Masakar na Virginia Tech Univerzitetu - Strana 3
Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 48
  1. #31

    Odgovor: Masakar na Virginia Tech Univerzitetu

    Po meni bolje Svabe neg Turci... I svaka im cast sto ne dopustaju ulazak u EU!
    ...možda mu nisu dali da prepisuje od njih?...
    HaHAHAHHAHAHAHAHAH LoL e ako sad nisam pukao od smeha nikad necu.
      Vrh

  2. #32

    Odgovor: Masakar na Virginia Tech Univerzitetu

    "...Lusinda Roj, profesorka kreativnog pisanja, navodno je bila "uznemirena" jednim njegovim dramskim tekstom prepunim eksplicitnog nasilja, pa je alarmirana služba psihološke pomoći.
    Međutim, Čoova kreativnost tu nije stala, pa je "Čikago tribjun" juče objavio da su istražitelji pronašli dugu i "uznemirujuću poruku" u kojoj mladi ubica detaljno objašnjava kako ga je društvo prisililo na njegov krvavi čin. Između ostalog, tekst spominje izraze kao što su "bogataška deca", "razvrat" i "pretvoreni šarlatani". U pismu je vidljivo da je bio gnevan na svoju okolinu, decu bogataša, ali i depresivan usamljenik..."
    press
      Vrh

  3. #33

    Odgovor: Masakar na Virginia Tech Univerzitetu

    pojedinci - iz pristojnosti ih ne imenujem, su otisli daleko u polemisanju ovog dogadjaja - prvenstveno isticuci svoju "mrznju" prema Americi.

    Ovde se ne radi o tragediji Amerike, vec o tragediji koja se desila u Americi.
    Stradale su 32 osobe... koje nacionalnosti??? Prema imenima mrtvih koja su objavljena i kratkim prilozima o svakom pojedincu, vidim da su mnogi, upravo bili studenti strane nacionalnosti (ne-americki).

    Razocarana sam komentarima - pojedinim, na ovu temu... Da se ovako nesto desilo na univerzitetu u Torontu (Kanada - clanica NATO-a)!!!!!... ciji je student bila i moja cerka..... svaki dalji komentar na ovu temu, za mene je zavrsen!
    neunistiva zlojebaba!
      Vrh

  4. #34

    Odgovor: Masakar na Virginia Tech Univerzitetu

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...mislite da je njima bilo žao naše Milice iz Batajnice ili ljudi sa mostova koji su poginuli...da ne nabrajam....?....iskreno...sve što im se dešava su zaslužili jer su se izdigli iznad Boga i uzeli za pravo da kroje sudbinu drugih...a te patetike tipa "nije narod kriv" primenite 10 godina unazad na mestu gde su fijukale bombe svakog dana i večeri, setite se skela, mostova i svega porušenog samo ovde kod nas u NS...i stavite prst na čelo koga vam je žao...pogotovo za koju nedelju kad otmu deo naše zemlje...

    ....a vi plačite ako hoćete za njima....moje suze i saosećanje za taj "narod" ne postoje...


    ...ps...sad krenite u opljuvavanje da odbranite jadan i napaćeni američki "narod"....

    Siguran sam da trideset mrtvih studenata nisu imale nikakve veze sa time ... Niko ovde ne brani Americhki ovaj, onaj, narod, nego obichne ljude. Isto tako mrtvi nevini Irachani, Srbi i svi drugi nikakve veze nemaju sa ovom ili onom politikom. Ako aplaudirash jednom zlochinu umobolnika onda ochekuj da te kao takvog ljudi i tretiraju.

    I poshto se kod nas za opravdanja tipa "a shta su oni nama uradili" najvishe hvataju oni koji pojma nemaju ko nam je shta, kome smo shta mi uradili i zashto, naravno hvatash se najzloupotrebljenije nesreche, smrti male Milice.

    Nikad nisam prichao o tome, ali mi je vishe pun kofer razvlachenja tog jadnog deteta. Ono jeste zzrtva tog rata i agresije, ali treba i da se zna da je njena smrt takodje i posedica nesrecnog sluchaja. Shta je zvanichno objashnjenje? Eksplodirao tomahavh iznad kuche pa geler uleteo kroz prozor. Da li neko zna koliki je tomahavk? Da li ste videli kako izgleda generalshtab posle udara? Da li ste videli istu ili slichnu rupu u samom naselju Batajnica? Nema. Milicu je ubio geler nashe samoaktvirane rakete zemlja vazduh koja je promashila cilj. Iskreno mogao ju je pogoditi bilo kakav geler. Ja znam shta je sve vojska slala u pravcu neba u nemochi da bilo shta pogodi. Znam isto tako i kakve sve budale mogu da dobiju PVO naoruzzanje u ruke....Pa to su tone municije i svih kalibara koje su letele u svim pravcima...jedan geler je pronashao put kroz mali prozor na toaletu i ubio dete na noshi. To je prvo shto je vojska u tom kraju saznala toga dana.

    Nije to ikakvo opravdanje za NATO... da je neka bomba kojom su gadjali aerodrom u bataji promashila, a bilo ih je na hiljade, za koju stotinu metara i pogodila u Pazovu tek bi se zzrtve prebrojavale...Ali eto srecom nisu...

    Ono shto hochu da kazzem, zzrtva gluposti i nesreche nema vishe nacionalnost. A isto kazu i za budale.
    Poruku je izmenio HLEBmaster, 19.04.2007 u 18:28
      Vrh

  5. #35

    Odgovor: Masakar na Virginia Tech Univerzitetu

    Malo cu da se udaljim od teme, ali neke stvari moram da malo slikovitije obrazlozim, ocigledno. Cisto a ne bi ovo preraslo u okrasaj izmedju mene, jer kako pojedinci pisu "prozivam", i prozvanih pojedinaca.

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    re o svetskoj duşebriznosti .... a ni to nije moj problem dok taj ne pone da me proziva iako ga ja nisam ni jednom reju prozivao
    cek da ja tebi jos jednom kopiram post na koji sam reagovao

    Citat tibor kaže:
    a mozda su prepisali od njega ,pa je tip puko , sto je on dobio keca , a ostali 5 - tice. ili je sazno da ima karcinom malog mozga .
    a posebno obrati paznju na boldovani dio! Od pocetka sam znao da ce ovaj nemili dogadjaj doci kao hrana bolesnim pojedincima, koji ne da ratuju sa Svabama vec ni a Turcima nisu rascistili sve dugove. Ja tu ne mogu nesto bitnije da promjenim. Svi smo mi drugacijeg kova i svi mi imamo neki svoj sistem vrednovanja. Zato posalice pre ove nisam ni uzeo za ozbiljno.
    Ali vojvodinacafe sad vec ima preko 5000 clanova i u tih 5 hiljada clanova siguran sam da nemali broj njih svakodnevno bije bitku sa ovom ili nekom drugom bolesti. Sta za njih treba da znaci ova "sala"? Da drustvo u kom zive gleda na njih kao potencijalne ubice, da drustvo u kom zive ih koristi u svrhu sopostvene zabave!?

    Znas ponekad i nije tako lose staviti prst na celo pre nego udaris enter.
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

  6. #36

    Odgovor: Masakar na Virginia Tech Univerzitetu

    U prošloj godini od incidenata od vatrenog oružja je poginlo oko 30.000 ljudi u SAD. Ovo su zvanični podaci. U zemlji koja je nastala konglomeratom raznih doseljenika, gde su izmešane kulture,nacionalnosti i etničke osobenosti, a čija civililizovanost doseže 200 godina unazad, a posebno vaspitanje i odrastanje kroz nametnute veštačke vrednosti i podržavanje principa jačega, (čitaj: on je uvek u pravu), ovakvi tužni događaji sa mnogo stradalih nevinih ljudi, a posebno tek započetih života, je posledica svega toga. Žalosno i žalost za ubijenu mladost.
    Gledam feštu koju prave američki političari od svega toga, da baš feštu, krajnje neukusnu i sramotnu, ne analizirajući zbog čega je sve to došlo, i dali se moglo sprečiti, a nije prvi put.Sistem poremećenih pravih vrednosti, i nakaradne vrednosti stvorene veštom retorikom ponavljanja jednog te istog, posle izvesnog vremena postaje prihvaćeno.
    Kao klinac gledajući kaubojske filmove, kasnije i one sa gangsterima u Americi, baš sam se zabavljao ne shvatajući da je to bilo istinito i surovije, nego što je filmskom pričom prezentovano. Kasnije sam uvideo kroz saznanja, i posmatrajući ponašanje "velikog kauboja" po svetu, da će taj način ponašanja i prava da nekog ubiješ, ako si jači, postati normalna pojava i u savremenom svetu.
    Sada nam dolaze neki novi filmovi, sa stravama i užasima, masakrima motornim testerama i svim mogućim i nemogućim sredstvima za ubijanje, a naša deca i omladina gledaju to naslađujući se, i šta mislite?, ako se svaki hiljaditi, da kažem šatrovačkim žargonom, primi na to? Neka nam je sam Bog na pomoći!
    B. Tirnanić, naš kolumnista u jednom komentaru se zapita: generalni sekretar UN-a, je južnokorejanac, a i osoba koja je pobila ovu nedužnu decu takođe, imali neke veze to, nema, ali je indikativno.

    Sve ovo nisam napisao da bih komenzirao jed koji izaziva ponašanje nekog koga ne podnosim, već sa žaljenjem, da iznesem jedno lično mišljenje, gde posledice potčinjenosti interesima i kapitalu, plaćaju nedužni ljudi koji imaju pravo na budućnost, jer im je Bog podario život.
      Vrh

  7. #37

    Odgovor: Masakar na Virginia Tech Univerzitetu

    kao da svijet nije prepun klanja i ubijanja svake vrste i sa svih strana, pa se još i neki ovdje naslađuju tuđom nesrećom - što mi nikako neće biti jasno
    nattydread is coming to dinner
      Vrh

  8. #38

  9. #39

    Odgovor: Masakar na Virginia Tech Univerzitetu

    tema mi je nebitna samo ti ne dajem za pravo prozivanje ...

    a to şto se desilo tamo me ne dotie ...
    postoje nadlezni i struni ljudi u Srbiji koji su zaduzeni za bezbednost u Srbiji
    da analiziraju ovakve sluajeve po svetu i preduzimaju adekvatne mere na spreavanju takvih ekstremnih situacija...
    znai mi kao laici mozemo da pişemo komentare onako kako znamo ....

    ako si ti struan za procenu naşih bolesti onda ti predlazem da to unoviş
    Ko je za jednu voznjicu
      Vrh

  10. #40

    Odgovor: Masakar na Virginia Tech Univerzitetu

    tema mi je nebitna samo ti ne dajem za pravo prozivanje ...
    Ja bih te molila da nas onda ubuduce postedis komentara na tebi nebitnim temama. Zauzimaju bespotrebno mesto na serveru.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  11. #41

    Odgovor: Masakar na Virginia Tech Univerzitetu

    Pa nemojte tako. I posle NATO bombardovanja (gde su umrle mnoge desetine hiljada neduznih Srba) 9/11 Srbi su plakali a ne veselili se. Dakle Srbi NIKAD nece biti srecni zbog tudje nesrece. Tako nikad necu biti srecan da su tamo svih 32 umrlih strumfovi, tj ameri.

    Ne mozete mrzeti dobar narod zbog lose vlade (mada ima dosta izuzetaka, ili cak obrnutog), i smejati se smrti tog naroda jer je to neljudski i nenormalno.

    Samo se pitam kakav je to bolesnik da to uradi al ajde opravdanje je verovatno da je Amerikanac, i Kal El, molim te postedi nas tvojih pateticnih komentara kao sto Squaw rece. Ako nemas reci sta, cuti...
      Vrh

  12. #42

    Odgovor: Masakar na Virginia Tech Univerzitetu

    To je jako zalosno ....nemam reci....
      Vrh

  13. #43

    Odgovor: Masakar na Virginia Tech Univerzitetu

    Citat Cezar kaže: Pogledaj poruku
    Samo se pitam kakav je to bolesnik da to uradi al ajde opravdanje je verovatno da je Amerikanac, i Kal El, molim te postedi nas tvojih pateticnih komentara kao sto Squaw rece. Ako nemas reci sta, cuti...
    Cezare, i tebe bih zamolila da me ne tumacis jer ti izgleda ni sam sebe ne mozes da rastumacis, niti da se ubuduce preko mene obracunavas sa nekim.

    Ako se ovako nastavi tema ce otici u off, pa da ne bi bilo posla za moda bolje da se drzimo iste.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  14. #44

    Odgovor: Masakar na Virginia Tech Univerzitetu

    ... i taj neduzni Ameriki narod demokratski izabrao vladu koja je naredila bombardovanje Srbije ...
    rezultat je na jugu drzave u kojoj zivite pa pogledajte :

    - na koji nain da pomognete 1 milion izbeglica sa Kosova npr.

    Da li ste na bilo koji nain pomogli nekom od tih ljudi ?
    ili ste se zadovoljili pisanjem postova o zalosti za jadnom USA ?
    Okrenite se oko sebe pa ete videti mnogo nesrenih ljudi iz bivşe Yu ...
    provedite s njima 1 dan zajedno da neşto nauite o zivotu ...
    Ko je za jednu voznjicu
      Vrh

  15. #45

    Odgovor: Masakar na Virginia Tech Univerzitetu

    Tu se slazem sa tobom, samo apsolutno nisam rekao da su neduzni (ni narod ni vlada) vec suprotno. Jadna USA, isto se i tu slazem, imaju problem, imaju sta god pozele, deca su im debela i bogata, razmazena i lenja... Samo ne volim ubijanje nevinih ljudi ali "nevinih" samo! Treba se okrenuti izbeglicama Jugoslovenskih ratova i Kosovskog rata kao i skorasnjim izbeglicama sa tog podrucja zbog nastavljenog terora jer se od njih moze nauciti mnogo o zivotu. A i propatili su mnogo vise nego zrtve 9/11 i ovog kao i ostalih Americkih masakra.

    Squaw, pardon, kinez
      Vrh

Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •