Serija "LOST"
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 43
  1. #1

    Serija "LOST"

    Da li je neko gledao ovu seriju? Kakva je?

  2. #2

    Odgovor: Serija "LOST"

    Serija "LOST", (kod nas prevedena Izgubljeni), je prikazivana na televiziji Pink, i to samo prva sezona. Serija je veoma uzbudljiva, napeta i vuče te da pogledaš sledeću epizodu. Kada će se prikazati sledeća sezona to se ne zna, a prethodna je prekinuta kad je bilo najnapetije. Jednu od uloga tumači i Mira Furlan.

    Kratak opis: Avion na relaciji Sidnej - Los Anđeles se ruši na pusto ostrvo. Pošto su preživeli došli sebi počeli su da uviđaju da se na ostrvu događaju neke bizarne stvari. Postoji neka neman koja ih progoni, Jedan od likova koji je bio vezan za invalidska kolica je prohodao, čuju neke glasove, priviđaju im se likovi, susreću se sa jedinom preživelom koja se tu krije dugi niz godina (Mira Furlan), a vrhunac je pronalazak zakopanog bunkera u momentu kada im preti opasnost od neke nepoznate horde, kao i niz od sedam brojeva koji su navodno ukleti.

    Sve u svemu seriju vredi pogledati.

  3. #3

    Odgovor: Serija "LOST"

    Citat bubica kaže: Pogledaj poruku
    Da li je neko gledao ovu seriju? Kakva je?
    Serija je
    A za ono malo što je Pink prikazivao zaslužili su tužbu
    jednom nedeljno u terminu od 1/2 11 pa do 2h po ponoći
    kako im padne na pamet
    Naravno satnica im nije nikad tačna, a i programsku šemu su menjali bez ikakvog obaveštenja

    Serija je tipa Twin Piks ako propustiš pet minuta nemaš pojma šta se događa
    Gledao sam je na novoj i prikazali su mnogo više epizoda od ovih sa Pinka
    Glumačka ekipa im je dobra meni su se najviše sviđali Sojer, Čarli, Mr Eko i Ana Lucija igrala ju je Mišel Rodrigez (2 fast 2 furios, Resident Evil)
    pored nje od meni poznatih glumaca tu je bio Teri O'Konor (Milenijum) Dominik Monegan (LOTR) Već spomenuta Mira Furlan, Megi Grejs (Magla-nova) Emili de Ravin (Ili Raven) i Evangeline Lili
    Ako ti Ne smeta što se nikad ne zna šta će se sledeće dogoditi onda je pravi izbor, a ako voliš L.A. serije (latino američke) onda sumnjam

  4. #4

    Odgovor: Serija "LOST"

    serija je odlicna!!!!!! ida nema neko slucajno trecu sezonu?!

  5. #5

    Odgovor: Serija "LOST"

    Ne gledam seriju, ali znam da je vrlo popularna. Odgledala sam par scena sa Mirom Furlan i odusevila se njenom glumom. Serija se daje u nezgodno vrijeme za mene. Par puta sam pokusavala da se ukljucim, odgledam par scena i batalim. Kao sto rece Arthur, ako propustiš pet minuta nemaš pojma šta se događa. Ja propustam mnogo vise pa nije ni cudo sto nemam pojma sta se desava .
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  6. #6

    Odgovor: Serija "LOST"

    Na Pinku, počevši od 16. avgusta, svakog četvrtka od 23:30 (možda i malo kasnije, zbog reklama ili kašnjenja programa) kreće druga sezona Izgubljenih.

  7. #7

    Odgovor: Serija "LOST"

    E ja nabavila sve 3 sezone pa krećem sa gledanjem jedva čekam, svi je hvale, pa baš da vidi i mali Muja šta je to.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  8. #8

    Odgovor: Serija "LOST"

    Nisam još završila, guslam, mada sam odgledala dosta. Al' da su me smorili par puta, jesu, iako me vuče da gledam dalje. Živo me interesuje šta će da se desi. A i volim kad je Sawyer naked do pola ili Mr. Eko

    Nego, što se javljam. Naleteh na Džekovu sliku iz nekog drugog ostvarenja:



    Jebote, k'o Ned Flanders
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  9. #9

    Odgovor: Serija "LOST"

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Nego, što se javljam. Naleteh na Džekovu sliku iz nekog drugog ostvarenja:



    Jebote, k'o Ned Flanders
    Dobro bre što moraš sve da pokvariš

    užas ...da ne napisa ko je, ne bi ga ni prepoznala

    Inače sad gledam, Nova pušta čini mi se treću sezonu....Odužili su prilično...Početak mi je bio nekako najuzbudljiviji...ili je možda fora u tome što sam prvu sezonu gledala s kompa pa je radilo premotavanje

  10. #10

    Odgovor: Serija "LOST"

    Ma, ja nisam premotavala, bilo mi je zanimljivo most of the time. Samo, činilo mi se da ima nekih epizoda ili priča koje su višak, stavljene, eto, čisto da bi zaboravio šta si i počeo da gledaš Zaista mora da se gleda sve da bi skontao šta se dešava Ja sam sad na početku trećeg serijala.

    E da, i evo mape:

    http://www.vakaruge.com/temp/LOST/Lost-Island.jpg

    I još da napomenem da volem epizode sa Dezmondom. Taj akcent

    Lower your gun or I'll blow his damned head off, brother.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  11. #11

    Odgovor: Serija "LOST"

    Mr. Eko: Hello. I have something I think you should see. If you don't mind, I will begin at the beginning. Long before Christ, the king of Judah was a man named Josiah.
    John Locke: Boy, when you say beginning, you mean *beginning*.

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  12. #12

    Odgovor: Serija "LOST"



    Ne, nije doshlo do interferencije serija ...doktorka iz Prison breaka i Sawyer sreli su se u fimtchichu Whisper...

    A Skofild i Kejt che se roknu...

  13. #13

    Odgovor: Serija "LOST"

    Završila sam i treću sezonu i vezala sam se za likove, sad mi fale
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  14. #14

    Odgovor: Serija "LOST"

    ne pratim ove serije ali kako mi kazu neki poznanici gledaju ih na internetu ali njihove web ne znam i nisam trazio naravno ...
    pa koga interesuje neka potrazi a tamo su sve aktuelne serije i naravno sezone koje joş nisu stigle u Tursku i Srbiju
    Ko je za jednu voznjicu

  15. #15

    Odgovor: Serija "LOST"

    Uhh... spichih i ja trechu sezonu!... Stvarno se nije teshko vezati za likove... A i pomalo se vezah korenjem za ovu stolicu

    Sve je dobro odradjeno. Malo se u trenutcima chini pretrpano "DOGADJANJIMA", svi likovi su po malo labilni, a svi su generalno dobri. Oni koji na pochetku treba najvishe da nerviraju u sushtini su .... pa, otkrijte sami... Priznajem da sam se kliberio zbog Sojerovih doskochica, nadimaka i lupetanja, Harlijevim baksuzlucima, Lokeovim sranjima itd itd... Dzek malo smara sa svojim traumama...ali na kraju vas toliko uvuku da se radujete sa njima, nervirate takodje... UU kako bi izashovio onog Bena

    Mislim da bi se cela jedna epizoda mogla sastaviti samo od padova u trchanju po shumi, jedna u povratcima iz raznoraznih misija i jedna kratka kompilacija govora sa sahrana...

    Sajid, nesrechnik, u prvom serijalu je tolko dobio batina, palica u glavu i muchenja da je izgledao kao sve sem nekakvog iskusnog vojnika...

    Kejt, sasma slatko jedno biche , je malo ... bleda ...

    Enivej, pricha iako rashtrkana je dosledna, neke manje manjkavosti se mogu zanemariti, sve nepovezane stvari chini se da imaju smisla shto se serijal blizzi kraju, a sve ostale mambo dzambo stvari su poptuno opravdane, ako uzmemo u obzir da je serija SF.
    Najzanimljiviji je naravno deo kada tek pochinju da upoznaju ostrvo, i kada pochinju da se pojavljuju stvari koje nikako ne bi trebale da budu tu ...

    Mnogo toga je ostalo neobjashnjeno, nadam se da che se to srediti u narednom serijalu ...Ima li ga? A dotle, ima epizoda koje se mogu gledati i ponovo

    Ne znam da li je utisak isti i kad seriju gledate ka choek na tv epizodu po epizodu svaki dan, ili ko manijak po nekoliko komada dok ne svane... Ali generalno .. it do well
    Poruku je izmenio HLEBmaster, 22.09.2007 u 03:20

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Serija "Doctor House"
    Autor maski u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 06.04.2012, 21:39
  2. Serija "Lie to me"
    Autor yige_gui u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 14.05.2010, 19:08
  3. Serija "Rome"
    Autor SQUAW u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.07.2009, 14:06
  4. Serija "Surface"
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 15.08.2007, 02:23

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •