Kozica - Cyanoramphus novaezelandiae - Strana 4
Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikaz rezultata 46 do 55 od ukupno 55
  1. #46

    Odgovor: Kozica - Cyanoramphus novaezelandiae

    Odgajivac sam papagaja i drugih egzoticnih ptica. Ukoliko Vam je potreban neki savet ili preporuka, ne oklevajte da pitate. Pozdrav svima!

  2. #47

    Odgovor: Kozica - Cyanoramphus novaezelandiae

    pozdrav ljubiteljima ptica i ostalih zivuljki! procitala sam ceo sajt o kozicama,divni ste dosta novog sam doznala,hvala za to! ja sam juce kupila par mladih kozica i vec danas su vema pitome,oce hranu da uzmu iz ruke ,ne beze od zice odn.zenka ne bezi,a muzjak je malo sa rezervom! jedno malo pitanje za one koji pustaju,a kazu da ne dolaze na ruku,kako ih vratite u kavez!?

  3. #48

    Odgovor: Kozica - Cyanoramphus novaezelandiae

    da li ima budnih na ovom sajtu? ako neko moze da odgovori? KAKO ZATVORITI PTICE KOJE NE DOLAZE NA RUKE????????????? SVE VAS POZDRAVLJAM!

  4. #49

    Odgovor: Kozica - Cyanoramphus novaezelandiae

    Sigurno će se javiti neko ko ima kozicu i iskustva sa njima, ne brini
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  5. #50

    Odgovor: Kozica - Cyanoramphus novaezelandiae

    Citat twiti kaže: Pogledaj poruku
    da li ima budnih na ovom sajtu? ako neko moze da odgovori? KAKO ZATVORITI PTICE KOJE NE DOLAZE NA RUKE????????????? SVE VAS POZDRAVLJAM!
    vijaš ih po stanu pali sa mojim kratakauom il tako nešto onaj što ima krestu na ćubi.meni on sleće i na ruku dobro sam ga nadresirao

  6. #51

    Odgovor: Kozica - Cyanoramphus novaezelandiae

    hvala maksimilijan!, ali to sam vec znala mislila sam da ima neki humaniji nacin! imam vise vrsta papiga od njih samo nimfu pustam,ali ona rucno hranjena pa je izuzetno pitoma ,pa ne moram da je lovam okolo po kuci! mada,kad deca krenu na spavanje vec konta da ce ici u kavez,pa moramo na prevaru da je zatvaramo! pozdrav svima!

  7. #52

    Odgovor: Kozica - Cyanoramphus novaezelandiae

    vidim nema novih ljubitelja kozica,ali ako neko od starih clanova citao moje poruke, mozda ce se radovati mojoj sreci! kozice sam danas pustila prvi put,a kupila ih u nedelju na sajmu! imam prijatelja ,uzgajivaca papagaja, koji me je upoznao sa osnovnim karakteristikama kozica! ovo jos ,mozda ,ne znate kozice u prirodi nemaju prirodnog neprijatelja,pa su zato tako pitome naravi ! MAKSIMILIJANU ako jos citas ove poruke,nisam ih morala lovati,sami su usli na mesto!! puno pozdrava svim ljubiteljima papagaja!

  8. #53

    09 Odgovor: Papagaji

    Citat IvanBG kaže: Pogledaj poruku
    Imam jedno pitanje.Imam kozicu,zelenu sa crvenim celom,ali na repu pola ima perje pola nema,a na telu kao da treba jos da ima perja,cak na krajevima ima pokoje zuto i plavo pero,da li je to zato sto je mlada ili neka bolest. Pomozi te mi!!!!!!!!!!!!!!
    tAKO IZgldeda i rep moje koze, koja je kod mene 3-4 meseca. Jel zna neko sta je to?

  9. #54

    13 Odgovor: Papagaji

    Citat Pecika kaže: Pogledaj poruku
    tAKO IZgldeda i rep moje koze, koja je kod mene 3-4 meseca. Jel zna neko sta je to?
    Bez brige,kozica je mlada samo je to u pitanju.

    Od decembra 2008 imam par kozica.Krajem marta 2009 sam od njih dobio 4 male kozice (zute), pa ako nekom treba neki savet o tome, tu sam.Pozdrav svima.

  10. #55

    Odgovor: Papagaji

    imam kozicu staru 3 meseca,koju sam kupio pre dve nedelje.interesujeme da li ima sposobnosti da prica i ako ima kako da je naucim?pored zvizduka primetio sam neki zvuk kao da skrkoce kljunom?zanima me da li to pokusava da izgovogi neku rec ili ostri kljun i jos jedno pitanjce.kada ce se pripitomiti?pozzzz

Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •