Masturbacija u drustvu partnera? Najduze odgadjane orgazma?
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 39
  1. #1

    Masturbacija u drustvu partnera? Najduze odgadjane orgazma?


    da li neko praktikuje?

  2. #2

    Odgovor: Nasturbacija u drustvu partnera? Najduze odgadjane orgazma?

    jedno ili drugo ili oba ili zajedno ili odvojeno ili posebno ili jedno posle drugog ili jedno pre drugog ili jedno iza drugog ili jedno za drugo?....

  3. #3

    Odgovor: Masturbacija u drustvu partnera? Najduze odgadjane orgazma?

    Ovo prvo JOK.
    A za drugo sam mogao i za Ginisa da konkurišem, ali sam terao samo dokle partnerka ne kaže da joj je dosta. Pa onda ajde nanovo.

  4. #4

    Odgovor: Masturbacija u drustvu partnera? Najduze odgadjane orgazma?

    Da. I ne vidim u tome ništa neobično i neuobičajeno. Ne stidim se svog tela, jasno izražavam svoje želje i činim sve u cilju zadovoljenja svog dragog. Ne robujem tabuima, kojekakvim predrasudama i "moralnostima"... Ne smeta mi dnevno svetlo u ljubavnom činu.
    Pa, mislim, svako svoje telo najbolje poznaje i, ako želi, može svom partneru ukazati na načine sopstvenog zadovoljavanja. Ako tu spada i masturbacija - zajednička, odvojena, kako god - nemam ništa protiv. To su spontane radnje tokom seksa. Ništa loše i ništa perverzno.
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  5. #5

    Odgovor: Masturbacija u drustvu partnera? Najduze odgadjane orgazma?

    Citat JasnaBGD kaže: Pogledaj poruku
    Da. I ne vidim u tome ništa neobično i neuobičajeno. Ne stidim se svog tela, jasno izražavam svoje želje i činim sve u cilju zadovoljenja svog dragog. Ne robujem tabuima, kojekakvim predrasudama i "moralnostima"... Ne smeta mi dnevno svetlo u ljubavnom činu.
    Pa, mislim, svako svoje telo najbolje poznaje i, ako želi, može svom partneru ukazati na načine sopstvenog zadovoljavanja. Ako tu spada i masturbacija - zajednička, odvojena, kako god - nemam ništa protiv. To su spontane radnje tokom seksa. Ništa loše i ništa perverzno.
    u potpunosti se slazem sa tobom , sve za partnera ,ljubav , sto da ne .reci sta ti prija snasho sve radnje radim samo orgazam da zaradim

  6. #6

    Odgovor: Masturbacija u drustvu partnera? Najduze odgadjane orgazma?

    Jos uvek se nisam usudila na taj korak
    Evo, promenila sam potpis

  7. #7

    Odgovor: Masturbacija u drustvu partnera? Najduze odgadjane orgazma?

    Citat Lady in red kaže: Pogledaj poruku
    Jos uvek se nisam usudila na taj korak
    Granice zato i postoje da bi se prelazile , svako bira gde da ide i skime da ide , u ljubavi nema stida , samo osecaj da ugodis njemu isto kao sto on ugadja tebi , niko nije trazio da se ubije neka osoba ili opljacka banka u kojoj nema para ( shalim se za banku ) istrazuj i pusti da budes istrazena i javi se za koji mesec , i reci sta si dozivela , al iskreno !

  8. #8

    Odgovor: Masturbacija u drustvu partnera? Najduze odgadjane orgazma?

    ja bih, ali mrgud se nešto stidi
    nattydread is coming to dinner

  9. #9

    Odgovor: Masturbacija u drustvu partnera? Najduze odgadjane orgazma?

    samo se stidi ?

    razoruzaj mu stid

  10. #10

    Odgovor: Masturbacija u drustvu partnera? Najduze odgadjane orgazma?

    U ovom slucaju ruka (ne) mora da se pozlati ... !?


  11. #11

    Odgovor: Masturbacija u drustvu partnera? Najduze odgadjane orgazma?

    Ovo prvo se desilo, samo jednom, za sad i to s' moje strane, a sto se tice njega, paaaa mislim da me ne bi toliko odusevilo, bar ne kao sto sam ja njega

    Sto se tice odlaganja orgazma, dragi moze da dobije nagradu, necu ici u Ginisa, kao neki , ali sam ja zadovoljna, a to je i bitno! Ja? Nema potrebe da odlazem, bude i drugi, treci put
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"

  12. #12

    Odgovor: Masturbacija u drustvu partnera? Najduze odgadjane orgazma?

    Da...uživanje je uvek najleše ako smo opušteni...ako dopustimo sebi da uživamo u svemu što nam prija sa partnerom...

  13. #13

    Odgovor: Masturbacija u drustvu partnera? Najduze odgadjane orgazma?

    Totalno se slazem, seks ne treba da ima bilo kakvih tabua...seks je deo nasih zivota i prelepa stvar da bi se stideli toga i uskracivali sebi uzitak vodjeni nekim laznim drustvenim moralima...

    Masturbacija...da...zasto da ne? Ne bi trebala da postoji nikakva stega ako zaista imate poverenja u svog partnera.

    Postoji jedna zlatna...

    U seksu je sve dozvoljeno ako oboje uzivaju u tome....
    Osmeh Je Kriva Linija Koja Ispravlja Sve Stvari

  14. #14

    Odgovor: Masturbacija u drustvu partnera? Najduze odgadjane orgazma?


    doobri ste..svi,poneko i jaako dobar..

    da li je zanimljivo sedeti preko puta partnera ,on gleda tebe..ti njega..gledate se u oci pricate i sve to u toku masturbacije..duugo duugo..do orgazma u istom trenutku

    postoji li devojka da bi nam bila treca

  15. #15

    Odgovor: Masturbacija u drustvu partnera? Najduze odgadjane orgazma?

    Citat par4her kaže: Pogledaj poruku

    postoji li devojka da bi nam bila treca
    Postoji li neki diskretniji način da vi nađete tu kariku koja vam nedostaje? Pošto je hint na "sexu u troje" prošao neprimećeno, treba li na svakoj temi po jedan oglas?

    Dakle, oglasi na noćni sms preko tv-a, a ovde možemo na dalje da raspravljamo na zadatu temu + dodatak

    da li je zanimljivo sedeti preko puta partnera ,on gleda tebe..ti njega..gledate se u oci pricate i sve to u toku masturbacije..duugo duugo..do orgazma u istom trenutku
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Masturbacija
    Autor SansRomantic u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 96
    Poslednja poruka: 12.06.2011, 23:18
  2. Šta sve govorimo tokom orgazma?
    Autor Morpheus u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 11.06.2011, 22:45
  3. Ljubav posle orgazma!
    Autor tipka u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 18.08.2010, 19:16

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •