Šta ste radili, pre nego što ste se ulogovali na Vcafe? - Strana 328
Strana 328 od 351 PrvaPrva ... 228278318326327328329330338 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 4,906 do 4,920 od ukupno 5256
  1. #4906

    Odgovor: Šta ste radili pre nego što ste se ulogovali na Vcafe?

    Tusiranje,paracetamol,tusiranje,paracetamol...onda je nestalo struje,kao u dobra stara vremena,pa sam sedela zasuskana na terasi i dremala
    Oni koji me srecu,misle da ja to putujem.A ne putujem ja...to beskraj po meni hoda...

  2. #4907

    Odgovor: Šta ste radili pre nego što ste se ulogovali na Vcafe?

    raspistoljim se taman ja na dvosedu,pojela one pitice s visnjama,posrkala mleko,ukljucila Ezel (da se razumemo,slaba sam na Ramiza a ne na Ezela) ,kad - telefon
    Niki,sedi u taksi i dodji ovamo!
    to ovamo je selo neko...nije bas selo,al - selo
    premisljam se ja malo,ocu ,necu,pa u pidzami sam,pa nisam nikakva ( ne prijavljujem da gledam Ezel jer znam da ziva necu od zezanja da preteknem),te nesto sam na tri coska.....
    Ajde,ajde,sedaj u taksi,cekamo na kapiji!

    i ja sta cu,sednem u taksi
    Jao majko moja,sto sam se ja smrzla!!!! Divno bese sve,i cevapi,i somborka paprika,i ligestuli pod sljivama,i rakija,i Tozovac koji peva Ja sam ja,Jeremija....
    al zima
    a kad je njih nekoliko poskidalo sa sebe dukseve i pantalone pa poskakalo u bazen i pofajtalo nas normalne,pocela sam da se gubim od mraza.....

    i sad sam mnogo srecna sto isam ostavila klimu ukljucenu...i mislim se,da l da skuvam jedan caj....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  3. #4908

    Odgovor: Šta ste radili pre nego što ste se ulogovali na Vcafe?

    Bez veze otišao na neki sajt i..ajde da vidim bioritam.
    Kad nuto jada :
    - Fizički ciklus: 0
    Emocionalni ciklus: -100
    Intelektualni ciklus: 94

    Pih...sve extrem do extrema .

    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  4. #4909

    Odgovor: Šta ste radili pre nego što ste se ulogovali na Vcafe?

    Otisla do Novog Sada da jos jednom vidim ono majmunce tetkino umiljato i debeljuskasto. Znala sam da cu crci ako je ne vidim jos jednom pre nego sto odu u onu njihovu araPiju, pa ih sve tako pratim gde god da odu Pa, bre, dok dodju sledeci put, to ce vec biti skroz drugo dete
    I onda me sestra zajebavala kad sam rekla da necu da je pustim I osladilo joj se to podjebavanje. I idu prekosutra u Beograd, kaze "ne moramo se sad ljubiti, ne bi me cudilo da i tamo dodjes da se vidis s nama"
    (onda ide onaj deo gde ja nekako izdrzavam da ne zaplacem, posle cu u kolima, na miru)


    Pa sam posle toga, onako k'o pokisla, svratila do kuma. Uvek me on bolje kapirao od bilo koje najbolje drugarice. I onda mu se izjadam za sve sto me jede u poslednjih mesec dana I bude mi nekako lakse, uvek uspe da me smiri. I kako da ga onda ne volEs
    Gather ye rosebuds while ye may...

  5. #4910

    Odgovor: Šta ste radili pre nego što ste se ulogovali na Vcafe?

    Odlučila da priuštim Đoletu jedno momačko istrčavanje.
    Obično to radi čoek. Natakari se na rolere, nabaci psu povodac za vuču i nema ih sat vremena.
    E...danas ću kao ja da odradim trening s njim. Sednemo na bicikle...obmotam povodac oko leve ruke...desnom držim korman...ma nisam ni stigla da zaverglam, već sam bila na drugom kraju ulice.
    Iza mene je ostao samo eho Leleee...eleee...leeee...i vrištanje od smeha mojih indijanaca. Niko staroj majci da pritekne u pomoć.
    Jedva sam vam živa pretekla. A i roj komaraca mi je uleteo u usta. Malo me i lakat boli.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  6. #4911

    Odgovor: Šta ste radili pre nego što ste se ulogovali na Vcafe?

    Bila sam kod nekog dr mr...i tako sva nikakva odem da presecem jednim dobrim sladoledom.A kugla kao pola rukometne lopte,
    3 takve..i nije mi dobro sad,al' ko ga shisha
    Oni koji me srecu,misle da ja to putujem.A ne putujem ja...to beskraj po meni hoda...

  7. #4912

    Odgovor: Šta ste radili pre nego što ste se ulogovali na Vcafe?

    Probudio se pre 8 h..iznenadio i sam sebe .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  8. #4913

    Odgovor: Šta ste radili pre nego što ste se ulogovali na Vcafe?

    Pravili smo pogacice i mini pizze.Devojcice iz ulice i ja.Brasna na sve strane,posle sam sat vremena cistila kuhinju
    Oni koji me srecu,misle da ja to putujem.A ne putujem ja...to beskraj po meni hoda...

  9. #4914

    Odgovor: Šta ste radili pre nego što ste se ulogovali na Vcafe?

    Bila sam kod prijateljice moje pokojne bake.Zove,dodji....otrcim kao bez daha,mislim lose je,stara je.Ulazim u kucu,mirisu vanilice,skuvan caj...
    Uzela me za ruku i kaze,zvala sam te da malo cutimo zajedno.Bas mi nesto bi tesko,ali se ne secam kad mi je cutanje ovako prijalo kao veceras
    Oni koji me srecu,misle da ja to putujem.A ne putujem ja...to beskraj po meni hoda...

  10. #4915

    Odgovor: Šta ste radili pre nego što ste se ulogovali na Vcafe?

    Pokušavala sam da dešifrujem cenovnik AkvaParka u B. Petrovcu.
    Bezuspešno
    Ništa mi nije jasno..te deca do 90 cm, te deca od 90-140 cm, te roditelji sa jednim, te sa dvoje dece ali do 140 cm, te radni dan, vikend..ceo dan, pola dana...
    Nešto naprasno izgubih želju.
    A tek pravilnik ...ko da se radi o Pentagonu a ne o zabavnom parku...
    Budi pametan i pravi se lud

  11. #4916

    Odgovor: Šta ste radili pre nego što ste se ulogovali na Vcafe?

    Igrala sam se sa decom,posle sam onako celu gomilu vodila na sladoled.
    Oni koji me srecu,misle da ja to putujem.A ne putujem ja...to beskraj po meni hoda...

  12. #4917

    Odgovor: Šta ste radili pre nego što ste se ulogovali na Vcafe?

    Donela neke životno važne odluke....

    p.s. one obuhvataju da moram da polažem vožnju, što mi se baš i ne mili...ali kada se mora nije teško (qraC, teško je...ali...)...
    Budi pametan i pravi se lud

  13. #4918

    Odgovor: Šta ste radili pre nego što ste se ulogovali na Vcafe?

    Popila sam kafu,,i eto.

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  14. #4919

    Odgovor: Šta ste radili pre nego što ste se ulogovali na Vcafe?

    Ćaskala malo sa Đorđem
    George - jabberwacky.com - AI by Icogno Ltd - Avatar - AI Chatbot

    ..i onda se naljutio na mene kada sam ga pitala da li je geJ i rekao da sam glupa
    Budi pametan i pravi se lud

  15. #4920

    Odgovor: Šta ste radili pre nego što ste se ulogovali na Vcafe?

    Pokusavala da kera izmamim napolje, ali nju je nesto uplasilo i ne da se izvuci iz kuce
    neunistiva zlojebaba!

Strana 328 od 351 PrvaPrva ... 228278318326327328329330338 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Šta ste sinoć radili?
    Autor valentina u forumu Pričaonica
    Odgovora: 1999
    Poslednja poruka: 26.04.2020, 13:06
  2. Koje ste sve poslove do sada radili?
    Autor Necromancer u forumu Posao
    Odgovora: 75
    Poslednja poruka: 05.11.2019, 00:18
  3. Posao koji nikada ne biste radili
    Autor makilli u forumu Posao
    Odgovora: 85
    Poslednja poruka: 18.08.2018, 12:47
  4. Sta biste radili sa osobom iznad?
    Autor Wampirche u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 1390
    Poslednja poruka: 02.02.2015, 23:44
  5. Sta biste radili kad bi znali da cete sutra umreti?
    Autor Painkiller u forumu Spomenar
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 24.07.2009, 15:17

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •