Ima 99 godina, a vodi ljubav svaki dan!
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 19
  1. #1

    Ima 99 godina, a vodi ljubav svaki dan!

    Poznati brazilski arhitekta Oskar Nimajer, koji ima 99 godina, tvrdi da se oseća kao tridesetogodišnjak i da vodi ljubav svaki dan.

    "Mislim samo na žene. Seksualne odnose imam svaki dan", izjavio je u intervjuu nedeljniku "Ištoe" slavni arhitekta, koji je u decembru stupio u drugi brak, ovog puta sa svojom sekretaricom Verom Lusijom Kabrerom (60).

    Nimejer, poznat, pre svega, kao učesnik izgradnje Brazilije, koja je proglašena za glavni grad Brazila 1960. godine, kaže da se oseća kao da ima trideset godina.

    "Ponekad se pojavi tuga i očaj. Ali i dalje imam iste nade, ista razočarenja, smeh i plač koji su me pratili čitavog života", poverio se on.

    Ateista i komunista, Nimajer kaže da razume čovekovu potrebu da veruje u život posle smrti.

    "Ja nisam vernik. Za mene nauka sve objašnjava. Medjutim, ideja smrti i bića koje upravlja svime predstavlja stalnu misteriju u nazoru čoveka koji ne prihvata da će jednog dana sasvim nestati", rekao je on.

    Pored poodmaklih godina, Nimajer i dalje stvara. U decembru prošle godine u Braziliji su otvoreni muzej i biblioteka čiji je on autor, a na molbu predsednika Venecuele Uga Čavesa upravo je završio projekat spomenika Simonu Bolivaru, zaslužnom za nezavistnost nekoliko zemalja Latinske Amerike.

    Nimajer je ocenio da je Čaves "ratnik u odbrani Latinske Amerike", a što se tiče američkog predsednika Džordža Buša rekao je da je "šteta što postoje tako osrednji ljudi kao što je on".

    U oktobru prošle godine vremešni arhitekta je polomio karlicu, što ga nije sprečilo da se u decembru, pred svoj 99. rodjendan, venča sa sekretaricom Verom Lusijom Kabrerom. Njegova prva supruga Anita Bildo, sa kojom je bio u braku 76 godina, preminula je 2004. godine.

    "Priroda je bila velikodušna prema meni. Retko sam bolovao", rekao je Nimajer.

    U preko 70 godina dugoj karijeri on je ostvario blizu 600 arhitektonskih projekata širom sveta. Njegove gradjevine se izdvajaju mekim krivim linijama čime je, kako je sam rekao, želeo da"oda čast telu brazilske žene".




    MTS-Mondo
    Žena nije stvar od celika, ona je cvet. Ona ne traži suvoparnu stvarnost, ona želi vedrinu ljubaznih reci. Bolje je svakog dana reci nešto milo, nego surovom ozbiljnošcu raditi za nju celog veka.
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Ima 99 godina, a vodi ljubav svaki dan!

    ...nije se potrošio u mladosti...zidao je previše...pa sam može da digne bez krana....
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Ima 99 godina, a vodi ljubav svaki dan!

    ko će da mu piše i uzme recept (za dugovečnost)???
    Ljudi mogu da oproste sve osim iskrenosti !!!
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Ima 99 godina, a vodi ljubav svaki dan!

    Svaka čast ,čak će se desiti da sahrani i drugu ženu a i dalje će moći da....
    I may not be perfect but I'm always me
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Ima 99 godina, a vodi ljubav svaki dan!

    Hajde, njemu i da verujemo, ali bakutan od svojih šezdeset godina da vodi ljubav svakodnevno...Ma, hajde, molim te.
    Pametniji ne poputajte vie- situacija je alarmantna.
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Ima 99 godina, a vodi ljubav svaki dan!

    Bože čoveče, pa zar ti nedosadi taj jamski rad, posle tolikog radnog iskustva, zar nemisliš da je "onaj dole", zaslužio da se odmori od tolikog bušenja. Uaaa!
    Član komiteta za zaštitu jamskih radnika, ili nemoćni.
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Ima 99 godina, a vodi ljubav svaki dan!

    Ako je istina svaka cast....

    ali ja padoh sa stolice od smehaaaaa......mozda su mu marsovci dali neki recepat ...... ....
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Ima 99 godina, a vodi ljubav svaki dan!

    Možete li da zamislite kako izgleda sex žene od 60 godina i muškarca od 99 ?
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Ima 99 godina, a vodi ljubav svaki dan!

    zamisliti ? pa samo je godinu dana stariji od mene , ccc
    sad vi gledajte , niste verovali , ccc



    . .
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Ima 99 godina, a vodi ljubav svaki dan!

    Zavisi sta se podrazumijeva pod vodjenjem ljubavi...
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Ima 99 godina, a vodi ljubav svaki dan!

    Ima 99 godina, a vodi ljubav svaki dan!
    ma da....ne znam samo pomocu kojih trikova
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Ima 99 godina, a vodi ljubav svaki dan!

    solidarna komšijska ispomoć...
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Ima 99 godina, a vodi ljubav svaki dan!

    Citat dndr kaže: Pogledaj poruku
    Zavisi sta se podrazumijeva pod vodjenjem ljubavi...
    jel se to oseca neka zavist
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Ima 99 godina, a vodi ljubav svaki dan!

    Citat tibor kaže: Pogledaj poruku
    jel se to oseca neka zavist
    Za 99 godina - definitivno ne, ali vodjenje ljubavi svaki dan je već ozbiljnija stvar...vrijedi razmisliti....
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Ima 99 godina, a vodi ljubav svaki dan!

    ima mladu zenu pa mora da radi ,inace .........................
      Vrh

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ribolov ili ljubav prema vodi?
    Autor morrib u forumu Lov i ribolov
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 25.02.2013, 20:34
  2. Cenite li svaki trenutak?
    Autor Goga u forumu Pričaonica
    Odgovora: 53
    Poslednja poruka: 28.05.2012, 18:17
  3. Broje li nam muškarci svaki zalogaj?
    Autor little fairy u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 17.08.2011, 23:16
  4. Bonton na vodi
    Autor Lady S u forumu Lov i ribolov
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 28.01.2008, 08:47
  5. Svaki pedeseti Budvanin - milioner?
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 26.04.2007, 14:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •