Evrovizija - Eurovision 2007 - Strana 5
Strana 5 od 7 PrvaPrva ... 34567 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 92
  1. #61

    02 Odgovor: Evrovizija - Eurovision 2007

    Američki Billboard i evropske kladionice već znaju pobednika Eurosonga 2007. Kladioničari kažu da će to biti srpska Molitva. No, još se nije kvalifikovala za prolazak u finale.


    Prema proučavanju srednjih vrednosti sedam online kladioničarskih stranica, Srbija je proglašena favoritom ovogodišnjeg Eurosonga zauzevši prvo mesto s odnosom 8:1, ispred Švedske (9:1) i Belorusije (10:1).

    Od te tri zemlje, samo je Švedska (među prvih deset 2006.) kvalifikovana za finale 12. maja. Srbija i Belorusija moraće da prođu polufinale 10. maja.
    Fred Bronson, novinar časopisa Billboard, slavnog američkog muzičkog nedeljnika, takođe se kladi na Srbiju, koju predstavlja 23-godišnja pevačica Marija Šerifović s pesmom Molitva.




    "Srbija je ove godina veoma jaka", rekao je on, spominjući i Švajcarsku i Andoru.

    Po njemu, ovogodišnje pesme su "veoma kvalitetne i vrlo različitih stilova".

    Ukupno će ove godine na Evroviziji nastupiti 42 zemlje. Finale će u direktnom prenosu pratiti približno 120 miliona gledalaca.

    preuzeto sa neta
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  2. #62

    Odgovor: Evrovizija - Eurovision 2007

    Usli smo u finaaleeee
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  3. #63

    02 Odgovor: Evrovizija - Eurovision 2007

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Usli smo u finaaleeee




    kada će subota?


    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  4. #64

    Marija u finalu pesme Evrovizije

    U helsinškoj Hartval Areni održano je polufinalno veče 52. takmičenja za Izbor Pesme Evrovizije na kome su nastupili predstavnici 28 zemalja, među kojima i naša Marija Šerifović sa kompozicijom «Molitva» za koju je muziku komponovao Vladimir Graić, a autor teksta je Saša Milošević Mare.
    Na finalnoj večeri, koja je na programu 12. maja biće izvedene 24 kompozicije, među kojima će se naći i deset izvođača koji su osvojili najviše glasova u polufinalu. To su predstavnici: Belorusije, Makedonije, Slovenije, Mađarske, Gruzije, Letonije, Bugarske, Turske, Moldavije i Srbije.
    Prema propozicijama takmičenja, u finale su se direktno plasirali predstavnici Bosne i Hercegovine, Španije, Irske, Finske, Litvanije, Grčke, Švedske, Francuske, Rusije, Nemačke, Ukrajine, Velike Britanije, Rumunije i Jermenije.
    Marija će u finalu nastupiti pod rednim brojem 17.
      Vrh

  5. #65

    Odgovor: Evrovizija - Eurovision 2007

    Opet sam se najezila kad sam slusala Marijinu Molitvu i meni se bas dopao scenski nastup.

    Ali Makedonija je bila odlicna.

    Zao mi je sto u finale nije usao onaj feget u rozoj haljini sto je ozenjen sa Lukasom i imaju dve civave.

    I Gruzija mi je simpaticna pesmica.
      Vrh

  6. #66

    Odgovor: Evrovizija - Eurovision 2007

    Svaka cast za Mariju.I meni se svidja Gruzijska pesma
      Vrh

  7. #67

    Odgovor: Evrovizija - Eurovision 2007

    na Marija pesnata e prekrasna....uzivam dodeka ja slusam i stalno se naezuvam...Preubava balada...tooop
    I NOT perfect, but i CAN smile
      Vrh

  8. #68

    Odgovor: Marija u finalu pesme Evrovizije

    superishka , ako je neko vidi nek je izljubi u moje ime
      Vrh

  9. #69

    04 Odgovor: Marija u finalu pesme Evrovizije

    Балада '' Молитва '' је прелепа, а то се синоћ у дворани и видело. Марија је добра певачица, али, морам да приметим: Њен сценски наступ био је фијаско. Искрено, она није лепа, а ни згодна девојка, али зашто негује онај мушкобањасти стил? То је велика грешка!
    У једном таблоиду сам прочитала да је изјавила ако јој не допусте тај ''апа-драпа'' стил, да неће учествовати на такмичењу!

    Није злонамерно, али виц: Зашто се Марија Шерифовић пријавила за Eurosong - да би избегла регрутацију, осликава је у правом светлу...нажалост!
    Живот нема репризу!
      Vrh

  10. #70

    Odgovor: Marija u finalu pesme Evrovizije

    A ja baš mislim da je taj muškobanjasti stil bio pravo rešenje za nju, jer ona meni jedino kada je tako obučena ne izgleda glupo.
      Vrh

  11. #71

    Odgovor: Marija u finalu pesme Evrovizije

    S obzirom da su svi bili u odelima ok mi je...
    mada mi je bila skroz fino obucena i na beoviziji,
    za razliku od onih papazijanija na drugim pevaljkama...
    i ne znam sto su svi uVatili njenog izgleda ko pijan plota...
    ne moze niko nista da joj zameri jer je maestralno otpevala svaku svoju pesmu, pa udri po izgledu...
    cinjenica je da devojka ima najbolje glasovne mogucnosti,dobru pesmu i da joj cela beovizija nije bila ni do kolena... a to sto se Mira Skoric, kafanska umetnica, nashla uvredjena sto Marija ide na eurosong, a ne ona...

    Ubica mekog srca.
      Vrh

  12. #72

    Odgovor: Marija u finalu pesme Evrovizije

    Meni se dopala makedonska pesma. Extra je.
    Marija Šerifović je, kao pojava, čista kataklizma. Kada bi moglo da se izvede tako da ona ne bude vidjena, nego samo slušana, mislim da bi joj se šanse udvostručile...
    Neka mi bude oprošteno, ali ona deluje tako grubo i totalno je neuskladjena, kao lik, sa nežnom baladom koju izvodi...
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.
      Vrh

  13. #73

    Odgovor: Marija u finalu pesme Evrovizije

    Meni Marija skroz ok izgleda u odelu. I uopste njen stil mi ne smeta. Jer devojka ima svoj stil za razliku od svih ostalih nasih estradnih umetnika koji su sve samo ne svoji. Marija je svoja i ovde se radi o izboru za najbolju pesmu, a ne o izboru za miss. Scenskim nastupom i simbolikom pokreta upravo je i pokazano da nije bitan fizicki izgled nego duh, emocija i pesma koja se tu stvara u datom momentu.
      Vrh

  14. #74

    Odgovor: Marija u finalu pesme Evrovizije

    Marija je sjajan izvođač, ''ježim'' kada pomislim na interpretaciju ne samo ove pesme ... Verujem da imamo velike šanse... Samo se pitam da li je politika i ovde uplela svoje prstiće ...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  15. #75

    Odgovor: Marija u finalu pesme Evrovizije

    fizicki izgled na ovakvim nastupima ne bi trebao da predstavlja merilo za dodelu ocene, vec prvenstveno izvodjenje pesme u smislu muzickih kvaliteta.

    ... Da li je Barbara Streisand zgodna i lepa????
    neunistiva zlojebaba!
      Vrh

Strana 5 od 7 PrvaPrva ... 34567 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Evrovizija
    Autor dule_legenda u forumu Muzika
    Odgovora: 188
    Poslednja poruka: 27.05.2012, 09:12
  2. Calcio 2007/08.
    Autor DarkRed u forumu Spomenar
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 02.06.2008, 20:50
  3. Eurovision 2008. Belgrade - Serbia
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 69
    Poslednja poruka: 31.05.2008, 19:10
  4. Nba 2006/2007
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 79
    Poslednja poruka: 14.07.2007, 01:23
  5. Eurovision Song Contest 2007
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 14.05.2007, 01:09

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •