NS: Imena ulica po braniocima svog naroda - Strana 9
Strana 9 od 9 PrvaPrva ... 789
Prikaz rezultata 121 do 133 od ukupno 133
  1. #121

    Odgovor: NS: Imena ulica po braniocima svog naroda

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Pa, tumacio sam te da optuzujes coveka za neke ispade! Neka recenica izvadjena iz konteksta?
    Не оптужујем га јер немам доказе. А све и да га оптужујем, то нема везе са вербалним деликтом, ја могу да имам своје мишљење о његовом мишљењу. Вербалн деликт је кад је реч кривично дело.
    Иначе, вербални деликт постоји и данас, односи се углавном на ширење верске, националне, расне мржње, позивање на насилну промену државних граница, уставног уређења, спомињали су и да је подршка бегунцима од Хага исто тако кривично дело... само сам заборавио како се звало.

    Za ti verujes da bi ijedan covek ove zemlje pozeleo bombardovanje svog naroda?
    Наравно. Они који раде за оне који су нас бомбардовали. Они овај народ мрзе више од оних који припадају другим народима а мрзе нас.

    Nesto mi ne stima tvoje razmisljanje. Ali neka, ovako smo sareniji!
    Не чуди ме кад видим како ти штима дефиниција вербалног деликта.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  2. #122

    Odgovor: NS: Imena ulica po braniocima svog naroda

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Не оптужујем га јер немам доказе. А све и да га оптужујем, то нема везе са вербалним деликтом, ја могу да имам своје мишљење о његовом мишљењу. Вербалн деликт је кад је реч кривично дело.
    Иначе, вербални деликт постоји и данас, односи се углавном на ширење верске, националне, расне мржње, позивање на насилну промену државних граница, уставног уређења, спомињали су и да је подршка бегунцима од Хага исто тако кривично дело... само сам заборавио како се звало.



    Наравно. Они који раде за оне који су нас бомбардовали. Они овај народ мрзе више од оних који припадају другим народима а мрзе нас.



    Не чуди ме кад видим како ти штима дефиниција вербалног деликта.
    Pozivanje na nasilje nije vise verbalni cin! Verbalni cin je izrazavanje misljenja, dok je pozivanje na nesto vec aktivnost.
    Ne verujem da iko radi za strance i za neke neprijatelje, takodje ne verujem da iko mrzi Srbe ili bilo koji narod.

    Vojna akcija je bilo cisto proracunato, neemotivno delovanje. Za to nije potrebna mrznja. Mrznja je uvek los savetnik.

    A sto se tice unutrasnjih ``neprijatelja``, svi deluju za dobrobit svoje zemlje, cak i ti yossariane!
    Posto se nasa nacela za delovanje za dobrobiti ove zemlje razlikuju za 180 stepeni, nazalost morat cemo se uvek suceljavati, milom a nadam se, nikad ne silom!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!
      Vrh

  3. #123

    Odgovor: NS: Imena ulica po braniocima svog naroda

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Pozivanje na nasilje nije vise verbalni cin! Verbalni cin je izrazavanje misljenja, dok je pozivanje na nesto vec aktivnost.
    А изражавање мишљења није активност? А шта ако је позивање на нешто вербално? А шта ако не позива ни на шта, већ само, вербално, рецимо шири националну мржњу?

    Vojna akcija je bilo cisto proracunato, neemotivno delovanje. Za to nije potrebna mrznja. Mrznja je uvek los savetnik.
    Зашто су онда ширили лажи о нама? Само кад се сетим Џејми Шеа... додуше, оно што је он тада причао данас је у Србији доказ напредности и истинољубивости...

    A sto se tice unutrasnjih ``neprijatelja``, svi deluju za dobrobit svoje zemlje, cak i ti yossariane!
    Зашто чак и ја, причам нешто што Чанак није аминовао?
    Сви делују за добробит своје земље? Слободан Милошевић? Војислав Шешељ? Ненад Чанак? Чедомир Јовановић? Занимљиве погледе имаш.

    Posto se nasa nacela za delovanje za dobrobiti ove zemlje razlikuju za 180 stepeni, nazalost morat cemo se uvek suceljavati, milom a nadam se, nikad ne silom!
    То је оно на чему одређене странке заснивају своје постојање - на сукобу. Не неком непријатељу против кога се мора борити, спасавати, с којим се мора водити борба макар и на живот и смрт... одлика форсираног једноумља. Чим се неко не слаже с тобом, теби на памет пада насилни сукоб... свашта. Чанак и Чеда неће имати проблема да оформе своје СА одреде кад пожеле.
    Poruku je izmenio Lillith, 15.07.2007 u 22:43 Razlog: verdjanje
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  4. #124

    Odgovor: NS: Imena ulica po braniocima svog naroda

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Ne verujem da iko radi za strance i za neke neprijatelje, takodje ne verujem da iko mrzi Srbe ili bilo koji narod.
    Kako ovo naivno zvuči...Zar ti zaista veruješ u ovo što si rekao?
    I may not be perfect but I'm always me
      Vrh

  5. #125

    Odgovor: NS: Imena ulica po braniocima svog naroda

    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku
    Kako ovo naivno zvuči...Zar ti zaista veruješ u ovo što si rekao?
    Da zalazim u detalje?
    Mrze samo ostecene duse koji na neki narod peslikaju sve negativne pojave.
    Da, u decijim pricama je vuk uvek bio los!
    ALi ja znam da ima i dobrih i losih vukova!
    Dobre mogu voleti ali zasto da mrzim lose? Zato sto su mozda glupi?
    Ili su kao deca?

    Najlakse je ograditi se i reci da su svi losi! Upoznaj vukove pa ces shvatiti sta ih pokece. A ako ih svatis, vise ih neces mrzeti!

    Prosto, da prostije ne moze biti...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!
      Vrh

  6. #126

    Odgovor: NS: Imena ulica po braniocima svog naroda

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Da zalazim u detalje?
    Mrze samo ostecene duse koji na neki narod preslikaju sve negativne pojave.
    Da, u decijim pricama je vuk uvek bio los!
    ALi ja znam da ima i dobrih i losih vukova!
    Dobre mogu voleti ali zasto da mrzim lose? Zato sto su mozda glupi?
    Ili su kao deca?

    Najlakse je ograditi se i reci da su svi losi! Upoznaj vukove pa ces shvatiti sta ih pokrece. A ako ih svatis, vise ih neces mrzeti!

    Prosto, da prostije ne moze biti...

    A koliko je oštećenih duša na ovom svetu?I samo one mrze?

    Da,u dečijim pričama zaista postoje negativni likovi.Zašto?Da bi deci skrenuli pažnju da nije ceo svet dobar i da ima i zlih ljudi

    Po tebi ispada da su zli ljudi možda glupi,ili možda kao deca i da ih ustvari možda možemo i voleti?Ja ne mogu voleti nekog ko je zao.

    Nije u pitanju nikakvo ogradjivanje i hvala Bogu da nisu svi ljudi loši.

    Šta pokreće vukove?Zavisi da li su dobri ili loši... Prosto...
    Poruku je izmenio makilli, 15.07.2007 u 22:23 Razlog: Ispravka
    I may not be perfect but I'm always me
      Vrh

  7. #127

    Odgovor: NS: Imena ulica po braniocima svog naroda

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Зашто су онда ширили лажи о нама? Само кад се сетим Џејми Шеа... додуше, оно што је он тада причао данас је у Србији доказ напредности и истинољубивости...
    Ne znam na koje lazi mislis?
    Na one cinjenice za koje tvrdimo da su nepostojece a samim tim sto to tvrdimo, te cinjenice se deklarisu kao lazi, ili mislis na lazi koji su deo vojno politickog maketinga?
    Glupi smo jer se time nismo znali posluziti na pravi nacin! A znas zasto se nismo znali posluziti?
    Jer je nasa laz bila uperena prema iznutra, prema sopstvenom narodu, radi ocuvanja vlasti!


    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Зашто чак и ја, причам нешто што Чанак није аминовао?
    Сви делују за добробит своје земље? Слободан Милошевић? Војислав Шешељ? Ненад Чанак? Чедомир Јовановић? Занимљиве погледе имаш.
    Posto nisi me razumeo, da preciziram: Svi misle da deluju u interesu svoje zemlje! I smatraju da za to imaju pravo. A u skladu sa dobrom komunistickom tradicijom, svaka jedinka misli da se razume u politiku i fudbal!


    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    То је оно на чему одређене странке заснивају своје постојање - на сукобу. Не неком непријатељу против кога се мора борити, спасавати, с којим се мора водити борба макар и на живот и смрт... одлика форсираног једноумља. Чим се неко не слаже с тобом, теби на памет пада насилни сукоб... свашта. Чанак и Чеда неће имати проблема да оформе своје СА одреде кад пожеле.
    Ma stani malo covece!
    Kakvi odredi? Plasis malu decu pricom o vukovima?
    Da, neke stranke su jednoumlje pretvorile u stalnu potrebu za sukobima!
    Zato je izbio rat u bivsoj Jugi!

    Eto, odlicna pilika pa da zaokruzim:
    Slovenija je brilijantnim politickim maketingom resila svoje pitanje u oku od mesec dana!
    Hrvatska je dobrim (ali i prljavim) marketingom resila svoj status za dve godine (jer niko ne moze pobediti narod koji se bori za svoju teritoriju!!!/to su Sbi trebali nauciti od Tita!).
    Srpski politicki marketing se sveo na pridobijanje motivacije sopstvenog naroda za nejasne/nerealne ciljeve. Naravno da je puklo!
    Bosna i Hercegovina: nejasni ciljevi, zbrka, naravno da je dugo tajalo.
    Prva strana intervencija da bi se uspostavio pividni mir. Danas kao da se niko ne seca toga...
    Kosovo i Metohija? Ne zelim sada analizirati, veoma slozeno pitanje...

    Nego ako smo vec kod odreda, zasto SA odredi?

    I da te pitam, neki dan si se izjasnio za neki svoj omiljeni grb, pa me interesuje:
    Po mom znanju, jedino je boja fasizma je bila crna i crne zastave su nosile vojne formacije koje su bile naklonjene fasizmu.
    Osim fasizma ne znam da li je ijedna vojska koristila simbol lobanje.
    Za mene je to varvarski cin a pozivati se na boga na istoj zastavi je konfuzno i potpuno nerazumljivo jer je lobanja kao i samo ratovanje negacija Boga!

    Pa ne zeleci da diskutujem o istoirji te zastave da te upitam:
    Da li po tebi u Srbiji postoji neonacizam?
    Kako to da narod koji je najvise propatio od fasizma, velica takvu zastavu?

    I da ti odam tajnu: ovo je vec 21. vek!

    Ah, da, Evropa je svuda oko nas!
    Poruku je izmenio Lillith, 15.07.2007 u 22:47 Razlog: visak zbog vec obrisanog dela od yose koji vredja
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!
      Vrh

  8. #128

    Odgovor: NS: Imena ulica po braniocima svog naroda

    Pa lepo su odbranili svoj narod ti branioci. Njima mozemo da zahvalimo i za razvoj tekstilne i drvne industrije u Srbiji, jer su se u njihovo vreme odlicno prodavali mrtvacki kovcezi i crna konfekcija.
    Bogu hvala sto sam Lala
      Vrh

  9. #129

    Odgovor: NS: Imena ulica po braniocima svog naroda

    Citat neshonja kaže: Pogledaj poruku
    Pa lepo su odbranili svoj narod ti branioci. Njima mozemo da zahvalimo i za razvoj tekstilne i drvne industrije u Srbiji, jer su se u njihovo vreme odlicno prodavali mrtvacki kovcezi i crna konfekcija.
    Ovde lepo pise ... po braniocima...
    Oni su ga bar branili...
    A mozda bi ga i odbranili, da nije bilo previse tebi slicnih koji sve gledaju kroz novac (odlicno prodavali).
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa
      Vrh

  10. #130

    Odgovor: NS: Imena ulica po braniocima svog naroda

    Citat neshonja kaže: Pogledaj poruku
    Pa lepo su odbranili svoj narod ti branioci. Njima mozemo da zahvalimo i za razvoj tekstilne i drvne industrije u Srbiji, jer su se u njihovo vreme odlicno prodavali mrtvacki kovcezi i crna konfekcija.
    За погинуле оптужујеш оне који су бранили народ, а не оне који су нас нападали и убијали? И не видиш ништа проблематично у тој логици?
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  11. #131
    Citat pero_M kaže: Pogledaj poruku
    Ovde lepo pise ... po braniocima...
    Oni su ga bar branili...
    A mozda bi ga i odbranili, da nije bilo previse tebi slicnih koji sve gledaju kroz novac (odlicno prodavali).
    Jedan od tih vasih velikih branilaca, Arkan se obogatio na ratistu i nemojte da mi pricate o postenju i patriotizmu pod maskom lopovluka.

    Sto se tice mog materijalizma to je bio sarkazam prijatelju(i ovo je sarkazam jer ja prijatelje biram)


    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    За погинуле оптужујеш оне који су бранили народ, а не оне који су нас нападали и убијали? И не видиш ништа проблематично у тој логици?
    Mene niko napao nije
    Bogu hvala sto sam Lala
      Vrh

  12. #132

    Odgovor: NS: Imena ulica po braniocima svog naroda

    Citat neshonja kaže: Pogledaj poruku
    Mene niko napao nije
    Више среће други пут.

    Што се тиче Аркана, чак ни њему се не могу негирати одређене заслуге у одбрани српског народа, какав год да је био.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  13. #133

    Odgovor: NS: Imena ulica po braniocima svog naroda

    Citat neshonja kaže: Pogledaj poruku
    Jedan od tih vasih velikih branilaca, Arkan se obogatio na ratistu i nemojte da mi pricate o postenju i patriotizmu pod maskom lopovluka.
    Ova tema nije Imena ulica po ratnim profiterima, otvori temu pa cemo da predlazemo.
    Ovo je tema o braniocima
    Sto se tice mog materijalizma to je bio sarkazam prijatelju(i ovo je sarkazam jer ja prijatelje biram)
    Mene niko napao nije
    Ako tebe niko nije napao, po tebi onda niko nikoga nije ni napao. Zar si ti sam, jedan jedini, na ovom svetu. Da li ti pripadas igde? Da li je neko napao nekoga tvog? Ko je toga tvog odbranio? Daj da po njemu nazovemo tvoju ulicu.
    Ako tebe i tvoj narod niko nije napao, onda to i kazi, a nemoj drugima osporavati da se izjasnjavaju o svojim braniocima. Ja jesam Srbin, i moje su napali i red je da se najvecima braniocima oduzimo tako sto cemo njihovo ime dati ulici, u secanje na njih i njihovo herojsko delo, da se ne zaborave.
    Prijatelja imam sasvim dovoljno i prijateljstvo se stice godinama, a oni koji me u startu nazovu "prijateljem", jedva cekaju da im okrenem ledja. E tim i takvim ledja ne okrecem, a sarkazam vrlo dobro poznajem i cesto ga koristim.
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa
      Vrh

Strana 9 od 9 PrvaPrva ... 789

Slične teme

  1. SAD je pokazao pravu ulogu svog saveznika
    Autor Kardaxos u forumu Politika
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 04.11.2019, 13:43
  2. Da li se stidite svog porijekla?
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 07.10.2009, 17:01
  3. Jela drugih naroda..
    Autor yige_gui u forumu Dijaspora
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 12.08.2008, 17:27
  4. Horoskop drugih naroda
    Autor sussi u forumu Astrologija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 28.09.2007, 19:11
  5. Bonobo majmuni sa ljudima dele 98% svog DNK sastava
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.06.2007, 19:04

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •