Šta ste radili, pre nego što ste se ulogovali na Vcafe? - Strana 309
Strana 309 od 351 PrvaPrva ... 209259299307308309310311319 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 4,621 do 4,635 od ukupno 5256
  1. #4621

    Odgovor: Šta ste radili, pre nego što ste se ulogovali na Vcafe?

    spremila mojima proju za dorucak
    al su nakrkali
    pa bili da kupimo cvece za uciteljicu engleskog
    i jos jedan poklon da posaljemo nasoj drugarici


  2. #4622

    Odgovor: Šta ste radili, pre nego što ste se ulogovali na Vcafe?

    Istusirao sam se i popio kaficu

  3. #4623

    Odgovor: Šta ste radili, pre nego što ste se ulogovali na Vcafe?

    Danas sam vodio ozbiljan filozofski razgovor sa Believerkom.

    Toj ženi neko mora da otvori oči, a ko će ako ne ja.

    Elem, među mnoštvom vrhunskih intelektualno - filozofskih biera koje sam prosup pred nju našao se i sledeći:

    o "leptirićima" u stomaku

    kaže mi ona kako 'oće da se zaljubi, da zaNemogne, da joj bride uši i da ima leptriće u stomaku

    ondaK joj ja objasnim sledeće

    leptiri su jako osetljiva stvorenja koja ne mogu da lete ni kad im skineš prah s krila
    a još ako ih progutaš
    momentalno umiru
    prema tome
    leptirići u stomaku su insekti sprženi želudačnom kiselinom
    i šta će ti to?

    Onda se ona nadovezala jednom diiivnom pričom o Fejatu Sejdiću, dokazavši da je shvatila poentu.


  4. #4624

    Odgovor: Šta ste radili, pre nego što ste se ulogovali na Vcafe?

    Resavala "sudoku" i pijuckala toplu cokoladu

  5. #4625

    Odgovor: Šta ste radili, pre nego što ste se ulogovali na Vcafe?

    Prodavao auto.

    Bože, kakav je to bedaK. Koliko volim da kupujem, toliko mrzim da prodajem bilo šta. Blejiš na onom suncu koje te ubija u glavu dok pored tebe cirkulišu razni ovi i oni koji bi hteli da im pokloniš tu gomilu gvožđa, jer jadni neeeeemaju para. Na sreću, ja sam sve odštampao pa se nisam mnogo smarao oko potencijalnog objašnjavanja. Na kraju, ništa.

    Nego, ne znam da li ste i vi primetili da debeli muškarci jedva čekaju vrućinu kako bi mogli da zadignu svoje majičice i ponosno pokažu svoje mlohave, zadrigle trbušine?

    Ogadio mi se život.

  6. #4626

    Odgovor: Šta ste radili, pre nego što ste se ulogovali na Vcafe?

    Bila sam sa drugaricama da gledam ortake kako dzuskaju folklor, posto su ovde kod mene neki opstinski dani, tako nesto, pa sam cupkala dok ne pocnu.. I dok nas nije sjebala kisa. Pokisla sam sasvim, isla sam bosa posto su mi noge bezale u papucama, skroz sam blatnjava, do malopre nisam struje imala.. Al' vode jesam, samo me mrzelo da se operem
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #4627

    Odgovor: Šta ste radili, pre nego što ste se ulogovali na Vcafe?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Danas sam vodio ozbiljan filozofski razgovor sa Believerkom.

    Toj ženi neko mora da otvori oči, a ko će ako ne ja.

    Elem, među mnoštvom vrhunskih intelektualno - filozofskih biera koje sam prosup pred nju našao se i sledeći:

    o "leptirićima" u stomaku

    kaže mi ona kako 'oće da se zaljubi, da zaNemogne, da joj bride uši i da ima leptriće u stomaku

    ondaK joj ja objasnim sledeće

    leptiri su jako osetljiva stvorenja koja ne mogu da lete ni kad im skineš prah s krila
    a još ako ih progutaš
    momentalno umiru
    prema tome
    leptirići u stomaku su insekti sprženi želudačnom kiselinom
    i šta će ti to?

    Onda se ona nadovezala jednom diiivnom pričom o Fejatu Sejdiću, dokazavši da je shvatila poentu.

    ju ju sta da cujem
    ubuduce pre nego sto krenemo u intimnu pricu na relaciji tvoj krevet - moj krevet (a izmedju nas 50 kilometara)trazicu da se zakunes u onog zeta koji oce da capi prasce (a ovamo kao fol dodje po oraje) da neces iznositi nasi intimu

    dzukelo
    Ploviti se mora i bez broda ..

  8. #4628

    Odgovor: Šta ste radili, pre nego što ste se ulogovali na Vcafe?

    Jeo supu i to sa kasikom u desnoj ruci
    na kojoj imam brojanicu jer sam cuo od svestenika da je treba nositi na onoj ruci koja ti je jaca
    a meni je to desna pa sam samim tim u njoj drzao kasiku sa kojom sam jeo supu ...
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  9. #4629

    Odgovor: Šta ste radili, pre nego što ste se ulogovali na Vcafe?

    Otišao da se obrijAm (ne obrijem, jer mi nekako zvuči logičnije da ako već kažem "brijanje" a ne "brijenje" idem da se obrijam - a možda i nisam u pravu, u tom slučaju proći ću kao lokalni arXaista).

    Inače, ja to radim brijačem (ne brijEčem), i taman sam stavio novi žilet, kad ne lezi vraže, dok sam se spremao da ga zavijem neoprezno podmetnem prstić i recnem se.

    Tu krene krv.

    A-u.

    Šta sad?

    U trenucima panike usled gubitka dragocene tečnosti koja život znači padne mi na pamet wc papir, multiupotrebljiv izum koji je značajno poboljšao higijensko stanje svih ljudi koji ga koriste. Krenem da uzmem rolnu sa držača - prazna.

    Prokletstvo.

    I sad, levom rukom držim desni kažiprst sprečavajući da na ranu, osim krvi, ne nagrne i dvanaestopalačno crevo ili nešto slično, i kako da pocepam prokleti celofan i dočepam se nove rolne?

    Zubima.

    Pokidam onaj najlon ko mače muškatlu i umotam celu ruku u papir. Usput, naravno, iskrvarim po kupatilu unapred zamišljajući kevin šok kad vidi koliko joj je mezimče izgubilo leukocita i eritrocita.

    Elem, čekam. Zamotane ruke. Posle otprilike 10 minuta rešim da bacim pogled, očekujući najgore. Polako razmotavam slojeve papira, kad tamo....ništa.

    Rane od žileta su tanke i neprimetne, al' što boleeee....

  10. #4630

    Odgovor: Šta ste radili, pre nego što ste se ulogovali na Vcafe?

    Putovala.
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  11. #4631

    Odgovor: Šta ste radili, pre nego što ste se ulogovali na Vcafe?

    skitala
    vodila dete u igraonici kod drugarice, a u sklopu igraonice je i poslasticarnica. I to grcki kolaci
    i dok su se nasa deca igrala mi smo se pocastili slatkisa i sveze limunade


  12. #4632

    Odgovor: Šta ste radili, pre nego što ste se ulogovali na Vcafe?

    Na kucu okacio venac od ivanjskog cveca i belih i crvenih muskatli.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  13. #4633

    Odgovor: Šta ste radili, pre nego što ste se ulogovali na Vcafe?

    Putovala od jutros...
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  14. #4634

    Odgovor: Šta ste radili, pre nego što ste se ulogovali na Vcafe?

    bila sam napolju sa drugom , malo smo setali popili picence ...

  15. #4635

    Odgovor: Šta ste radili, pre nego što ste se ulogovali na Vcafe?

    Osetio radost prvog žita.

    Ono što mi opaKo ide na živac su bezobrazni kombajNeri koji naplate full cenu a uvale ti da vezuješ džakove. To otprilike izgleda ovako:

    dok baja piči ubirajući zlatno klasje, ušuškan u svojoj kabinici, vas dvojica stojite sa strane, na kombajnu tipa Zmaj, uživajući u svoj mogućoj prašini, plevi i ostalim gadostima koje vam uleću u oči, nos, uši i gde sve ne. I dok uživate u tom perfektnom okruženju, postavljate džakove pod mlaz pšenice, trudeći se da sve to uradite u pravom trenutku kako ne biste prosuli pola. Naravno, Zmaj je poznat kao vozilo sa slabim amortizerima, pa se sve vreme klati i valja, bacajući vas levo - desno.

    Danas sam rekO ćaletu da definitivno dajem ostavku na radno mesto vezivača džakova.

    Ali najozbiljnije.

Strana 309 od 351 PrvaPrva ... 209259299307308309310311319 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Šta ste sinoć radili?
    Autor valentina u forumu Pričaonica
    Odgovora: 1999
    Poslednja poruka: 26.04.2020, 12:06
  2. Koje ste sve poslove do sada radili?
    Autor Necromancer u forumu Posao
    Odgovora: 75
    Poslednja poruka: 04.11.2019, 23:18
  3. Posao koji nikada ne biste radili
    Autor makilli u forumu Posao
    Odgovora: 85
    Poslednja poruka: 18.08.2018, 11:47
  4. Sta biste radili sa osobom iznad?
    Autor Wampirche u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 1390
    Poslednja poruka: 02.02.2015, 22:44
  5. Sta biste radili kad bi znali da cete sutra umreti?
    Autor Painkiller u forumu Spomenar
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 24.07.2009, 14:17

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •