Levi's
Prikaz rezultata 1 do 5 od ukupno 5

Tema: Levi's

  1. #1

    01 Levi's

    Ako spadate u one koji džins oblače za svaku priliku - posao, šetnju, žurku, operu... onda se sigurno slažete da bi bez "Levisa" vaš život bio mnogo, mnogo siromašniji.

    Zamislite kako bi bilo da u svom ormanu nemate farmerke i belu košulju, mini džins suknju i majicu sa šljokicama, teksas košulju i lanene pantalone... a sve to sa malom crvenom etiketom na kojoj kratko piše - Levi's.

    A da li znate kome treba da zahvalite? Jednoj ženi koja je 1853. godine, na rubu nervnog sloma "upala u krojačku radnju bavarskog emigranta i zaplakala: Napravite mi pantalone koje moj muž neće pocepati za dva dana kao sve druge!.

    I Levi Štraus je uslišio njenu molbu - suprug je dobio pantalone od materijala koji se koristio za izradu šatora, sa nitnama koje su nerdjajuće, u boji koja se teško ispira.

    I tako je sve počelo - uskoro su svi kupovali neuništive pantalone koje što se duže nose, to bolje izgledaju.

    Tako je i danas.

    Kolekcija za proleće/ leto 2007. koja je prikazana u četvrtak, 22. marta u jednoj od Levisovih prodavnica u Beogradu, takodje je napravljena od vrhunskog džinsa, a dizajn je prilagodjen modnim trendovima.

    Kolekcija se sastoji iz tri linije koje se mogu kombinovati.

    "Levi's Red Tab Boys" je linija namenjena muškarcima u kojoj dominira model 504 koji je komotniji u gornjem delu, a sužava se od kolena.

    Gornji delovi odeće izgledaju iznošeno, a boje su pastelne i sveže. Na majicama i košuljama postoji grafika inspirisana Rock'n'Rollom i indijanskim motivima.

    Linija "Levi's Red Tab Girls" je za devojke, a karakteriše je ležeran seksi izgled. Pantalone imaju niži struk, potpuno su uzanih nogavica u takozvanom "šargarepa kroju".

    Gornji delovi su kao i u liniji za muškarce - sa indijanskim motivima i arhaičnim printovima.

    Liniju "Levi's Engineered Jeans" dizajnirala je Riki Korf kombinujući utisak ručne izrade sa savremenim dizajnom.

    Izbor modela je raznovrsan - od ultra uskih pantalona i majica, do veoma širokih bermuda, tunika... Model 0131 je ponovo je u središtu dešavanja, ali naravno s novim, trendi detaljima.

    Posebno zanimljiv deo kolekcije čini "Levi's Red Wire DLX - džins specijalno dizajniran za one koji ne mogu bez muzike.

    To su pantalone kompatibilne sa većinom iPod sistema i njihovim karakteristikama, uključujući i džojstik kojim se omogućava lako upravljanje iPodom.

    Spremište za iPod ugradjeno je u džins i "nevidljivo je smešteno u unutrašnjost bočnog džepa. Opremljeno je sofisticiranom tehnologijom u crvenoj traci, koja omogućava korisnicima brzo i lako micanje iPoda iz džepa radi pregleda ekrana a da pri tome ostane spojen.

    A tu su i slušalice koje se ručno pokreću, ugradjene direktno u džins kako bi se sprečilo zaplitanje žica.

    Jedva čekate da vidite i obučete ovo "čudo"? Verujemo.
    neunistiva zlojebaba!

  2. #2

  3. #3

    Odgovor: Levi's

    Nekada redak i prestižni komad odeće, za koga se išlo u Trst, pa u Grčku, Tursku, a sad srećom svuda prisutan i pristupačan po ceni, a asortimanski proširen na maltene sve delove koji se oblače, olakšali su velike muke šta obući da bude prijatno u njemu, a da modno ne odskače. I pored nekih zagovaranja o štetnosti takvog načina oblačenja, nije bilo aduta koji bi pokolebali utisak o praktičnosti, udobnosti, i prilagodljivosti, džins samo duže i šire živi.

  4. #4

    Odgovor: Levi's

    LEVI'S je izgubio onu fenomenalnu jednostavnost, koja ga je krasila...Sada udjem u prodavnicu, kad ono-neke aplikacije, cuda bozija...Onda, sa nevericom izadjem iz radnje i kazem sebi: "Mare, ovaj svet je otisao dodjavola!"
    NEDJO KOSTIC FAN CLUB


  5. #5

    Odgovor: Levi's

    Levis je zakon
    imam neke stare prastare leviske, iskopala sam ih iz ormana, mislim d aih je moja mama nosila i napravila sam pravu pizdariju od njih.... nisam josh obavestila kevu, ali opushteno...


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •