Kupili smo... preporučujemo... ne preporučujemo - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 45
  1. #16

    Odgovor: Kupili smo... preporučujemo... ne preporučujemo

    Citat gerbes kaže: Pogledaj poruku
    Sitronics televizor --> preporuka -->> Bežati što dalje od bilo čega što nosi naziv SITONICS (iliti СИТРОНИКС)!!!
    Imala sam televizor marke Sintroniks i bio je vise nego odlican.Trajao je 17 godina.
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  2. #17

    Odgovor: Kupili smo...preporučujemo...ne preporučujemo

    hja sam upotrebljavala par stvari od veet-a,i super su.najbitnije je da koza bude ociscena,znaci nemasna.probaj da prvo dobro ocistis sa sapunom,i onda da koza bude suva,sacekaj bar 10min.ako i onda neupali,javi mi.mozes mi i na e-mail pisati poruku.pisi sta to pise na nemackom-ja cu ti prevesti:mirjana.
    Poruku je izmenio Najgora, 20.10.2008 u 22:35 Razlog: Uklonjena e-mail adresa.Postoji u profilu već ;)

  3. #18

    Odgovor: Kupili smo... preporučujemo... ne preporučujemo

    Citat mimaP kaže: Pogledaj poruku
    Activni kiseonik-prezadovoljna!
    Aktivni kiseonik je tecnost jakog dezinfekcionog dejstva koja efikasno unistava gram-pozitivne i gram-negative bakterije, viruse i gljivice. Nema reziduala, rezistencije i pene. Vreme delovanja je 15-20 minuta. Deluje lokalno i kao blagi anestetik.
    Koristi se
    -za dezinfekciju otvorenih rana i posekotina
    -dezinfekciju grla i desni
    -dezinfekciju vode za pice
    -dezinfekciju nogu i obuce
    -opekotine
    -prosirene vene i poboljsanje cirkulacije

    I provereno
    Tretman lica
    Aktivni kiseonik neguje osvezava i pospesuje obnavljanje povrsinskog sloja koze lice.Posle tretmana koza je svezija, oporavljena i izgleda mladje. Moguca je blaga pojava crvenila zbog pojacane lokalne cirkulacije. Tretman se moze primeniti na svim tipovima koze od zdrave do problematicne. Na osteceno lice se stavi komad gaze ili maramica i preko nje se nakvasi lice aktivnim kiseonikom. U roku od 20min odrzavati kozu vlaznim i 30 min nakon tretmana ne stavljati nista na lice.
    Srebrnu vodu i aktivni kiseonik koristim za sve i svašta. I stvarno su efikasni. Preporučujem oba.
    Za sve sitne povrede, opekotine od sunca ili nepažljivog pohovanja, ujede insekata... koristim oba preparata.
    Srebrna voda umesto kapi za nos pomaže ukoliko vas napadne ambrozija ili neka slična zver.
    Aktivni kiseonik koristim za sve gore navedeno, a može i za brzu dezinfekciju površina kao što je sumnjivo hotelsko ćebe, za dezinfekciju ruku ako nismo u prilici da koristimo vodu i sapun, kao i za sve druge situacije kada vam se učini da je nešto nedovoljno čisto...
    Za one koji su istripovani kao ja... možete da prsnete i kvaku na javnom toaletu, sipate malo aktivnog kiseonika u flašicu od kapi za nos, onu sa sprejom, i davasvidibog.. Prs, prs i gotovo...
    Vrag odneo šnalu...

  4. #19

    Odgovor: Kupili smo... preporučujemo... ne preporučujemo

    Vrtela se zadnjih meseci reklama za Garnierove Pure vatice, a pošto sa Garnierom i nemam baš neka pozitivna iskustva, govorila sam "Opet neko novo sranje...da, za 5 sati bubuljice nestaju".
    Međutim, u međuvremenu sam se nešto sva "izbobala", a inače nemam problema sa kožom, probala sam celu Afroditinu kolekciju, ništa...i odlučim se da kupim te famozne Garnier vatice...
    I gle čuda, zaista, posle par sati crvenilo je POTPUNO nestalo, a bubuljice su se počele sušiti.
    Sada ga koristim svaki dan, i lice mi je čisto kao i ranije. I uopšte ne isušuje kožu, čak imam utisak kao da sam stavila kremu na lice.
    Čim potrošim Afrodititin face wash, kupiću celu Garnier Pure kolekciju. Čisto preventive radi.
    Inače, te vatice koštaju oko 330,00 dinara.
    *Sve što poželiš pažljivo biraj, to se se može i dogoditi*

  5. #20

    Odgovor: Kupili smo... preporučujemo... ne preporučujemo

    Za one koji vole da se zezaju sa kolačima, tortama, palačinkama, glazurama - preporučujem aparatić za topljenje čokolade Nećete brinuti da li će vam glazura zagoreti ili proključati, nećete voditi računa kad da isključite ringlu, topiti na pari itd - jer je čokoladica na sigurnom, aparatić održava temperaturu pa imate vremena za igranje bez bojazni da će nešto da vam se ohladi i slično.



    Preporučujem i onima koji ne vole da se zezaju ali znaju one koji vole da se zezaju. Lep je poklončić, a ne košta puno. 800 dinara Mali je, ne zauzima puno mesta, a topi odjednom i do 250 grama čokolade. I naravno - svi ovi dodaci unutra, špatulice, štapići, držači, modlice i svašta nešto

    A tek kad se umoče jagode, lepe velike, a? A?

    http://www.lentek.com/chocolatiere.html
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #21

    Odgovor: Kupili smo... preporučujemo... ne preporučujemo

    Citat paparazzo kaže: Pogledaj poruku
    Jonizator. Odlična stvar za sve koji imaju probleme sa sinusima, alergijama i tako tim stvarima. Ja sam prodisala
    Koja marka, gde si kupila, cena?
    "Ljepota nije u licu; ljepota je svjetlost u srcu."

  7. #22

    Odgovor: Kupili smo... preporučujemo... ne preporučujemo

    Neo tec jonizator, onaj sa tele shopa. Može se naručiti tokom reklame telefonom, postoje net porudžbine, a ima i radnji koje prodaju samo te proizvode. Cena je (pre 2 godine bila) oko 2500din, a čini mi se da je i dalje ista. I dalje tvrdim da je stvar odlična. Povremeno filter čistiš alkoholom i to je sve.
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  8. #23

    Odgovor: Kupili smo... preporučujemo... ne preporučujemo

    Kupili smo pet meteri drva za loženje.
    Jako su dobra i greju kada se zapale na pogodnom mestu.
    svakome ko se zimi smrzava, a ima pogodno mesto za loženje,
    toplo preporučujem "drva".

  9. #24

    Odgovor: Kupili smo... preporučujemo... ne preporučujemo

    Ajvar Bakina tajna....isti je ko domaci
    Budi pametan i pravi se lud

  10. #25

    Odgovor: Kupili smo... preporučujemo... ne preporučujemo

    Citat paparazzo kaže: Pogledaj poruku
    Neo tec jonizator, onaj sa tele shopa. Može se naručiti tokom reklame telefonom, postoje net porudžbine, a ima i radnji koje prodaju samo te proizvode. Cena je (pre 2 godine bila) oko 2500din, a čini mi se da je i dalje ista. I dalje tvrdim da je stvar odlična. Povremeno filter čistiš alkoholom i to je sve.
    Imam ga već par godina,fantastičan je,naročito bi skrenula pažnju da me je oduševio koliko je efikasan kada je duvanski dim u pitanju,zadimljene prostorije i tome slično.

  11. #26

    Odgovor: Kupili smo... preporučujemo... ne preporučujemo

    Najtoplija preporuka rekrativcima - Rucanor stabilizatori za koleno (videla sam, imaju i za skočni zglob ). Prvi je oko 1000, drugi oko 700 dinara i su sasvim.


    ( U Merkatoru - NS, BG...)

  12. #27

    Odgovor: Kupili smo... preporučujemo... ne preporučujemo

    Zvoni mi čovek na vratima pre izvesnog vremena i pita me da li sam ja poručila vibroekšn...
    Tu se ja razrogačim, pa muc... vibro... šta?
    No, u priču smireno uleće moj muž, on je poručio, dakle sve u redu... Vibro je naš!
    S entuzijazmom raščeprkam kutiju da vidim šta je to uopšte vibroekšn, i ugledam ovo:

    Ajoj, krizo srednjih godina...
    I tako smo rešili da se zatežemo...

    I radi, drma, mrda stvarno, jedino pušta grozan zvuk... Osećaj je kao da si prikačio motokultivator na sebe, a posle hoće i da bude malo muka. Kome inače smeta vožnja, neka i pre ovog popije dramaminu.
    Ako bude bitnijih efekata javljam...
    Vrag odneo šnalu...

  13. #28

    Odgovor: Kupili smo... preporučujemo... ne preporučujemo

    Dormeo cebad, odlicna, sad su na redu jastuci.
    Preporucite usisivac sa vodenim filterom.
    "Ljepota nije u licu; ljepota je svjetlost u srcu."

  14. #29

    Odgovor: Kupili smo... preporučujemo... ne preporučujemo

    Gorenje usisivac...oFaj



    Nista ne valja, za jedan tepih koji sam ranije usisavala za 5 minuta, juce mi je trebalo sat vremena (i opet nije bilo lepo usisano...)
    Budi pametan i pravi se lud

  15. #30

    Odgovor: Kupili smo... preporučujemo... ne preporučujemo

    Leptirić, taj nije sa vodenim filterom, ili jeste?
    Moj muz bas danas svraca da kupi Gorenje sa vodenim filterom, kolebali smo se da li taj ili onaj Liv aqua filter, taj drugi ima dve verzije bez i sa dodatkom za pranje tepiha.






    Ima li neko, sta mislite?
    "Ljepota nije u licu; ljepota je svjetlost u srcu."

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Preporučite restoran...
    Autor SQUAW u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 58
    Poslednja poruka: 31.01.2015, 03:45
  2. Preporučite mi konfiguraciju.
    Autor Djura u forumu Šta da kupim?
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 17.02.2014, 21:29
  3. Preporučite knjigu
    Autor Zlatni mis u forumu Književnost
    Odgovora: 260
    Poslednja poruka: 20.07.2013, 20:05
  4. Preporučite poslodavca
    Autor little fairy u forumu Posao
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 06.04.2010, 23:38
  5. Preporučite mi dezodorans...
    Autor Mater Vetru u forumu Lepota
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 12.02.2007, 18:53

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •