Ženske priče
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 21
  1. #1

    Ženske priče

    Da li o nekim stvarima razgovarate samo sa prijateljicama? Da li se vaše priče razlikuju kada razgovarate sa ženama, ili možete o svemu opušteno bez obzira na to da li je sagovornik žena ili muškarac? O čemu ćaskate samo sa prijateljicama i kako izgledaju te "ženske priče"?

  2. #2

    Odgovor: Ženske priče

    Kad sam samo sa prijateljicama/prijateljicom onda se uglavnom zapocinju feministicke teme. Tada ta tema bude interesantna i prijatna. Kada se ta tema zapocne u prisustvu nekog muskarca uvek se taj oseca ugrozenim i onda nam kvari ugodjaj. Tako da to ostaje lepa iskljucivo zenska tema.

    Ili recimo ako je neka drugarica razocarana u nekog muskarca, onda obicno ide pljuvanje po muskom rodu kompletnom.

    Ili recimo kada se nadjem sa prijateljicama u nekom izlasku i popijemo po nesto , onda pocinju varijante muvanja sa muskarcima iz okoline i opet tovar na njihov racun.

    Ovo su znaci vise zenske teme, a sve ostale teme mogu i pred muskim i pred zenskim drustvom.

  3. #3

    Odgovor: Ženske priče

    Iskreno, ja ženskih drugarica čak i nemam...
    Imam dve tzv drugarice i tu je relacija jednosmerna - one pričaju ja slušam (kada i ako sam raspoložena za to)

    E već muških drugarica imam dvojicu i sa njima potpuno opušteno pričam o svemu...
    o svemu znači ipak do određene granice

    Jedan je stariji od mene dosta i ništa lepše nego čuti njegovo viđenje mojih dilema i trilema, doživljanja i događaja...
    Drugi mi je jako blizak po godinama i odlično se kapiramo...a obzirom da se znamo od vrtića - nema toga što ne bih mogla da mu kažem
    čovek je prvi saznao za "one dane" još davne 1990-te, pa onda za prvi sex..pa za probleme sa svakim dečkom...itd
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  4. #4

    Odgovor: Ženske priče

    naravno. priče sa žeMskama su rezervisane za razglabanja o seksu - razmjena mišljenja i iskustava, onim danima, podrobnoj analizi uložaka i vrstama kontracepcije, mjerkanje i šmekanje (onako usput) muških pozadina, bicepsa i tricepsa, raznorazne pričice o izlascima, alkoholu i glavoboljama...i mislim da sam obuhvatila cjelokupnu tematiku
    nattydread is coming to dinner

  5. #5

    Odgovor: Ženske priče

    Priče sa ženama se ipak razlikuju, jer su opuštenije. Pa, ne mogu sa drugarom da razmatram PMS probleme, logično.
    Imam par prijateljica sa kojima sam bliska. Tu se malo, uz kaficu, olajavaju svi koji nisu prisutni, normalno... Sex, dijete, "e, da vidiš kakve cipele sam kupila"... Mada, ruku na srce, spadam u vrlo ekstravertne osobe - nije mi problem da pričam o bilo čemu. Naravno, uvek do granice koju postavlja kućno vaspitanje.

    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  6. #6

    Odgovor: Ženske priče

    o "onim" stvarima ne razgovaram sa drugaricama.
    totalno bi mi bilo bez veze da sa njima pricham o tome....

    imam jednog bash dobrog druga sa kojim pricham o tome i nekoliko drugova sa kojima opet mogu da pricham na tu temu...

    sa drugaricama ne mogu.... pojma nemam zashto...
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  7. #7

    Odgovor: Ženske priče

    Imam nekoliko drugarica ali iskreno te price nisu nista intimnije od prica sa koleginicama na poslu, jedino smo malo opustenije i raspolozenije za neko zezanje, gledanje muskih prolaznika i naravno nezaobilazno smekanje tipova za drugim stolom.

    A pravih prica i intimnih prica ima ali sa drugarima, nema tabu tema, redovno razmenjujemo misljenja o seksu, pms-u, devojkama, muskarcima...o svemu...nekako su mi jednostavniji za takvu vrstu price, ne treba da pazim kako cu nesto reci, kojim tonom itd.
    Osmeh Je Kriva Linija Koja Ispravlja Sve Stvari

  8. #8

    Odgovor: Ženske priče

    imam dve bas, bas dobre drugarice, i sa njima mogu o svemu da pricam.. od PMSa, pa do do traktora
    salu na stranu, ne mogu sa ortakom pricati o tome "kako mi danas kosa ne stoji kako zelim" ili "kako sam kupila dobar donji ves"..
    iako bi on zeleo da ga vidi..
    Krek, krek.. Ne gudra

  9. #9

    Odgovor: Ženske priče

    Nas pet drugarica imamo svoju varijantu: odemo na kafu i narucimo 5 razlicitih vrsta kolaca, pa isprobavamo svaku.
    E, za to vreme prepricamo sve, svakoga i svasta.
    Dotaknemo se svih tema: odeca, sminka, kozmeticarke, zdravlje, posao,... Eto, ne mogu da se setim da li smo skoro pricale o sexu, verovatno jesmo.

    Ne znam za drugarice, ali mislim da bih mogla o svemu ovome da pricam i pred muskarcima. Jedino sto me sprecava u tome, moram da priznam, je to sto me njihovo misljenje o navedenim stvarima ne zanima.

  10. #10

    Odgovor: Ženske priče

    mogu da pricam o svemu i to i sa drugaricama i drugovima ali ne volim preterano da ispitujem intimu svojih drugarica, naravno ako zeli moze da mi kaze ali ja nikad ne govorim o svojoj intimi sa deckom i uvek kad me pitaju promenim temu ili lupim nesto mada vec su to i same shvatile...
    " Zivot je jedan, zato ga zivi punim plucima "

  11. #11

    12 Odgovor: Ženske priče

    Jedina osoba sa kojom razgovaram o slatkim,bezobraznim i tuznim temama je moja omiljena drugarica-sestra Brankica.razgovaramo o musko-zenskim odnosima,snizenjima po gradu,bracnim odnosima ali najvise volim kad sednemo na zelenu fontanu na korzo i komentarisemo prolaznike kao dve nane kojje sede na klupici ispred svoje kuce i pomno prate hice li se stogod dogoditi u varosi.
    I'm sorry, I just can't be good!

  12. #12

    Odgovor: Ženske priče

    Citat Cveki kaže: Pogledaj poruku
    moja omiljena drugarica-sestra


    Aj da ne kuckam što i Cveki... Isto sve kako je i ona napisala!
    Jako mi je drago što imam takvu osobu u životu, sa kojom mogu o ama baš svemu da razgovaram.
    Ne mogu o nekim temama sa muškarcima, pa makar kol'ko da mi je blizak... ne ide.
    nešto je ipak samo za žene

  13. #13

    Odgovor: Ženske priče

    nešto je ipak samo za žene
    vala tacno.. necu drugaru da zvocam kako sam polomila nokat, kako sam se sexala sinoc, kako mi je obilna meca i tako dalje.. mislim, doduse, takve stvari ja i inace ne pricam, ali 'ajde da posluzi kao primer..
    Krek, krek.. Ne gudra

  14. #14

    Odgovor: Ženske priče

    Hmm, pa kad mi je neko blizak - blizak mi je, i to onda podrazumeva da mogu da pricam otvoreno o svemu. Imam nekoliko najblizih ljudi, ali razlicitog pola. Ne mogu sad tacno da procenim razlike, ali ja i muskarcu prijatelju mogu da se poverim bez neke selekcije u izboru tema i problema. Drugo je to sto taj onda mozda koluta ocima, ili me zeza zbog slomljenog nokta, no ako smo prijatelji njegovo je da slusa, a moje da se praznim. Pa saslusala sam i ja bogami mnoge muske probleme, od problema s karburatorom do tananih emotivnih zavrzlama, i to tako ide u krug. Zenske price mi se razlikuju jedino po tome sto se manje prica o automobilima, sportu, politici i tome kako smuvati neku zensku.
    Poruku je izmenio Najgora, 07.09.2008 u 09:48 Razlog: slovce
    Vrag odneo šnalu...

  15. #15

    Odgovor: Ženske priče

    Slatko skroz kad Sox i ja sednemo u "naš" kafić u centru i uz kafu zaboravimo na vreme... Volim da ćaskam sa njom jer znam da me neće pogrešno razumeti, neće pomisliti da se foliram kad krenem sa svojim beskrajnim monolozima, pustiće me da ispričam svoje, pa reći šta ima... Reći, ali ono što misli, a ne ono što želim da čujem... Volim čak i da ogovaram s njom, jer mi onda i to ogovaranje nekako konstruktivno zvuči
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ženske suze su OK ili...
    Autor Goga u forumu Muška kafana
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 03.03.2010, 15:00

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •