Evrovizija - Eurovision 2007 - Strana 4
Strana 4 od 7 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 92
  1. #46

    02 Odgovor: Beovizija 2007.

    Uopste nemama komentar, ostala sam bez teksta
      Vrh

  2. #47

    Odgovor: Eurosong 2007.

    Interna kontrola Radiotelevizije Srbije [RTS] utvrdila je da nema oštećenih učesnika festivala Beovizija, saopštila je glavni urednik Zabavnog programa RTS-a Sanda Suša.

    Kompanija 'Fonlider' koja je bila angažovana da prebroji ukupan broj regularnih glasova gledalaca putem SMS poruka pristiglih tokom polufinalne i finalne večeri saopštila je rezultate tek posle dva dana i tako nije ispunila ugovornu obavezu da za 20 minuta primi elektronske glasove, prebroji ih i rezultate dostavi RTS-u, navela je Suša.

    Na osnovu prekontrolisanih elektronskih spiskova utvrđeno je da je u finale ušlo deset pesama sa najvećim brojem glasova i da je pobednička pesma imala najvećui broj glasova publike i stručnog žirija.

    Generalni direktor RTS-a Aleksandar Tijanić zatražio je od odgovarajućih službi da raskine ugovor sa 'Fonliderom' i za sledeću godinu na tenderu izabere kompaniju koja će primati i brojati glasove publike.

    RTS je uputio izvinjenje svim učesnicima Beovizije i gledaocima koji su glasali što je prebrojavanje glasova trajalo nedozvoljeno dugo, saopštila je glavni urednik Zabavnog programa RTS-a.

      Vrh

  3. #48

    Odgovor: Eurosong 2007.

    Može li kod nas nešto, ali bilo šta da prođe bez ovakvih gluposti, večitog izvinjavanja ovome ili onome, međusobnog optuživanja, ružnih reči, elementarne nekulture...

    Generalni direktor RTS-a Aleksandar Tijanić zatražio je od odgovarajućih službi da raskine ugovor sa 'Fonliderom' i za sledeću godinu na tenderu izabere kompaniju koja će primati i brojati glasove publike.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  4. #49

    03

    Gledate li Eurovizija i sto mislite za toj festival?? Zabava ?interesni pesni??ili samo cista glupost so politicka pozadina?

    Marija Sherifovic ima super , balada...bas e so mnooogu emocii
    Poruku je izmenio goldie, 04.04.2007 u 01:46 Razlog: spojene dve poruke
    I NOT perfect, but i CAN smile
      Vrh

  5. #50

    Marija Šerifović: Dekolte ne dolazi u obzir!

    "Iskreno se nadam da ću "Molitvom" uspeti da ovaj festival dovedem u Beograd", rekla je za MONDO ovogodišnja predstavnica Srbije na takmičenju za najbolju Pesmi Evrovizije Marija Šerifović na konferenciji za novinare održanoj u Banjaluci. "Zvučaće možda neskromno, ali smatram da su pesma Marije Šestić, predstavnice iz BiH, kao i moja pesma, najbolje u okruženju i zato se nadam maksimalnom broju bodova, a mislim da će i Srbija obradovati BiH sa 12 poena, dodala je Šerifovićeva.
    "Pesma 'Rijeka bez imena' je moj lični favorit i, ako stignem, glasaću za tu pesmu", poverila se novinarima Marija.

    Ona se ozbiljno pripremamo za odlazak u Helsinki, a Radio-televizije Srbije je organizovala tim profesionalaca, koji je radio i na pripremama Željka Joksimovića, pre nekoliko godina.

    Još ne želim da otkrivam sve detalje u vezi sa mojim izgledom u Helsinkiju, ali za moj stajling će se pobrinuti tim priznatih domaćih dizajnera koji rade u inostranstvu i svakako neću biti u uskoj haljini sa dubokim dekolteom", rekla je Šerifovićeva i dodala da je za sam nastup zadužen je jedan od naših najpoznatijih reditelja Boris Miljković.

    "Marija je izuzetno mlada ali sa veoma ozbiljnom muzičkom karijerom i dosta nagrada iza sebe. Čak je, od trenutka kad je saznala da ize u Helsinki pa do danas, dobila još nekoliko priznanja, rekla je Duška Vučinić Lučić, predstavnica Radio-televizije Srbije.

    Propozicije Evrosonga nalažu da na bini ne bude više od šest ljudi, pa će se sa Šerifovićevom na sceni naći još pet pratećih viokala - Ksenija Milošević, Ana Milenković, Ivana Selakov, Sanja Bogosavljević i Suzana Dinić.

    Marija je visoko pozicionirana na Internet kladionicama. Prošle godine, kao što znate, nismo imali svog predstavnika na Evroviziji, tako da Marija ove godine ide prvo u polufinale, ali to i nije tako loše, jer što se više puta pesma čuje, posebno pesma ovakvog kvaliteta, to bolje. Mislim da će "Molitva imati odličan odjek i da će ljudi glasati za nju. Inače, još jedna okolnost nam ide na ruku, a to je činjenica da ove godine nema tako mnogo balada, pa su nam šanse mnogo veće, rekla je Duška Vučinić Lučić.

    (MONDO)
    Pevačica Marija Šerifović kaže da nikada nije razmišljala o eventualnom neulasku u finale za Pesmu Evrovizije, kao i da se nada da će pobediti.

      Vrh

  6. #51

    Odgovor: Marija Šerifović: Dekolte ne dolazi u obzir!

    Hajde da vidimo i to čudo,...da sa baladom (mada uglavnom bolje prolaze pesme sa bržim ritmom),bez dekoltea (svaka njoj čast,ali ima ljudi koji daju svoj glas putem SMS-a i na konto toga,tj.na konto fizičkog izgleda određene persone...) i sa činjenicom da dolazi iz zemlje Srbije sa brdovitog Balkana,... i da još uspe da pobedi,...teško narode,mada nije na odmet imati malko optimizma,to nam je valjda jedino i preostalo...
    I may not be perfect but I'm always me
      Vrh

  7. #52

    Odgovor: Marija Šerifović: Dekolte ne dolazi u obzir!

    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku
    Hajde da vidimo i to čudo,...da sa baladom (mada uglavnom bolje prolaze pesme sa bržim ritmom),bez dekoltea (svaka njoj čast,ali ima ljudi koji daju svoj glas putem SMS-a i na konto toga,tj.na konto fizičkog izgleda određene persone...) i sa činjenicom da dolazi iz zemlje Srbije sa brdovitog Balkana,... i da još uspe da pobedi,...teško narode,mada nije na odmet imati malko optimizma,to nam je valjda jedino i preostalo...
    ..pa čekaj zar prošle godine nisu pobedili neki maskirani likovi sa nekom pesmom neznamnijakog zanra? Ili ja grešim?
      Vrh

  8. #53

    Odgovor: Marija Šerifović: Dekolte ne dolazi u obzir!

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    ..pa čekaj zar prošle godine nisu pobedili neki maskirani likovi sa nekom pesmom neznamnijakog zanra? Ili ja grešim?

    Da,jesu,ne znam ni ja koji je žanr bio u pitanju,ali su u principu bili zaista drugačiji od svih ostalih, i po pitanju scenskog nastupa a i pesma im je bila totalno drugačija od onih na koje koje su ljudi tamo(na takmičenju Eurosonga) navikli da čuju pa su verovatno iz tog razloga i pokupili simpatije publike i na kraju i pobedili.
    Nisam ja rekla da je Marija loša(mada je bilo i boljih),taman posla da su otišli oni jednojajčani sa onom pesmicom Mambo,džambo,kakovećdalje,... ,ali mi se čini da je jako teško da ona dodje do pobede na ovogodišnjem Eurosongu.
    I may not be perfect but I'm always me
      Vrh

  9. #54

    02 Odgovor: Marija Šerifović: Dekolte ne dolazi u obzir!

    Sam naslov teme me je naterao da se nasmejem...
    Ma kakav dekolte... Marija je ''kauboj'' - ne verujem da mi se ''ugodno'' osećala tako obučena ....

    Pesma je prelepa, ali mi se čini da nećemo imati baš mnogo šanse na tom takmičenju - očigledan dokaz su i prošlogodišnji pobednici... koji su me uplašili na prvi pogled , ali su mi se kasnije svideli - nisu bili tako isti kao ostali

    Nisam optimista... ali ću naravno to veče - verovatno, biti uz male ekrane naših TV prijemnika...

    Možda se desi čudo
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  10. #55

    Odgovor: Marija Šerifović: Dekolte ne dolazi u obzir!

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Sam naslov teme me je naterao da se nasmejem...
    Ma kakav dekolte... Marija je ''kauboj'' - ne verujem da mi se ''ugodno'' osećala tako obučena ....
    upravo to pomislih kad procitah naslov... Marija i dekolte

    ma ja sam totalno optimistican... ima da pobjedimo
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

  11. #56

    Odgovor: Marija Šerifović: Dekolte ne dolazi u obzir!

    To, što neće da obuče dekolte je u njenom slučaju plus. Ona je odlična pevačica i treba se zadržati na tome, jer joj fizički izgled nije jača strana. Prošle godine, kao i inače, pobedila je pesma koja je imala nešto "svoje", što ju je izdvajalo od ostalih pesama, a ne mislim da je Marijina balada nešto posebno drugačija od drugih, pa meni i sve njene balade liče! Na stranu njen odličan vokal, ovo je ipak takmičenje kompozicija (kompozitora) i traži se da kompozicija bude karakteristična i drugačija, ma ko da je peva.
    "Poznavati se, značilo bi znati ono to ne treba."
      Vrh

  12. #57

    Odgovor: Marija Šerifović: Dekolte ne dolazi u obzir!

    držim joj fige (sa dekolteom ili bez). znam baš da sa baladom nema puno šansi da pobijedi, ali jedno je sigurno, pjesma je dobra, cura ima dobar glas, a mislim da se sigurno nećemo obrukati
    nattydread is coming to dinner
      Vrh

  13. #58

    Odgovor: Evrovizija 2007

    nisam zadovoljna... i ma koliko mi ljudi govorili da ona ima super glas i ubedjivali da pesma ima neku dubinu i jachinu.... ja svoje mishljenje necu promeniti.... nisam zadovoljna....


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...
      Vrh

  14. #59

    Srbija među favoritima

    Ostalo je manje od mesec dana do izbora za Pesmu Evrovizije, a istraživanja pokazuju da su na ubedljivom vrhu tabele kandidata za najpesmu - Kipar i Srbija!
    Jedan Internet sajt objavio je rezultate istraživanja o favoritima za pobednika "Evrosonga". Istraživanje, koje je sprovedeno analizom više desetina internet anketa, ali i kvota u kladionicama, pokazalo je da najveće šanse da pobede imaju predstavnik Kipra, lepa pevačica Evridiki, koju u stopu sledi naša predstavnica Marija Šerifović, piše ''Press''.
    Rezultati su predstavljeni u vidu poena, kao što će biti i na samom takmičenju. Ako je verovati istraživanju, Kipranka će na takmičenju koje će biti održano u Helsinkiju 10. i 12. maja dobiti 187 poena, a Marija Šerifović samo jedan poen manje - 186! Predstavnik Grčke Sarbel odneće 174 poena, čak 12 manje od predstavnice Srbije.
    Ovaj scenario pokazuje da će se još dva predstavnika bivše Jugoslavije naći medju prvih deset učesnika - Slovenija (9. mesto, 43 poena) i Makedonija (10. mesto, 39 poena). Bosna i Hercegovina našla bi se na 14. mestu (30 poena). Hrvatska je na začelju tabele.
    Najgore je u ovom istraživanju prošao predstavnik Crne Gore, Stevan Fadi. Mladi pevač nije ni uvršten u rezultate istraživanja.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!
      Vrh

  15. #60

    Odgovor: Srbija među favoritima

    Jaoooo, šta će da naprave od ovoga. Samo da ne bude kao sa fudbalskom reprezentacijom koja je prošle godine maltene bila toliko dobra da je išla na zlato. Kakvi smo mi ljudi, pa to je strašno...
      Vrh

Strana 4 od 7 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Evrovizija
    Autor dule_legenda u forumu Muzika
    Odgovora: 188
    Poslednja poruka: 27.05.2012, 09:12
  2. Calcio 2007/08.
    Autor DarkRed u forumu Spomenar
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 02.06.2008, 20:50
  3. Eurovision 2008. Belgrade - Serbia
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 69
    Poslednja poruka: 31.05.2008, 19:10
  4. Nba 2006/2007
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 79
    Poslednja poruka: 14.07.2007, 01:23
  5. Eurovision Song Contest 2007
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 14.05.2007, 01:09

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •