I inace volim Mariju,zato - Napred Marija!!!!
    Lako cu,ako je do mene.........
      Vrh

  15. #30

    Odgovor: Eurosong 2007.

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    A ne znam da postavim ono na sta ostali kliknu da cuju pesmu, pa sam stavila reci, ako neko ne zna o kojoj pesmi se radi.
    Evo

    Iskreno, ja ne znam kako će njih pustiti sa ovom pesmom, jer koliko znam politika nije dozvoljena na Eurosongu.
      Vrh

Strana 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Evrovizija
    Autor dule_legenda u forumu Muzika
    Odgovora: 188
    Poslednja poruka: 27.05.2012, 09:12
  2. Calcio 2007/08.
    Autor DarkRed u forumu Spomenar
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 02.06.2008, 20:50
  3. Eurovision 2008. Belgrade - Serbia
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 69
    Poslednja poruka: 31.05.2008, 19:10
  4. Nba 2006/2007
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 79
    Poslednja poruka: 14.07.2007, 01:23
  5. Eurovision Song Contest 2007
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 14.05.2007, 01:09

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •