Serija "LOST" - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 43 od ukupno 43
  1. #31

    Odgovor: Serija "LOST"

    Razocharan sam...tako je dobro pochelo, a onda se pusto ostrvo prevorilo u destinaciju gde se srecu ljudi iz svih krajeva sveta, da ne pricham shto ochekujem da se ispostavi kako je sva ona prashuma u stvari maska za podzemni grad koji zivi punim plucima. A tek shto razvlache i rastezu prichu u nedogled, chudo jedno.

    Nisam zadovoljan.

  2. #32

    Odgovor: Serija "LOST"

    za one koji ne znaju
    pete sezone je već uveliko u toku

  3. #33

    Odgovor: Serija "LOST"

    Dakle od početne oduševljenosti ništa nije ostalo!
    Neki dan sam naletela na jednu epizodu i bila razočarana skroz!
    A tako je obećavala...
    ...svi mukarci misle da su bogovi...samo im niko nije rekao da su ene ateisti...

  4. #34

    Odgovor: Serija "LOST"

    Citat Arthur Dent kaže: Pogledaj poruku
    za one koji ne znaju
    pete sezone je već uveliko u toku
    Znamo Pogledala sam 4 epizode iz 5 serijala, i nije mi ništa posebno, sve nešto pobrkano opšti haos
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  5. #35

    Odgovor: Serija "LOST"

    u pocetku sam gledao ali sam se razocarao.previse se razvodnjava itd izgleda da se svi avioni sruse na to ostrvojosh ce napraviti naprednu civilizaciju

  6. #36

    Odgovor: Serija "LOST"

    Citat ravnicari kaže: Pogledaj poruku
    Dakle od početne oduševljenosti ništa nije ostalo!
    Upravo to, bas tako bih i ja opisao seriju "Izgubljeni".
    U pocetu vau a ubrzo bau.
    Dobra je ideja ali to nije to, serija generalno nije losa ali nije ono sto sam od nje ocekivao.

  7. #37

    Odgovor: Serija "LOST"

    Citat Charlie Harper kaže: Pogledaj poruku
    Upravo to, bas tako bih i ja opisao seriju "Izgubljeni".
    U pocetu vau a ubrzo bau.
    Dobra je ideja ali to nije to, serija generalno nije losa ali nije ono sto sam od nje ocekivao.
    a šta si očekivao od serije koja će preći cifru od 100 snimljenih epizoda
    normalno da se razvodnjilo, i da su se zapetljali
    trebali su je završiti sa drugim serijalom, a i sa njim bi bilo povuci potegni

  8. #38

    Odgovor: Serija "LOST"

    Citat Arthur Dent kaže: Pogledaj poruku
    a šta si očekivao od serije koja će preći cifru od 100 snimljenih epizoda
    normalno da se razvodnjilo, i da su se zapetljali
    trebali su je završiti sa drugim serijalom, a i sa njim bi bilo povuci potegni
    Imas pravo !
    Isti slucaj je i sa nekim filmom za koji jednostavno ne treba snimati nastavak.
    Recimo Terminator 3 nije trebao biti snimljen jer se on samo "vozio" na stecenu slavu prvog i drugog dela, koji su odlicni, i zamo je "obisao bioskope" pa su ljudi uzalud bacili novac da bi ga pogledali.

  9. #39

    Odgovor: Serija "LOST"

    Citat Arthur Dent kaže: Pogledaj poruku
    za one koji ne znaju
    pete sezone je već uveliko u toku
    Pogledala svih sedam. Ne odustajem jer me živo zanima šta će više da se dešava. Ja li je Ben bed gaj ja li je Vildmor i tako u krug. Scenario kao da piše onaj ko ujutru prvi uđe u studio (ili npr kao yige da ga je pisala ). U dve epizode Locke je i upucan i izvađen mu metak i pao u bunar i ostao zatrpan i teleportovao se i imao otvoren prelom i skrpili ga i par saobraćajnih nesreća i jedno bešenje i umro i oživeo iššššššžžžžžžjeeeeee
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  10. #40

    Odgovor: Serija "LOST"

    ne znam zasto ali meni se ova serija nije dopala. cak kad sam i na poslu to rekla neki su reagovali zacudjeno, a najvise koleginica koja mi je hvalila seriju i pre nego se pocela prikazivati kod nas, ona je imala snimljenu celu prvu sezonu i gledala na dvd.


  11. #41

    Odgovor: Serija "LOST"

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    ... Ne odustajem jer me živo zanima šta će više da se dešava....
    ma ne odustajem ni ja, samo ne mislim da je sedam gledati dok nisam siguran da je došao kraj sa snimanjem
    kad sam već odgledao cela 3 i 1/2 serijala glupo bi bilo da ne vidim kako se završava

    daklem da li su epizode 15 i 16 (The Incident) petog serijala finalne, ili da i dalje pauziram sa gledanjem

  12. #42

    Odgovor: Serija "LOST"

    16/17. je poslednja u petoj sezoni. A da me sad pitaš da ti prepričam sezonu, ne bih umela ni za brdo trešanja Više ne znam ni da li su u sad ili u pre ili u sutra, ko živ ko mrtav i koliko puta Tebi želim više sreće i koncentracije
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  13. #43

    Odgovor: Serija "LOST"

    Počela sam da gledam 6. sezonu, to je navodno, poslednji, e sad videćemo šta će da bude
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Serija "Doctor House"
    Autor maski u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 06.04.2012, 21:39
  2. Serija "Lie to me"
    Autor yige_gui u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 14.05.2010, 19:08
  3. Serija "Rome"
    Autor SQUAW u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.07.2009, 14:06
  4. Serija "Surface"
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 15.08.2007, 02:23

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •