Čipovanje kućnih ljubimaca
Prikaz rezultata 1 do 12 od ukupno 12
  1. #1

    Čipovanje kućnih ljubimaca

    Čipovanje kućnih ljubimaca je brzo i bezbolno. Ugradjeni čip omogućava vlasnicima, veterinarima i državnim institucijama da brzo i lako utvrde identitet vlasnika, status vakcinacije i ostale neophodne informacije.

    Da li mislite da će čipovanje rešiti išta (po pitanju lutalica), da li smatrate da je ova akcija pozitivna? Da li ste čipovali svoje ljubimce i da li ćete to učiniti?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: Čipovanje kućnih ljubimaca

    Nisam cipovala moju Azru. Ali mislim da je ovo skroz ok potez. I podrzavam.

  3. #3

    Odgovor: Čipovanje kućnih ljubimaca

    Podrzavam, zasto da ne. Jedan od mojih pasa ima ugradjen cip,
    ostali jos nemaju, al imace.
    Poruku je izmenio silvia, 02.11.2007 u 21:44
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  4. #4

    Odgovor: Čipovanje kućnih ljubimaca

    Moj verni pas Macho, ima ugrađen čip. Mislim da je njemu to sve jedno...
    Razgovarao sam sa veterinarom i o tome da mu ugradim još i 2 Giga DDR memorije ali me je odvratio od toga sa obrazloženjem da je ta investicija sasvim suvišna pošto mu je procesor toliko spor, da bi mu se sitem od toga samo blokirao. Sada leži ovde kraj mojih nogu i ako još jednom prdne,
    onda ću da ga -Bootujem-

  5. #5

    Odgovor: Čipovanje kućnih ljubimaca

    Moj pas još uvek nema čip, ali mislim da je ok da se psi ''čipuju''. Što se tiče lutalica, mislim da po gradovima mora da postoji određeni (kontrolisani) broj i pasa i mačaka lutalica, zbog tamanjenja glodara i ostalie ''gamadi'' koji bi se namnožili kada ne bi imali 'prirodne' neprijatelje...
    Moj ego pie čekove koje moje telo ne moe da unovči

  6. #6

    Odgovor: Čipovanje kućnih ljubimaca

    Ja sam definitivno za.
    Moji psi su čipovani i pelcovani protiv besnila.
    Smatram da će u buducnosti , kada zaživi cipovanje od steneta, biti manje lutalica. Pa nisu psi krivi sto su se nasli na ulici vec vlasnici istih kojima su dosadili,ili su se deca zasitila.Posto nisu znali sta ce a oni na ulicu.Tako je najbezbolnije.Pa nastao problem u drustvu pasa lutalica.Ponavljam ja sam za i za uvodjenje kazni za neodgovorne vlasnike
    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe

  7. #7

    Odgovor: Čipovanje kućnih ljubimaca

    Ljudi cipujte pse dok je jeftino!
    Moji su cipovani i vakcinisani!
    Sumnjam da ce se nesto resiti po pitanju LUTALICA!
    Poruku je izmenio samyster, 29.11.2007 u 18:49

  8. #8

    Odgovor: Čipovanje kućnih ljubimaca

    Citat Uriel kaže: Pogledaj poruku
    Moj verni pas Macho, ima ugrađen čip. Mislim da je njemu to sve jedno...
    Sada leži ovde kraj mojih nogu i ako još jednom prdne,
    onda ću da ga -Bootujem-

    ugradila sam mu cip cim je poceo da izlazi napolju sam i da cunja po parku...ne bih podnela da se izgubi ili da ga ukradu ....
    nego,nisam htela to da kazem....

    kako ide to bootovanje?!prdi ko konj......
    Ploviti se mora i bez broda ..

  9. #9

    Odgovor: Čipovanje kućnih ljubimaca

    Ja sam cipovao jedno stene zato sto je trebalo da otputuje za Ukrainu, ali posto je ta kombinacija otpala ostaje kod mene!!

  10. #10

    Odgovor: Čipovanje kućnih ljubimaca

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Da li mislite da će čipovanje rešiti išta (po pitanju lutalica), da li smatrate da je ova akcija pozitivna? Da li ste čipovali svoje ljubimce i da li ćete to učiniti?
    Jesam cipovala sam svog ljubimca ...i mislim da je ta akcija i vise nego pozitivna...

  11. #11

    Odgovor: Čipovanje kućnih ljubimaca

    Chipovao sam onog mog konja, kad je bila ona akcija pre... hmmm... nekog vremena, mozhda i godinu dana... Nishta nije ni osetio, malo je cvilnuo, i to je to... Ne buni se... Mada i ta elektronika je chudo, malo mu zeza paljenje kad su nizhe temperature

    A da je korisno, korisno je... Tako tje lepo znati, kad pokupe kuche na ulici, i vide ko mu je vlasnik, vlasnika propisno i da kazne... I to bi trebalo da bude jaaaaaako debela kazna...

    Mada, onda se postavlja novi problem... Znajutji u kakvoj drzhavi zhivim, i koja je kolichina stoke (uz duzhno izvinjenje plemenitim zhivotinjama) koja tretira zhivotinje kao vretje za istresanje nervoze, plashim se da tje biti jako puno onih koji tje, kad im ljubimac dosadi, da ih po kratkom postupku uspavaju... Na neki plemenit nachin... Tipa cigla u glavu, ili gushenje ugljen monoksidom, u dzhak pa u Dunav... Prosto se chovek zapanji koliko ima kreativnih pojedinaca kad treba ubiti neko zhivo bitje... Trebalo bi i na ovo obratiti pazhnju...


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...

  12. #12

    Odgovor: Čipovanje kućnih ljubimaca

    moj pas - cipovan.
    iskreno, nisam ni znao da ce ga vet cipovati, zapravo nisam ni video kad ga je bocnuo, samo krv posle toga
    i kaze vet - gotovo, cipovan!
    whatever
    Psi su zakon.

Slične teme

  1. Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 01.09.2015, 07:54
  2. Zanimljivosti i novosti iz sveta kucnih ljubimaca
    Autor silvia u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 28.01.2013, 14:17
  3. Korisni saveti za negu i zdravlje kucnih ljubimaca
    Autor silvia u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 20.07.2007, 00:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •